v trojici.. Tánička ..... nepribližovať sa..! v temnote Marián Varga ..o vášni Lenka.. Teo.. fighter ohňostroj
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Prisojnik zolec 2011-02-10 13:09:07
Ano, mam pocit, ze napr. aj niektore Tvoje su sedmickove, tato je sestkova
 
zolec
Tiny 2 zolec 2011-02-09 16:46:15
..a padanie mi tu vobec neprekaza, je to dynamicke..
 
zolec
Lui zolec 2011-02-09 16:44:17
páči..
 
zolec
Oranzova zona zolec 2011-02-09 16:39:13
Apollo, Apollo, tu Hjústn.. prečítaj si nápis na červenom stĺpe, je jedno na ktorom televízore a môžeš aj bez okuliarov
 
zolec
graffiti portrét zolec 2011-02-08 13:10:14
ano, dakujem..
 
zolec
graffiti portrét zolec 2011-02-08 13:07:41
dakujem, ze si sa zastavil, mrco odpovedal za mna
 
zolec
v parku.. zolec 2011-02-03 23:05:58
Camera Maker: SONY
Camera Model: DSLR-A900
Image Date: 2010-05-06 16 2:43 +0000
Focal Length: 200mm (35mm equivalent: 200mm)
Aperture: f/2.8
Exposure Time: 0.0013 s (1/800)
ISO equiv: 200
Exposure Bias: none
Metering Mode: Matrix
Exposure: aperture priority (semi-auto)
White Balance: Auto
Flash Fired: No (enforced)
Orientation: Normal
Color Space: sRGB
Caption: SONY DSC


.. no neviem, moj je ostry aj na f2,8.. nebude to sposobene front, alebo backfocusom?
.. verzia s exifom:
https://img39.imageshack.us/img39/4893/vieden.jpg
 
zolec
V raji momentálne mrzne BW zolec 2011-02-03 19:15:15
.mas pravdu, prave som si bol v zahrade natrhat cerstvu zeleninu na veceru, to vies, vyhladol som z celodenneho vysedavania pod palmou
 
zolec
Akčný ePhoťák zolec 2011-02-03 16:30:54
..fajne vam asi bolo..
 
zolec
v parku.. zolec 2011-02-03 15:06:20
..nasiel som tu Silviinu fotku, snad sa nenahneva, ze ju spominam..
https://img203.imageshack.us/img203/583/vieden2.jpg
 
zolec
v parku.. zolec 2011-02-03 14:55:47
Ano, tu fotku fotila Silvinka (medzitym sa zmazala), boli sme tam spolu a obaja sme si cvakli tuto pani..
www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/172906/canon-istky/
 
zolec
Tripolis zolec 2011-02-02 21:45:20
..bol som uplne v tom, ze som tuto fotku uz komentoval, asi sa tak stalo u susedov, alebo mi uz hrabe, hmm
 
zolec
v parku.. zolec 2011-02-02 20:47:56
THX..
 
zolec
v parku.. zolec 2011-02-02 17:55:49
Dakujem, urcite si myslel tamron
 
zolec
Bluesman zolec 2011-02-02 01:56:46
..aj táto je fajn..
 
zolec
Bluesman zolec 2011-02-02 01:56:16
dobrá..
 
zolec
takmer zahalené mesto zolec 2011-01-31 18:01:13
Dakujem, pri hoteli Zlaty Klucik pod zoborom
 
zolec
sneh zolec 2011-01-31 17:59:08
pod fotkou kliknes na exif a tam to najdes
 
zolec
takmer zhalené mesto 2 zolec 2011-01-30 23:17:45
OK, dakujem za nazor, cenim si..
 
zolec
takmer zhalené mesto 2 zolec 2011-01-30 18:52:59
.. lebo nas potom obvinuju, ze napodobnujeme noik-a
https://www.fotky.sme.sk/foto/174621/takmer-zahalene-mesto
 
Stránok 40 z 43