svadobná.. nepribližovať sa..! Lenka.. svadobná :-) Marián Varga podvečerné šantenie krásy hôr Tánička ..... Budapest pred západom
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
takmer zhalené mesto 2 zolec 2011-01-30 18:51:52
..nech je teda po Tvojom .. a vies co? ..dobre si poradil..
https://www.fotky.sme.sk/foto/174621/takmer-zahalene-mesto
 
zolec
dancer zolec 2011-01-30 18:18:46
..dakujem za navstevu
 
zolec
takmer zhalené mesto 2 zolec 2011-01-30 18:17:39
ok, diki za cenne rady
 
zolec
sneh zolec 2011-01-30 18:15:35
 
zolec
takmer zahalené mesto zolec 2011-01-30 17:44:33
Dakujem za komentar, spravil som jednu 3/2 verziu:
www.ephoto.sk/uzivatel/zolec/fotografie/171897/takmer-zhalene-mesto-2/
 
zolec
Atiart junior II. zolec 2011-01-30 14:18:43
dobré, páči..
 
zolec
Atiart junior  I. zolec 2011-01-30 14:17:34
..aha, ujo mrco foti ..dobra backstage foto..
 
zolec
takmer zahalené mesto zolec 2011-01-30 13:59:14
..neuveris, ale som na Teba myslel, lebo viem, ze Ty si nitrianska krava, no nemam akosi na Teba kontakt, skoda, fotil som tam jednu firemnu akciu, aj som tam spal.. veza klesa, hmm, co uz, kostolne veze su uz take
 
zolec
takmer zahalené mesto zolec 2011-01-30 00:05:23
..orez som skusil, je to lepsie, dakujem
 
zolec
takmer zahalené mesto zolec 2011-01-29 21:36:19
Dakujem, vcera som sa nachadzal v hoteli zlaty klucik pod zoborom, fotene z parkoviska okolo jedenastej.
 
zolec
takmer zahalené mesto zolec 2011-01-29 21:33:20
Dakujem, ziadne retusovanie, 25s expozicia a format som volil takyto, lebo hned pod spodnym okrajom boli strechy..
 
zolec
námestie zolec 2011-01-26 20:37:06
ooo, po dvojke tentokrat trojka za tk, asi se vozeru, velebnosti..
 
zolec
domáca pohoda zolec 2011-01-23 19:12:43
ja nemam dom, len byt, takze nasa macka je bytová
 
zolec
Zamrznutá zolec 2011-01-22 17:30:17
pekné foto
 
zolec
Spomienka na naozajstnú zimu zolec 2011-01-22 14:25:57
Toto som si precital az teraz, old style preset sa na tuto fotku podla mna nehodi, lebo vyzera fakt ako keby si nevedel vyvazit bielu a tomu sa mi hned nechcelo verit, myslim to v dobrom.. Sedmami za TK by som sa v tomto pripade neutesoval
 
zolec
Majka zolec 2011-01-22 14:14:39
..zamuroval som si ho terazky, vyzra to fakt lepsie, THX..
 
zolec
Spomienka na naozajstnú zimu zolec 2011-01-22 04:03:35
..mne se tonalita nelibi, ponevac to je zlej wajtbalans a ne pekna tonalita.
https://img153.imageshack.us/img153/2798/mrco.jpg
 
zolec
hypnotic cat 2 zolec 2011-01-17 22:02:16
..betar som, este sa naucit fotit a upravovat..
 
zolec
hypnotic cat 2 zolec 2011-01-17 21:44:18
.. ved to neviem
 
Stránok 41 z 43