Mirka hypnotic cat Lenka.. chlapec a pes večerno - svadobná svadobná :-) Tánička .. skryté myšlienky Tánička ..... krásy hôr
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
fighter zolec 2011-09-15 11:53:56
Ahoj Stano, dakujem, ze sa vyjadrujes k fotke a ze si srdce vylievas prave tu (prave pod mojimi fotkami je to v tomto duchu pokazeneho gramofonu nie prvy krat), ako som uz viackraz pisal, je to pre mna velka cest Prajem dobre svetlo a nech sme vsetci hlavne fit..
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-13 22:28:25
Dakujem za komentar, je to tak ako pises..
 
zolec
Štyri mrazené Rebrá zolec 2011-09-13 22:10:20
.. to poznam, vtedy maju aj mna najradsej
 
zolec
fighters... zolec 2011-09-13 15:02:28
Dakujem za komentar, veru, mas Ty pravdu Marcel, idem spat na ramcekove krajinky, kocurika a kvetinku vravis, nebol by lepsi pes?
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-13 02:54:27
..to predsa vidia, lebo napisal (familiarny) koment pod fotku, mimochodom k veci, ale vratme sa k meritu.. predsa si pisal mne a vsetkym, ani nie tak Mirovi, ze? Nemusis odpisovat, hlavne ze sme zdravi a spokojni..
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-13 00:42:20
Dakujem Ti, aj vsetkym, co ste sa zastavili
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-13 00:40:47
Ale pisal, mne a vsetkym, SS (sukr. sprava) poznas? Vtedy to bude Mirovi
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-12 22:55:00
..diki, ze sa vyjadrujes k fotke
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-12 18:30:06
Miro, diki, ze si nakukol, pripomienky beriem na vedomie
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-12 18:25:07
Imiy, nie je to modelka prezlecena za nevestu, ale naozajstna nevesta, ktora sa takto fotila prvy krat, pre nu to bolo prirodzene takto, mozno toto vsetko aj cita, a ze je to fotka dna? Za to naozaj nemozem, preco si Ty aj ostatni nekritizovali vcera? Chodil si okolo nej a hodnotil ostatne fotky. Az tak Vam na titulke kole oci? Ved to nie je Tondach Aj tak dakujem za nazor..
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-12 16:15:01
THX a suhlas..
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-12 16:14:32
Dakujem z nazor a dovol, aby som oponoval, mam v galerii vela fotiek, ktore maju ledva nejaky koment/bod, takze kamaratmi to nebude, naopak, zastavili sa tu uzivatelia, ktorych som este ani nezaregistroval a pod mojimi fotkami nevidel, za co som sa vyssie podakoval. Ani mne sa nepaci vacsina fotiek dna, ale nenapadlo by ma to takymto sposobom riesit.. Pozdravujem a dakujem aj za hodnotenie..
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-12 16:04:23
Jasne, dakujem za nazor..
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-12 13:39:44
Ďakujem všetkým za zastavenie..
 
zolec
fotíme.. zolec 2011-09-11 21:49:53
..dakujem, v Budapesti, fotil si mobilom parlament
 
zolec
nevesta.. zolec 2011-09-11 19:58:59
..uz som sa zlakol, ze sa chces vydat za mna THX..
 
zolec
Budapešť zolec 2011-09-07 21:34:46
 
zolec
Budapest... zolec 2011-09-05 00:57:29
thanks
 
zolec
Budapest... zolec 2011-09-05 00:47:35
..dakujem, zbytkove svetlo mam na predoslych, kym som vyliezol hore, uz bolo po nom (nabuduce pojdem najskor tam), zatial je aspon "takato"..
 
zolec
Budapest.. zolec 2011-09-04 19:20:29
Haaat, Pista baczi, mam to na skok, co by som sem tam nezasiel Dakujem..
 
Stránok 30 z 43
1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 42 43