Hore
Fórum » Pokec
 

Vtipné komentáre na eFoto :o)

Granko
2011-02-22 14:16:38+01
Prezeráte na portáli fotky, komentáre užívateľov či sami komentujete a natrafili ste na nejaký vtipný? Ak áno, sem s ním, však Ctrl+C a Ctrl+V dokáže používať skoro každý :o)
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-02-22 14:22:28+01
aha, malá Granka :o)
 
openblindmind
2011-02-22 14:58:09+01
[b]Je tu kopec vtipnych komentarov, pardon FAKTOV (ziadnych domienok prezentovanych ako fakty), napriklad jeden Grankov /b]

impakt - u mňa žiadny až negatívny, pôsobí to lacno, modelka sa mi nepáči, nakoľko botoxová pusa je ako paródia na plastickú chirurgiu, takto fušersky predĺžené vlasy som dávno nevidel a zaradenie v kategórií umelecká fotografia je záhadou, keďže tu nenachádzam nič umelecké...všetko podčiarkuje popis či miesto nafotenia, čo ma normálne rozosmiali...takýchto ´nádherných´ žien je plný internet, americké seriály, filmy pre dospelých, pánske časopisy, Nový čas na strane 5 - čiže presne pre zvyšné osadenstvo eFoto, ktoré nehodnotí fotku, ale len objekt na nej...

Fotografia a povodna diskusia:
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/157678/hriesne-nevinna/

Prajem vsetkym prijemnu zabavu
 
kecal
2011-02-22 15:05:02+01
príspevok od: openblindmind
[b]Je tu kopec vtipnych komentarov, pardon FAKTOV (ziadnych domienok prezentovanych ako fakty), napriklad jeden Grankov /b]

impakt - u mňa žiadny až negatívny, pôsobí to lacno, modelka sa mi nepáči, nakoľko botoxová pusa je ako paródia na plastickú chirurgiu, takto fušersky predĺžené vlasy som dávno nevidel a zaradenie v kategórií umelecká fotografia je záhadou, keďže tu nenachádzam nič umelecké...všetko podčiarkuje popis či miesto nafotenia, čo ma normálne rozosmiali...takýchto ´nádherných´ žien je plný internet, americké seriály, filmy pre dospelých, pánske časopisy, Nový čas na strane 5 - čiže presne pre zvyšné osadenstvo eFoto, ktoré nehodnotí fotku, ale len objekt na nej...

Fotografia a povodna diskusia:
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/157678/hriesne-nevinna/

Prajem vsetkym prijemnu zabavu
mne to ako vtip nepríde, v hrubých rysoch s tým súhlasím a v zásade má pravdu ... a tiež sa nepozastavujem nad tým že sa hodnotí objekt, ak označíš foto ako umeleckú tak ten \"objekt umeleckého zámeru\" budem hodnotiť, v tom prípade ( umelecká foto ) ide totiž aj o to aký kvalitný režisér je fotograf a aká dobrá herečka je modelka .. čo je na tom čudné?
 
tomas.sikula
2011-02-22 15:05:33+01
hustý. to bylo ale kontra.... impérium vrací úder....teď se tu stanou 2 věci. buď se celá diskuse ukončí, nebo se rozjedou žabomyší války a uživatelé si začnou vyřizovat účty a blokovat se navzájem. Hodně štěší hoši. Jdu fotit.
 
Cako
ocenenie redakciou 2011-02-22 15:26:49+01
príspevok od: tomas.sikula
hustý. to bylo ale kontra.... impérium vrací úder....teď se tu stanou 2 věci. buď se celá diskuse ukončí, nebo se rozjedou žabomyší války a uživatelé si začnou vyřizovat účty a blokovat se navzájem. Hodně štěší hoši. Jdu fotit.
presne, totalne zbytocna tema, len same hadky tu budu...
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-02-22 15:30:10+01
príspevok od: Cako
presne, totalne zbytocna tema, len same hadky tu budu...
boj...boj...boj... Uz sa mi otrvara nozik vo vrecku
 
haplo602
2011-02-22 15:33:27+01
zeby reakcia na karolov post o profilofkach ?
 
