Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

co to je???

traktorista
2009-03-18 10:37:23+01
frajerkina kamoska stahovala foto z nejakej chaty a nasla tam toto (myslim tu postavicku napravo). co si o tom myslite??? foto je neupravena akurat je trochu zosvetlena... dik
 
beholder
2009-03-18 10:50:57+01
...kedže na duchov vo všeobecnosti skôr neverím .....myslím si,že si z nás robíš srandu......(alebo tá frajerkina kamoška)?!...

...tento film sa zaoberá touto problematikou:)
http://www.csfd.cz/film/228925-clona-shutter/
 
traktorista
2009-03-18 10:52:37+01
tak frajerka prisahala ze s tym nic nerobili ja tomu tiez moc neverim preto som to tu dal...
 
Roko_rv
2009-03-18 11:04:31+01
Také foto som už videl na nete kopec že ´duchovia´ jasne kto by tomu veril???? asi nikto ale toto isté sa stalo jedným známim baby oslavovali osemnástku a teiž tam bola taká postava lenže rozdiel je v tom že oni boli v byte v izbe takze si boli uplne iste ze okrem nich tam nebol fakt nikto až sa dostali z toho na psychiatriu tak čo k tomu dodať ????
 
traktorista
2009-03-18 11:07:16+01
oni boli niekde v lese a pochybujem ze by tam v noci pobehovalo take dievcatko... ja neviem ja tomu tiez nechapem na duchov mam tiez svoj nazor ale chcem pocut vase nazory...
 
Nauty
2009-03-18 11:10:12+01
Ved to je cervena karkulka.. Len trochu vyblednuta.
 
traktorista
2009-03-18 11:13:57+01
príspevok od: Nauty
Ved to je cervena karkulka.. Len trochu vyblednuta.
hej mna tiez najprv ona napadla ale ma aliby... v tom case sa motala na fotke niekoho ineho v budapesti...
 
Nauty
2009-03-18 11:18:28+01
príspevok od: traktorista
hej mna tiez najprv ona napadla ale ma aliby... v tom case sa motala na fotke niekoho ineho v budapesti...
Ta v Budapesti mala kosik, tato ma kabelku.
 
traktorista
2009-03-18 11:21:22+01
príspevok od: Nauty
Ta v Budapesti mala kosik, tato ma kabelku.
svina jedna klamala mi... ale nie vazne teraz jak sa to mohlo stat??
 
TTFun
2009-03-18 11:35:29+01
skoda, ze nevidno ci bola ta kabelka cervena. Mozno si len dievca chcelo ´zarobit´ :-)
 
TTFun
2009-03-18 11:37:24+01
...ale vazne, zisti si kto z frajerkynych znamych ma photoshop, alebo podobny program a zahada bude rozlustena.
 
traktorista
2009-03-18 11:39:17+01
príspevok od: TTFun
...ale vazne, zisti si kto z frajerkynych znamych ma photoshop, alebo podobny program a zahada bude rozlustena.
ti co to fotili nevedia poriadne ani stiahnut foto do pc...
 
gloryman
2009-03-18 12:31:49+01
príspevok od: traktorista
hej mna tiez najprv ona napadla ale ma aliby... v tom case sa motala na fotke niekoho ineho v budapesti...
ja sa asi vymykam z normalu :D:D....v duchou verim a viem ze su....raz sa mi dokonca stalo ze sa mi snivalo o rehabilitacnom centre kde mama chodi a ked som sa jej na druhy den spytal ako to tam vyzera tak to bolo presne ono...dokonca aj maserku som videl presne......takisto som sa raz zobudil a okno som mal vybrate z pantu a na krku som mal biely kruzok urobeny akymsi divym kremom......ludia mi neveria,ale nemam zaujem nikoho presviedcat :D:D:D mam ale rad diskusiu o duchoch a veciach ktore sposobili a ich zjaveniach...
 
BurGi
2009-03-18 12:36:35+01
príspevok od: gloryman
ja sa asi vymykam z normalu :D:D....v duchou verim a viem ze su....raz sa mi dokonca stalo ze sa mi snivalo o rehabilitacnom centre kde mama chodi a ked som sa jej na druhy den spytal ako to tam vyzera tak to bolo presne ono...dokonca aj maserku som videl presne......takisto som sa raz zobudil a okno som mal vybrate z pantu a na krku som mal biely kruzok urobeny akymsi divym kremom......ludia mi neveria,ale nemam zaujem nikoho presviedcat :D:D:D mam ale rad diskusiu o duchoch a veciach ktore sposobili a ich zjaveniach...
a neskrtil ta ten kruzok... hmm... :DDD ale nie, tak aj ja verim, ze duchovia su :)
 
gloryman
2009-03-18 12:38:02+01
príspevok od: BurGi
a neskrtil ta ten kruzok... hmm... :DDD ale nie, tak aj ja verim, ze duchovia su :)
neboj sa nema halucinacie :D:D:D som student gymnazia,mam dobre znamky,nefetujem ani nic :D:D:D:D:D proste podla mna su nieje to nejaky prelud :D:D:D:D......
 
ErikDuris
2009-03-18 12:50:22+01
Ja by som rad videl original fotku aj s exif data.Aj ked viem ze sa to da lahko prepisat ale lepsie ako toto co si vlozil.
 
duroslav
2009-03-18 13:12:18+01
príspevok od: gloryman
neboj sa nema halucinacie :D:D:D som student gymnazia,mam dobre znamky,nefetujem ani nic :D:D:D:D:D proste podla mna su nieje to nejaky prelud :D:D:D:D......
Ja poznám jednoho, ktorý kedysi hulil. A čím viac toho mal nahulené, tým viac všetkých naokolo presviedčal o tom, aký je čistý :-)
Už sa na to radšej vyser. Alebo si zožeň lepší zdroj :-)
 
gloryman
2009-03-18 13:15:03+01
príspevok od: duroslav
Ja poznám jednoho, ktorý kedysi hulil. A čím viac toho mal nahulené, tým viac všetkých naokolo presviedčal o tom, aký je čistý :-)
Už sa na to radšej vyser. Alebo si zožeň lepší zdroj :-)
hulil som raz a moj nazor je ze je to čista hlupost....clovek je ospaly a znudeny no onicom.....ja radsej ked nieco oslavujem tak si vypijem ako kazdy slovak....DROGY nemam v laske lebo vidim co to robi s kamosmi niektorymy byvalimi
 
traktorista
2009-03-18 14:06:45+01
takze naco ste prisli???da sa nato prist ci je to robene???
 
Nauty
2009-03-18 14:11:33+01
Podla mna je to fake. Na nete je takychto obrazkov kvantum. Osobne som voci niecomu takemu skepticky, ale ako sa to vravi, nikdy nehovor nikdy ? :-)
Prinajmensom je to zaujimave ozivenie fora.. dik za post..
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()