Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

PHOTOLIFE / aktuálne číslo / gratulácia CAKOVI

maRmaRko
2010-04-08 08:32:02+02
Dnes som si kúpil časopis PHOTOLIFE a listujem listujme a zrazu som natrafil na článok o CAKOVI. Tak chcem mu ti teda takouto cestou zablahoželať. Je to veľký úspech, ked sa fotograf dostane do časopisu (podľa mna) Tak ešte raz gratulujem. Martin.
 
tomas.sikula
2010-04-08 11:55:47+02
Včera jsem si ho koupil taky a už se těším, až si ten článek přečtu... přidávám se ke gratulaci!
 
Ultra TXF
2010-04-08 12:00:08+02
Photolife bol prvý časopis,ktorý som si kedysi kupoval,potom neskôr už nie,lebo kvalitou ho predbehli iné časopisy,ale tak tento si pôjdem kúpiť.
Gratulujem cakovi !
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-04-08 13:42:23+02
Na co som to natrafil :)) Dik marmarko/Martin za temu, aj ked skor ci neskor ju zmazu... Trosku sa hanbim za ten clanok, predsa len nemam vysokoskolske vyjadrovanie :) ale som velmi rad, ja zas dakujem redakcii PHOTO life ze mi dali taku moznost a venovali mi 7 stranok.

Dakujem vsetkym ! :))
 
JakubCibik
2010-04-08 14:16:13+02
So záujmom som si článok dnes prečítal (v škole na hodine :D). Gratulujem takisto, ja si ešte zrejme počkám kým sa do takýchto časopisov dostanem. Inak v posledných riadkoch rozhovoru tuším chýbala diakritika. Nebodaj ti dochádzali slová? :)
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-04-08 14:19:31+02
príspevok od: JakubCibik
So záujmom som si článok dnes prečítal (v škole na hodine :D). Gratulujem takisto, ja si ešte zrejme počkám kým sa do takýchto časopisov dostanem. Inak v posledných riadkoch rozhovoru tuším chýbala diakritika. Nebodaj ti dochádzali slová? :)
No oni po mne ten text este opravali, aspon dufam... Tak tie chyby musim hodit na nich :)
Dakujem
 
beholder
2010-04-08 14:31:26+02
...gratulujem...a som na Teba patrične hrdý:)
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-04-08 14:35:25+02
príspevok od: beholder
...gratulujem...a som na Teba patrične hrdý:)
dakujem teda :)
 
RichPhoto
2010-04-08 14:56:01+02
super gratulujem :)))
 
maRmaRko
2010-04-08 16:20:42+02
príspevok od: Cako
Na co som to natrafil :)) Dik marmarko/Martin za temu, aj ked skor ci neskor ju zmazu... Trosku sa hanbim za ten clanok, predsa len nemam vysokoskolske vyjadrovanie :) ale som velmi rad, ja zas dakujem redakcii PHOTO life ze mi dali taku moznost a venovali mi 7 stranok.

Dakujem vsetkym ! :))
Prečo by ju mali zmazať? Práveže by mali byť hrdý, kedže si user ephota a dostal si sa do photočasopisu..
A nie si profesor. .nerieš vyjadrovanie..
A daj dáke podrobnosti, ako sa k tebe dostali, oslovili ťa a tak.. som zvedavý..
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-04-08 16:27:00+02
... no ja poviem len tolko, ze je to aj vdaka tomatitovi :) som mu zavidel ako sa dostal do casopisov... ale on sa veru aj mal preco :)
Inak to prebiehalo normalne, prisiel mail, vybrala si fotky, poslala otazky... Vybrala skoro vsetky, som sa cudoval ze kde to chcu dat :)) Nakoniec to preriedili...
No oni dali clanok ako surreal, aj ked nie vsetky fotky co tam mam, su surreal-álne :) No nevadi, som rad ze su...
 