trizzo
2011-02-22 15:33:35+01
Tema je dobra, len bohuzial ucastnici (cest vynimkam) na to este mentalne nedospeli.
 
osamataliban
2011-02-22 15:46:04+01
Segiň openblindmind. Ach deti deti kedy sa už naučite prehryzť kritiku, a že je normalne že s Vami niekto nesuhlasí. Admini, pls lock, stačili 3 prispevky a je jasné kam sa táto diskusia bude uberať. Ešte príde Cyril s nejakým Grankovym komentárom, alebo nejaký ďalší jeho nepriateľ a je vymaľovane. Do diskusií sa nezapájam, medzi mentálne nezrelé indivíduá prispievam nerád, no táto téma bol krok vedľa. Len toľko som chcel napísať, diky, idem fotiť. Čaute.
 
Cyril
2011-02-22 16:29:07+01
príspevok od: osamataliban
Segiň openblindmind. Ach deti deti kedy sa už naučite prehryzť kritiku, a že je normalne že s Vami niekto nesuhlasí. Admini, pls lock, stačili 3 prispevky a je jasné kam sa táto diskusia bude uberať. Ešte príde Cyril s nejakým Grankovym komentárom, alebo nejaký ďalší jeho nepriateľ a je vymaľovane. Do diskusií sa nezapájam, medzi mentálne nezrelé indivíduá prispievam nerád, no táto téma bol krok vedľa. Len toľko som chcel napísať, diky, idem fotiť. Čaute.

 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-02-22 16:45:42+01
Cyril je Grankov nepriateľ...? Ale nie, veď aha, už je tu a má priateľský úsmev od ucha k uchu...
 
leto
2011-02-22 17:57:36+01
ak som to pochopil,,,
tak pod touto foto, som sa tu asi pobavil najviac,,,

www.ephoto.sk/uzivatel/uzivatel-4521753163103/fotografie/121592/spomienkova/

 
Granko
2011-02-23 10:58:20+01
12 príspevkov, z toho 2 k téme - od Strateného a od leta. Úspešnosť 16,67%. Normálne som ostal prekvapkaný ako okena cez žemľu, nakoľko som čakal len polovicu z toho :o)))
a mohlo to byť také pekné čítanie...ach eFoto, eFoto, škoda, že sa stávaš igelitkovým rajom...
 
kralik_j
2011-02-23 11:45:05+01
no neviem, ja som sa tu dlho nepobavil na niecom.. :/
 
Radovan
2011-02-23 11:56:18+01
Mne sa zdá že admin by mal zasiahnuť do týchto diskusii, ephoto sa mi už začína hnusiť, radšej ani neprispievam do diskusii či komentárov pretože ľudia ako Granko to tu dosť znepríjemňujú.
Pripájam sa k názoru tomasa.sikulu

,,hustý. to bylo ale kontra.... impérium vrací úder....teď se tu stanou 2 věci. buď se celá diskuse ukončí, nebo se rozjedou žabomyší války a uživatelé si začnou vyřizovat účty a blokovat se navzájem. Hodně štěší hoši. Jdu fotit.,,

 
wayne
2011-02-23 12:07:07+01
príspevok od: Granko
12 príspevkov, z toho 2 k téme - od Strateného a od leta. Úspešnosť 16,67%. Normálne som ostal prekvapkaný ako okena cez žemľu, nakoľko som čakal len polovicu z toho :o)))
a mohlo to byť také pekné čítanie...ach eFoto, eFoto, škoda, že sa stávaš igelitkovým rajom...
a je to chyba vsetkych ostatnych, len nie teba.
 
Granko
2011-02-23 12:37:33+01
príspevok od: wayne
a je to chyba vsetkych ostatnych, len nie teba.
Na toto je škoda reagovať.
 
Marcel Rebro
2011-02-23 12:39:28+01
príspevok od: Granko
Na toto je škoda reagovať.
Cítim z Tvojho príspevku jemný nádych antagonizmu ...
 
tomasBA
2011-02-23 12:41:47+01
...2 ujo Mrco-a to ty ma s naozaj tolko fotoaparatov?...vidim ze treba odlahcit atmo...
 
Strana 1 z 11
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()