takmer zhalené mesto 2 fighter pred západom svadobná.. Lenka.. nevesta.. Teo.. go up Tánička ..... Budapest
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Sandruš zolec 2011-02-20 16:25:51
Ano, aj ja
 
zolec
Kadiaľ ? zolec 2011-02-19 15:41:09
..aj ja, a ked to vyslo, tak potom do rana.. A200??
 
zolec
Sandruš zolec 2011-02-18 17:21:55
Kto? My dvaja, alebo Ty a Sandra
 
zolec
Sakra, je trochu velka... zolec 2011-02-18 09:01:14
exif = kompakt
..inak suhlasim..
 
zolec
04 zolec 2011-02-16 16:27:12
..čau Hery, pozdravuj Stana
 
zolec
kaplnka.. zolec 2011-02-16 16:22:20
..díki bratu
 
zolec
stromy a ich tiene.. zolec 2011-02-14 00:50:33
Ďakujem, si všímavý
 
zolec
stromy a ich tiene.. zolec 2011-02-13 18:15:35
..alebo srnky..
 
zolec
stromy a ich tiene.. zolec 2011-02-13 12:55:55
Dakujem za koment, mozno tam nieco chyba, no mne sa prave paci ta cistota, mrazom spalena trava, vzadu odpocivajuci vinohrad a do toho prijemne slnko, naznak prichadzjucej jari..
 
zolec
Prisojnik zolec 2011-02-11 18:11:01
V podstate mas pravdu, no aj tak si myslim, ze clovek by si pod fotkou mal napisat svoj nazor a ostatnych nechat tak, je uz na autorovi, ktory koment/body mu daju viac. Bacha, suter uploadla miestna star Vsetko dobre prajem, rad som si s Tebou pokecal.. Zolo.
 
zolec
Prisojnik zolec 2011-02-11 14:16:09
Ahoj, myslim, ze odpoved je zrozumitelna, ale skusim este zrozumitelnejsie. Pytal si sa, ci mam pocit, ze su na portali z objektivneho hladiska lepsie pano (skor toto je nezrozumitelne, lebo pocit je subjektivny), ako je tato. Napisal som, ze ano, mam pocit (subjektivne) a myslim, ze aj objektivne, ze su tu aj lepsie, ako priklad som uviedol, ze aj mnoho Tvojich je lepsich ako tato. Vies to aj Ty sam, takze sa znovu pytam, lebo o to v nasej komunikacii islo, preco Ti vadia sedmicky pod cudzimi fotkami a pod Tvojimi nie?
 
zolec
Relax zolec 2011-02-11 12:23:12
Aha, to som nevedel..
 
zolec
odrazy zolec 2011-02-10 23:32:12
thx
 
zolec
odrazy.. zolec 2011-02-10 23:01:29
THX
 
zolec
Relax zolec 2011-02-10 22:29:17
.. ruka je tam divna, akoby nebola jeho, skusil by som inak a mozno v CB..
 
zolec
odrazy.. zolec 2011-02-10 19:32:53
 
zolec
Majov strom zolec 2011-02-10 19:31:28
dobra stromovka, ako uz pisali, viac priestoru..
 
zolec
odrazy.. zolec 2011-02-10 19:27:36
..som rád, že si prišla, aj keď tam nie je tráva
 
zolec
odrazy.. zolec 2011-02-10 19:17:52
jeej, Ty si prisla, dakujeem
 
zolec
IPC 2010 zolec 2011-02-10 19:16:49
..more, pravy, resp. lavy horny roh.. capisto?
 
Stránok 39 z 43