Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Moderatori, admini, robia niaco na tomto serveri? Su tu vobec?

panpriatel
2011-03-09 16:03:54+01
Zaujimalo by ma ci na fore ephoto.sk existuje pozicia admina alebo moderatorov ktora by mala moznost mazat, presuvat, zlucovat temy. robyt poriadok aby bolo forum prehladne.
Myslite ze takuto starostlivost si forum vyzaduje? Vyhovuje vam sucastny stav kde 90% informacii zanika v osobnych hadkach blaznivych uzivatelov alebo vo vlnach "zarucene zabavnych" vtipkov?
Velmi ma zaujimaju vase nazori uzivatelia.
 
panpriatel
2011-03-09 16:05:02+01
Moj nazor je ze toto forum zufalo potrebuje moderatorov ktory budu tvrdo postupovat podla pravidiel serveru (ak niesu tak by sa mali urcit) a budu mazat alebo premiestnovat nevhodne prispevky a OT prispevky.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-03-09 16:13:43+01
Idem ti rýchlo odpovedať, kým sa to zvrhne...
Vo fóre na ephote pozícia admina či moderátora neeexistuje. Keby existovala, bol by tu... Prihováram sa za moderovanie témy samotným zakladateľom, ale tak, že ak uzná, zmaže celú tému a nielen jednotlivé príspevky...
Zasa na druhej strane - čo ak nie je záujem takéto hádky mazať...? Ľudia chodia zvedaví nakukovať, či už sa bijú, na portáli to potom žije o čosi intenzívnejšie, návštevnosť je vysoká...
Ak by mala byť vytvorená funkcia admina, zrejme by dotyčný požadoval nejakú finančnú odmenu. Možno na to reklama nevynáša, možno ak by si museli členovia portálu platiť členské, klesol by ich počet... To chce bohatého sponzora...
 
apple
2011-03-09 16:26:01+01
keď sa to tak vezme aj tvoja téma je zbytočná, toto by si mal riešiť s vedením a zodpovednou osobou za stránky ephoto.sk a nie zakladaním nového vlákna a čakaním na odpovede ľudí, ktorí to nezmenia
 
NemesiS
2011-03-09 16:26:58+01
skôr si myslím že zakladateľ naráža na to že takmer v každej téme vždy tá istá skupina ľudí začne spamovať stále rovnakými nezmyslami a človek tam vidí 30 príspevkov, z toho sú užitočné 4
 
panpriatel
2011-03-09 16:45:33+01
Strateny: Hm. No jo. Peniaze. Ale snad by sa nasiel dakto kto sem rad a casto chodi a robyl by to aj zadarmo alebo za dake blbosti s eshopu alebo... jo no nic. uz vymyslam.Nuz keby tu bol moderator nemusel by tie stavnate hadky ktore sem lakaju davy ludi ktory si pri kazdej navsteve kupia novy model digi zrkadla. Stacilo by ich premiestnovat do temy "Stavnate hadky". A bolo by po probleme.
Aj koza sa najedla aj vlk ostal cely.
Ale celkom sa mi paci aj tvoj napad teda ze by mohol autor temy mazat svoje temy. A bolo by fajn keby sa mohli mazat aj vastne prispevky. Z by si ludia ked uznaju za vhodne ze napisali ot a kravinu est ektomu mohli po sebe zmazat.
apple: NemesiS to spravne odhadol.
Nuz vyzera to tak ze tento portal sa neda povazovat za studnu informacii ani za zdroj informacii. Mozno ze za banu informacii. Ked chces informaciu tak si ju musis s neho poctivo vydolovat sam. hmm... ked vam to tak vyhovuje.
 
