street music Barbara.. Lívia :-) ohňostroj chlapec a pes slnečnicová v trojici.. Mirka Tánička ..... krásy hôr
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
zamyslenie... zolec 2011-10-05 22:48:32
VK komunita sa ani zdaleka nechyta napr. na taku BA komunitu.. pekne od Teba, ze sa sem tam zastavis pod fotkami tej "nasej"..
 
zolec
Teo.. zolec 2011-10-03 21:19:24
OK, beriem, nic sa nedeje, pozdravujem-aj manzelku
 
zolec
Teo.. zolec 2011-10-02 20:08:38
Dakujem vsetkym, ze ste sa v tak hojnom pocte zastavili a tesim sa, ze sa fotka mnohym z Vas paci..
 
zolec
Teo.. zolec 2011-10-02 20:08:08
..praca spojena so zabavou, nafotil som dieta mojim priatelom, vznikla z toho celkom slusna seria, dame zo dve kavicky a honorar bude tiez vybaveny THX..
 
zolec
Teo.. zolec 2011-10-02 20:02:44
..dakujem, ze si sa zastavil pod touto fotkou a sebakriticky dal najavo, ze ako si daleko od zhotovenia podobnej
 
zolec
Teo.. zolec 2011-10-01 23:38:35
Ďakujem všetkym za zastavenia
 
zolec
Veronika M zolec 2011-09-29 13:37:16
..na margo trubic, nepacia sa mi odrazy v jej ociach a na fotke je vyrazny svetelny rozdiel medzi tvarou a zvyskom tela, inak fajn..
 
zolec
YYY zolec 2011-09-23 11:37:44
prijemna
 
zolec
fighters zolec 2011-09-21 22:18:21
Tvoj koment ma pobavil, dakujem
 
zolec
fighters zolec 2011-09-18 22:50:33
..v zapale boja som zachytil nieco ine ako samotny boj, co ma zaujalo, diki za zastavenie..
 
zolec
fighters zolec 2011-09-18 00:29:27
Ďakujem za zastavenia
 
zolec
fighters zolec 2011-09-17 12:55:18
..i ked tato "poza" vyzera vselijako bolo to odfotene v najvecsom zapale boja, dakujem za komentar..
 
zolec
fighters... zolec 2011-09-16 00:23:44
Mam, bol som tam oficialny fotograf, daj mi do sukromnej spravy mail, poslem ti vyber..
 
zolec
fighters... zolec 2011-09-16 00:05:12
raz sme hore, raz zase dolu, dakujem, ze si sa zastavil, trenuj!
 
zolec
fighter zolec 2011-09-15 21:17:01
Stano, vsak Ty si vyznamnejsi, mas aj one, erko, napis to do popisu vsetkych Tvojich dalsich fotiek, hrachu mas dost, snad budes vyslisany
 
zolec
fighter zolec 2011-09-15 21:14:30
Ďakujem všetkym za zastavenie, potešilo..
 
zolec
fighter zolec 2011-09-15 18:39:32
Ano, aj ja som za spravodlivy 24 hod system vyhodnocovania, ale chlapci, preco to riesite tu a nie napr. vo fotre? MajkY, zasekol sa ti caps look, inak je vsetko v poriadku?
 
zolec
fighter zolec 2011-09-15 14:20:51
yes.. thx
 
zolec
fighter zolec 2011-09-15 13:20:02
VK - noc gladiatorov 9.10.2011
 
zolec
fighter zolec 2011-09-15 13:18:49
Dakujem za komentar, chapem Tvoje vyhrady, ten pas je sucat ringu-lano www.ephoto.sk/uzivatel/zolec/fotografie/230120/fighters/ ..verim, ze ked raz nafotis podobnu akciu, bdes mat iny pohlad..
 
Stránok 29 z 43
1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 42 43