podvečerné šantenie Marián Varga Lívia :-) slnečnicová skryté myšlienky chlapec a pes zrkadlenie ohňostroj nevesta.. svadobná :-)
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
jesenná.. zolec 2011-11-06 22:23:15
..ďakujem
 
zolec
jesenná.. zolec 2011-11-06 22:22:41
..blesk na dialku cez softbox, thx..
 
zolec
Farebný Nepál zolec 2011-11-03 01:25:26
paci..
 
zolec
Anička zolec 2011-10-31 21:30:02
..nezabudol, ale tie sú aj v Maďarsku
 
zolec
Anička zolec 2011-10-31 18:46:28
..a to isté platí aj o horách ..ďakujem.
 
zolec
Anička zolec 2011-10-31 15:22:20
Ďakujem Vilo, že si sa pristavil
 
zolec
Anička zolec 2011-10-31 15:21:27
..každý to vidí ináč, niekto v nej nevidí možno nič, ale teším sa, že sa nájde niekto, kto má videnie a pocity podobné mojim, ďakujem
 
zolec
Anička zolec 2011-10-31 09:45:04
..je to presne ako pises
 
zolec
saša zolec 2011-10-15 01:12:26
..suhlasim, ale pozrel som aj dalsie fotky a podla mna fotky na sirku fotis natesno, mam na mysli hlavne priestor nad hlavami.. ak ta moj nazor zaujima
 
zolec
..svadobná zolec 2011-10-14 22:36:28
..aj Tebe, diki
 
zolec
..svadobná zolec 2011-10-14 21:20:19
Dakujem za komentar, Tvoje pripomienky su kompozicneho charakteru, beriem, tam si mal dat menej, impakt neriesim, to je subjektivne, ale TK za 3 ? To nemyslis vazne.. na druhej strane, obodoval si mi fotku sedmickou za TK, kde je TK podla mna za 4-5
 
zolec
self portrait zolec 2011-10-13 21:01:47
..chapem, nevadi, aj tak si sikovna..
 
zolec
self portrait zolec 2011-10-13 18:51:37
..a co Ti branilo zaber zopakovat-po kontrole na displayi?
 
zolec
Na streche sveta zolec 2011-10-10 00:20:35
Na zaciatok este raz opakujem, ze tvoj nazor na fotku ti nik neberie, ale uvedom si, ze ty zosmiesnujes a posielas k ocnemu najmenej 40 ludi kamo, sa uz konecne zobud.. Hovori z teba nedocenenost a zavist. Keby ze mas vyplneny profil tak ako ja, alebo Karol, som si isty, ze by si sa spraval inac, ale co uz, aj pre takych ako si ty slnko svieti..
 
zolec
Na streche sveta zolec 2011-10-09 21:49:50
..ako povies
 
zolec
Na streche sveta zolec 2011-10-09 21:30:45
.Vsak dobre, nikto ti tvoj nazor neberie, mal si ho napisat rovno v prvom komentari a bolo by vybavene.. dristy adresovane ostatnym uzivatelom si nechaj napr. pre snowball-a pod tvojimi fotkami. PS: Odpovedal si len na jednu z dvoch otazok.. ale nemusis
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-09 21:20:35
THX
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-09 21:16:51
Dakujem za komentar, vyzor? Dufam, ze si mal na mysli vyraz tvare
 
zolec
Na streche sveta zolec 2011-10-09 21:00:05
Dal som sice 6, ale mam dve otazky. Preco sa nevyjadrujes k fotke, ale k hodnotiacim (posmesne a povysenecky)? V com vidis rezervy na TK? Zvlast, ked vezmeme do uvahy fakt, ze na zhotovenie tejto momentky mal autor mozno 2-3 sekundy casu. Bol pouzity fotoaparat, ktory produkuje najlepsi obraz s L-kovym sklom. V postprocese, v zmenseni? Videl som aj RAW a hovorim, ze ta fotka po technickej stranke nema chybu. Bojim sa, ze keby bola niekde inde, s moznostou hodnotenia a bolo by pod nou napisane, ze autorom je manik z agentury Reuters, dal by si 7 aj ty ...a to zavana inou, nez ocnou diagnozou
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-08 23:57:13
Dakujem vsetkym za zastavenie, kritiku a komentare, hlavne za tie zmysluplne
 
Stránok 27 z 43
1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 42 43