Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Statívy Velbon Sherpa 435 v.s. Vanguard Alta 233AP

alaica
2013-01-07 21:53:31+01
Ahojte, zakladám ďaľšiu zo statívových tém, pretože som odpoveď ešte nenašla
Vyberám statív pre fotenie krajiniek, cestovateľský, teda nízka hmotnosť je priorota, ale nie na úkor pevnosti, pre set foťák + objektív o celkovej hmotnosti 1350g. Velbon sherpa 435 s nosnosťou 3kg pri hmotnosti 1.5 kg mi zatiaľ vychádza ako favorit, aj keď má "nepraktickú" hlavu s nutnosťou vyšrobovania jednej páky pred zložením. Takže neviem, hodím si mincou? PS: V ČR nie je možnosť śť sa na ten Velbon Sherpa 435 niekam pozrieť. Ďaľšou možnosťou je Velbon sherpa 600r, alebo nejaký karbónový statív, ale tam sa uz vobec neorientujem. Aké sú Vaše skúsenosti?
 
markx
2013-01-07 22:32:12+01
A co tak tento? Manfrotto MK293A4-A0RC2
Tiez som sa pred nedavnom rozhodoval pre nejaky lahky,pevny a prenosny stativ pre asi 2kg zataz a natrafil som na tento.Kupil som ho v kamennej predajni v Kosiciach za 115 eur a naozaj splnil moje ocakavania.Skus nanho pozriet, mozno Ti to pomoze...
 
alaica
2013-01-07 23:31:18+01
príspevok od: markx
A co tak tento? Manfrotto MK293A4-A0RC2
Tiez som sa pred nedavnom rozhodoval pre nejaky lahky,pevny a prenosny stativ pre asi 2kg zataz a natrafil som na tento.Kupil som ho v kamennej predajni v Kosiciach za 115 eur a naozaj splnil moje ocakavania.Skus nanho pozriet, mozno Ti to pomoze...
Vyzerá zaujímavo, má dobrú nosnosť, len asi sa mi nehodí guľová hlava, pre krajinky sa trojcestná hodí asi lepšie......
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()