večerno - svadobná Sonička - fúú.. go up dancer Mirka v temnote svadobná :-) pred západom street music Marián Varga
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Lenka zolec 2011-02-25 18:09:24
..co si taky malovravny, az sa mi tomu nechce verit ..diki, ze si sa zastavil.
 
zolec
Lenka zolec 2011-02-25 16:37:38
Diki za info, v pondelok nepridam ziadnu fotku Pekny vikend..
 
zolec
Lenka zolec 2011-02-25 16:20:17
Ja viem, ze si to nepovedal, to som povedal ja a aj som sa podakoval za nazor, nejaky sa mi zdas zatrpknuty, ci co, byval si veselsi Dobry navod si dal, mesacne 1x ephoto, denne 1x.com, lebo tam sa vobec nesofti
 
zolec
Lenka zolec 2011-02-25 14:53:43
Zda sa, ze mas pravdu, teraz sa vratim k fotke, znovu som si ju rozklikol a fakt, je to asi najhorsia fotka, aku som kedy videl, uznavam, jediny problem som ja sam Zase ironia, ze? Ber to s rezervou..
 
zolec
Lenka zolec 2011-02-25 14:24:04
Ironiu? Ved som Ti podakoval.. Chcel som len nenapadne poukazat na dalsi fenomen ephota, ze ked sa pod fotkou objavi negativny komentar, ti, ktorym sa fotka mozno aj paci, sa uz neodvazia napisat, naopak ti, ktorym sa nepaci sa zrazu osmelia Este raz, dakujem za nazor..
 
zolec
Lenka zolec 2011-02-25 14:09:19
Je mi to jasne, dakujem, ze si sa zastavil, od 11.00 ocakavam uz len komenty v podobnom duchu, nech sa paci, dalsi..
 
zolec
Lenka zolec 2011-02-25 13:21:19
Myslel si ephoto celebritu, vsak, to ma celkom pobavilo Ja som rad, ked sa fotka ludom paci, ale som rad, aj ked som upozorneny na chyby, ved o to by tu malo ist, aj sa to vola kritika, takze v pohode, beriem, zvlast od ludi, ktori vedia o com hovoria
 
zolec
Lenka zolec 2011-02-25 12:53:13
..hnevat? ..dakujem za zastavenie
 
zolec
Lenka zolec 2011-02-25 12:52:15
..meno autora si sa dozvedel a? Dakujem za nazor
 
zolec
večerné triezvenie zolec 2011-02-23 19:00:52
..dobre nafoteny pribeh..
 
zolec
Tatova laska zolec 2011-02-23 15:50:42
Microsoft klavesnica bude vyzerat stylovo pri Tvojom i-macu ..ale ved postupne vymenis aj pocitac..
 
zolec
v parku.. zolec 2011-02-23 08:47:48
Ďakujem..
 
zolec
pohľadktorývyrážadych zolec 2011-02-23 08:47:07
Ďakujem..
 
zolec
Lenka zolec 2011-02-22 17:33:48
..Ked budem najblizsie v BA, tak Ti volam, zoberies sklo, nasrobujeme ho na moj fotak a pod Tvojim prisnym dohladom si cvaknem par zaberov, suhlas?
 
zolec
Akcia zolec 2011-02-22 17:10:05
fajn..
 
zolec
A mam ta zolec 2011-02-22 17:09:02
..dobry moment, pekna vtakoseria..
 
zolec
Kontrola zolec 2011-02-22 17:07:34
dobra TK, to asi nebude kompaktom, ze
 
zolec
pohľadktorývyrážadych zolec 2011-02-21 17:20:10
..aj ja vela citam, ale robim si po svojom ..dakujem za zastavenie a pochvalu
 
zolec
Zamyslena zolec 2011-02-21 16:11:58
..ved to... a kde byvas?
 
zolec
kaplnka.. zolec 2011-02-20 18:15:38
Dakujem za navstevu
 
Stránok 38 z 43
1 2 ... 36 37 38 39 40 ... 42 43