..o vášni Tánička ..... Marián Varga Budapest Barbara chlapec a pes Barbara.. svadobná.. podvečerné šantenie dancer
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Barbora zolec 2011-10-08 23:55:36
Dakujem za zastavenie a comu nerozumies? Rad vysvetlim, ak to bude v mojich silach
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-08 23:53:30
Dakujem, ze si sa zstavil, ale nechapem na co, ziadna slovna kritika a mozno si to neuvedomujes, ale si tuto zlu fotku len posunul vyssie.. Bol som zvedavy, co ma u teba vyssi impact a nasiel som
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/171574/end-of-days/
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-08 23:24:56
Jasne, pamatam, poznam tvoje fotky.. Cmuha nad operadlom je tien stolicky, je taky do stratena, lebo svetlo prichadza zo softboxu. Priestory boli stiesnene, preto 50 mm. Dakujem za komentar
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-08 15:19:56
..pozrel som, podobne prajem aj ja Tebe..
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-08 11:38:40
Dakujem za komentar, aj mne sa viac pacia spominane portrety z vonka, sem tam vsak skusam aj nieco ine..
 
zolec
Tánička .. zolec 2011-10-08 11:32:12
..dakujem za navstevu
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-08 03:10:42
Dakujem za plodnu nocnu diskusiu, svoj prvy prispevok som pisal prave pre tych, ktori tento zaner podcenuju, ze nech skusia.. Najradsej mam portret v exterieri a reportaz, neznamena to vsak, ze pri foteni krajinky, alebo architektury mi chyba zapal a nadsenie. Asi sme sa na prvu supu nepochopili, dobru noc, alebo uz rano?
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-08 02:55:20
Verim, zopar takych sa aj mne podarilo, len je to pre mna nuda a ako som uz pisal - moj nazor, Tvoj nemusi byt rovnaky a ja Ti ho ani neberiem
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-08 00:34:04
Stano, na Tvoju radu som pouzil PS plugin zvany "odlakovac"
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-07 22:46:51
Dakujem za komentar, vyskusaj, budes nemilo prekvapeny z vysledkov ..fotit obycajne krajinky je lahke a nudne, koli neobycajnym nemienim za tmy slapat, alebo prespavat kdesi na vrcholoch hor, preto som s nimi (docasne) prestal, nafotit kvalitne reportaz a portrety, to je ina kava a hlavne ma to bavi - moj nazor
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-07 22:34:13
THX, brathmm..
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-07 22:33:48
..kua..a tak som sa snazil - schovat ..dakujem..
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-07 19:23:44
Diki Stevo, aj ja to tak podobne citim, no napriek tomu som sa rozhodol dve fotky zavesit
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-07 18:34:58
A Ty si mu uverila? ..diki za zastavenie
 
zolec
zamyslenie... zolec 2011-10-07 11:57:28
Este neviem, musim sa dohodnut s autorom tejto fotky, ale ak mam pravdu povedat, ta akcia ma nicim extra nelaka, iba ze by si zase priniesol vinko
 
zolec
Pred skúškou zolec 2011-10-07 11:52:30
fajn..
 
zolec
... zolec 2011-10-07 11:49:44
paci..
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-07 11:45:00
Diki za komentar, clonil som na f4..
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-07 11:44:25
..zatial staci, na buduce bude lepsie
 
zolec
Barbora zolec 2011-10-07 01:13:42
Dakujem za komentar, Stano. Vecsinou fotim ludi, ktori sa takto fotia prvy krat, co je aj pripad tejto dievciny, je to pre mna akasi vyzva, lebo fotit proficku, co sa vie nastajlovat, vie pozovat je ovela jednoduchsie, preto odpust drobne nedokonalosti, z mojej strany robim vsetko co sa da a najlepsie, ako zatial viem .. PS: odteraz nosim v brasni aj odlakovac
 
Stránok 28 z 43
1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 42 43