leto
2010-04-08 17:31:14+02
takže cesta na ktorú si sa vydal,sa zrejme vyplatila,a tvoje abstrakty idú do sveta,,, gratulujem k článku :))
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-04-08 17:34:44+02
príspevok od: leto
takže cesta na ktorú si sa vydal,sa zrejme vyplatila,a tvoje abstrakty idú do sveta,,, gratulujem k článku :))
No trosku sa zadarilo, uvidime ako to pojde... Aj ked rad by som bol keby sa to dalej dostalo, len to by muselo este trosku inac vypadat... Ale ja sa snazit budem.
Dik !
 
maTTo_corp
2010-04-08 17:44:10+02
hehe keď nie foto dňa tak článok + téma vo fóre, gratulácie, konfety, ohňostroje....;)))))))))))....gratulujem, tiež som občas kupoval, aj keď tieto periodiká sú pre mňa dosť drahé ale PHOTOlife mám celkom rád....tiež sa po ňom pozriem najbližšie dni :)....congrats Peťo :)
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-04-08 17:51:03+02
príspevok od: maTTo_corp
hehe keď nie foto dňa tak článok + téma vo fóre, gratulácie, konfety, ohňostroje....;)))))))))))....gratulujem, tiež som občas kupoval, aj keď tieto periodiká sú pre mňa dosť drahé ale PHOTOlife mám celkom rád....tiež sa po ňom pozriem najbližšie dni :)....congrats Peťo :)
:D ako si to pekne vygradoval :)) Som zvedavy co bude po ohnostrojoch :D
Dik... Ja som ho dnes akurat listoval v obchode (maju mi ho zaslat) a tie ruky tam zo zachoda a z umyvadla na dvojstrane :D som sa zasmial, reku taka blbost... Ale fakt :)
 
maTTo_corp
2010-04-08 17:56:41+02
príspevok od: Cako
:D ako si to pekne vygradoval :)) Som zvedavy co bude po ohnostrojoch :D
Dik... Ja som ho dnes akurat listoval v obchode (maju mi ho zaslat) a tie ruky tam zo zachoda a z umyvadla na dvojstrane :D som sa zasmial, reku taka blbost... Ale fakt :)
hej to je často tak, že keď sa človek vráti k starším fotkám tak krúti hlavou...a to hovorím ja, čo nefotím nejak moc dlho a tiež si môžem dovoliť toto tvrdiť..:D...ale tak tie fotky sú slávne, tými si sa tu dosť spopularizoval si myslím :)
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-04-08 17:59:13+02
príspevok od: maTTo_corp
hej to je často tak, že keď sa človek vráti k starším fotkám tak krúti hlavou...a to hovorím ja, čo nefotím nejak moc dlho a tiež si môžem dovoliť toto tvrdiť..:D...ale tak tie fotky sú slávne, tými si sa tu dosť spopularizoval si myslím :)
a ja fotim uz len dlho, dva roky... Ale mas pravdu, vdaka ephotu su slavne, no slavne ako slavne :) ale som rad ze ich pozna viac ludi... Ale ´ako fotit´ som sa naucil na tejto stranke
 
maTTo_corp
2010-04-08 18:08:08+02
no hej, tunajšia fotoškola a fórum dosť pomohlo...aj galérka vie inšpirovať...však som tu presedel času jajaj...kým som kúpil fotoaparát, tak som chcel poriadne vedieť do čoho idem...aspoň som ptm nemal od začiatku problém s ovládaním....:))

...nj ephotu môžeme byť za veľa vďační :)
 
Wiki
2010-04-08 21:48:35+02
Ja som sice casopis u nas zatial nezohnala, ale pripajam sa k blahozelaniu. Je dobre, ked je snaha ocenena, posuva to dopredu. Prajem dobre svetlo, vela bozkov muzy a pevnu ruku pri tvoteni dalsich ´cakovin´ :)
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-04-08 21:59:33+02
príspevok od: Wiki
Ja som sice casopis u nas zatial nezohnala, ale pripajam sa k blahozelaniu. Je dobre, ked je snaha ocenena, posuva to dopredu. Prajem dobre svetlo, vela bozkov muzy a pevnu ruku pri tvoteni dalsich ´cakovin´ :)
Dakujem krasne, ooo vela bozkov muzy :) tie sa zidu...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()