..o vášni Tánička ..... Marián Varga Budapest Barbara chlapec a pes Barbara.. svadobná.. podvečerné šantenie dancer
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Mirka zolec 2011-11-26 00:39:28
Dakujem za zastavenie a postrehy, pravy rukav nie je kolaz, ale nasvietenie aj zo zadu (lepsie to ukaz na fotkach, kde ma rozpustene vlasy), inak mas v podstate pravdu..
 
zolec
Mirka zolec 2011-11-25 16:51:14
OK, diki za pokec
 
zolec
Mirka zolec 2011-11-25 16:36:01
..nesuhlasim, cigarety vo filme a takisto vo fotke maju svoje caro a pevne miesto, respektujem a dakujem aj za opacne nazory, aj som cakal, ze ich bude dost
 
zolec
Mirka zolec 2011-11-25 16:30:01
..diki za komentar k fotke, asi sme si nerozumeli, podla mna su dve rozdielne veci komentovat (kludne aj kriticky - zakazdym podakujem) fotku dna - ako si to spravil teraz, alebo sa vyjadrovat o tom, ci ma pravo byt fotkou dna - zvlast ked k tomu nijak neprispievas a nepriamo pasovat ostatnych hodnotiacich za blbcov, lebo prispeli k tomu aby nou bola
 
zolec
Mirka zolec 2011-11-25 16:05:29
..najnovsie na ephoto staci na fotku dna aj 10-15 hodnoteni, co je smutne ..ano, niecio ti uslo, zabudol si vcera ohodnotit fotku, ktora by sa ti tu pacila viac, vlastne za dva mesiace si ohodnotil len 6 fotiek, ze sa ti nepaci fotka, to beriem a dakujem za nazor, aj ked si mohol byt konkretnejsi, ale vyjadrenie o fotkach dna, to nie, sorry
 
zolec
Mirka zolec 2011-11-25 15:26:45
Ďakujem všetkým za zastavenia
 
zolec
Mirka zolec 2011-11-25 15:25:45
..diki za koment a pozvanku, 8.12. nabijam baterky, lebo deviateho fotim akciu.. a mozno sa zastavim v Galante, este uvidim co prinesie novy tyzden
 
zolec
Mirka zolec 2011-11-25 15:23:22
Dakujem, ze si sa zastavil, ku kompo vid odpoved pre ceca..
 
zolec
Mirka zolec 2011-11-25 15:22:30
..diki za nazor, kompozicne som nemal velmi na vyber, svetielka v pozadi a pohare som tam chcel mat a pri danom zamerie nebolo z coho ubrat ani co pridat, ver, ze by to bolo len horsie..
 
zolec
Mirka zolec 2011-11-24 13:36:21
Diki za koment, Stano, tu nie su kopce, netreba vladat, takze Ta ocakavam Mirka v skutocnosti nefajci, len chcela mat aj takuto fotku, zabudol som sa opytat, ze preco
 
zolec
Mirka.. zolec 2011-11-23 19:22:38
Neverim, ze by si sa Tatier vzdal, ale na sustredenie o foteni dievcat prist mozes
 
zolec
Mirka... zolec 2011-11-22 18:33:31
Ďakujem všetkým za zastavenia..
 
zolec
Mirka... zolec 2011-11-22 18:32:45
Ahoj, ďakujem
 
zolec
Mirka... zolec 2011-11-22 18:31:59
..v lajtrúme z jedného cwaku, to si nečakal, há?
 
zolec
Stela @ 135mm f2.2 zolec 2011-11-17 00:18:38
..capisto, Evine by som aj ja spravil vela, vela verzii ..pre istotu ..ak by ta to zaujimalo, nahodou, pre mna je tato teplejsia verzia lepsejsia..
 
zolec
Stela @ 135mm f2.2 zolec 2011-11-17 00:11:57
..mas na Stela-fotkach rozdielny wajtbalans, co by v serii nebolo na skodu vyladit, inac, pekne si nafotil..
 
zolec
Jarka zolec 2011-11-10 18:50:56
Ahoj, to svetlo som dosiahol tak, ze som prijemnemu podvecernemu svetlu pomohol odpalenim blesku na dialku cez softbox zo strany, kam smeruje pohlad modelky. Farby a kontrast som vyladil v PS. Ak si este nevidel, pozri si toto video (pouzil som aj podobny postup):
www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/editacia-fotografii/efekt-cross-processing/
 
zolec
Jarka zolec 2011-11-10 17:18:15
..diki za zastavenie Stano..
 
zolec
Jarka zolec 2011-11-10 17:00:27
Dakujem za koment a som rad, ze sa ti fotka paci PS: V SS mas link na RAW..
 
zolec
jesenná.. zolec 2011-11-10 11:31:08
Ďakujem
 
Stránok 26 z 43
1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 42 43