Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Fotenie + postproces = Tolerancia partnerov / partneriek ?

szabo.martin
szabo.martin 2010-07-16 08:52:30+02
Cavte Cavte, Chcel som iba tak skusit, ako ste na tom Vy. ako Vas a Vase hobby toleruje vas partner/partnerka ? kolko casu stravite upravou, triedenim fotenim ?
 
Ultra TXF
2010-07-16 11:07:25+02
príspevok od: bebel
..v slovniku cudzich slov - pri slovach tolernacia a obeta (pre niekoho su to cudzie slova) je uricte tvoja fotka - pockaj, idem to nalistovat
Nie nebude.Bola,ale žiadal som ju dať preč,predsa som len skromný človek a nestojím o publicitu .
 
IceDive1
2010-07-16 11:23:37+02
No inak aby som bol k teme, ja uz 2 tyzden kvaim pri PC kazdy den minimalne do polnoci. Kuchtim svadobne fotky a uz mi z toho pekne ..... Snazim sa to nejako prekladat s rodinkou takze zatial mi to toleruju.
 
Ultra TXF
2010-07-16 11:32:51+02
príspevok od: IceDive1
No inak aby som bol k teme, ja uz 2 tyzden kvaim pri PC kazdy den minimalne do polnoci. Kuchtim svadobne fotky a uz mi z toho pekne ..... Snazim sa to nejako prekladat s rodinkou takze zatial mi to toleruju.
Šak ty máš tuším tiež Mac Air :) Tak kde je problém :)Buď trochu tolerantný :)
 
IceDive1
2010-07-16 11:34:54+02
príspevok od: Ultra TXF
Šak ty máš tuším tiež Mac Air :) Tak kde je problém :)Buď trochu tolerantný :)
Ja sa pri spracovavani fotiek nerad potim. :)
 
haplo602
2010-07-16 12:02:00+02
hmm ... fun tema :-) teda tema ok, ale zvrhlo sa to ...

tolerancia manzelky podla nalady a pocasia, cize premenliva. s PP sa velmi nebavim, snazim sa to dostat na film na 95% tak ako by mal vyzerat vysledok. a kedze sa mi nechce sediet za PCkom dlho, tak ten PP je len zakladny. najviac casu zaberie skener ...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()