Cyril
2011-03-09 16:55:48+01
príspevok od: panpriatel
Strateny: Hm. No jo. Peniaze. Ale snad by sa nasiel dakto kto sem rad a casto chodi a robyl by to aj zadarmo alebo za dake blbosti s eshopu alebo... jo no nic. uz vymyslam.Nuz keby tu bol moderator nemusel by tie stavnate hadky ktore sem lakaju davy ludi ktory si pri kazdej navsteve kupia novy model digi zrkadla. Stacilo by ich premiestnovat do temy "Stavnate hadky". A bolo by po probleme.
Aj koza sa najedla aj vlk ostal cely.
Ale celkom sa mi paci aj tvoj napad teda ze by mohol autor temy mazat svoje temy. A bolo by fajn keby sa mohli mazat aj vastne prispevky. Z by si ludia ked uznaju za vhodne ze napisali ot a kravinu est ektomu mohli po sebe zmazat.
apple: NemesiS to spravne odhadol.
Nuz vyzera to tak ze tento portal sa neda povazovat za studnu informacii ani za zdroj informacii. Mozno ze za banu informacii. Ked chces informaciu tak si ju musis s neho poctivo vydolovat sam. hmm... ked vam to tak vyhovuje.
Tiez si myslim, ze zakladatelia vlakien by si ich mohli aj moderovat, editovat, pripadne aj cele mazat.

Co mate vsetci s tou kozou, ved vlk ide po ovci.
 
Paulie
2011-03-09 17:15:06+01
"Aj koza sa najedla aj vlk ostal cely". Nieje to náhodou naopak? Ale aspoň je sranda. Iba žeby koza zožrala vlka
 
dodo_bb
2011-03-09 17:29:11+01
príspevok od: panpriatel
Strateny: Hm. No jo. Peniaze. Ale snad by sa nasiel dakto kto sem rad a casto chodi a robyl by to aj zadarmo alebo za dake blbosti s eshopu alebo... jo no nic. uz vymyslam.Nuz keby tu bol moderator nemusel by tie stavnate hadky ktore sem lakaju davy ludi ktory si pri kazdej navsteve kupia novy model digi zrkadla. Stacilo by ich premiestnovat do temy "Stavnate hadky". A bolo by po probleme.
Aj koza sa najedla aj vlk ostal cely.
Ale celkom sa mi paci aj tvoj napad teda ze by mohol autor temy mazat svoje temy. A bolo by fajn keby sa mohli mazat aj vastne prispevky. Z by si ludia ked uznaju za vhodne ze napisali ot a kravinu est ektomu mohli po sebe zmazat.
apple: NemesiS to spravne odhadol.
Nuz vyzera to tak ze tento portal sa neda povazovat za studnu informacii ani za zdroj informacii. Mozno ze za banu informacii. Ked chces informaciu tak si ju musis s neho poctivo vydolovat sam. hmm... ked vam to tak vyhovuje.
Nám užívateľom to takto nevyhovuje, ale keďže zmenu nevieme urobiť, tak Ti nevieme ani poradiť. Beží najnovšia beta verzia, stará len pár mesiacov, je teda postavená tak, ako to vyhovuje majiteľovi portálu a keďže je to tu zadarmo a nič si neplatíme, môžeme len jeho predstavu akceptovať a byť tu alebo ju neakceptovať a ísť na iný portál. Urob ako myslíš a pokús sa nájsť tú studnicu múdrosti inde Potom daj vedieť, kde je
 
panpriatel
2011-03-09 17:32:33+01
príspevok od: Paulie
"Aj koza sa najedla aj vlk ostal cely". Nieje to náhodou naopak? Ale aspoň je sranda. Iba žeby koza zožrala vlka
Napisal som to tak naschval, mal som pocit ze to bude vtipne. Ale moc to nevyslo... Ale som rad ze som ta aj tak troska pobavil na predstave kozy co zere vlka.
 
panpriatel
2011-03-09 17:37:28+01
príspevok od: dodo_bb
Nám užívateľom to takto nevyhovuje, ale keďže zmenu nevieme urobiť, tak Ti nevieme ani poradiť. Beží najnovšia beta verzia, stará len pár mesiacov, je teda postavená tak, ako to vyhovuje majiteľovi portálu a keďže je to tu zadarmo a nič si neplatíme, môžeme len jeho predstavu akceptovať a byť tu alebo ju neakceptovať a ísť na iný portál. Urob ako myslíš a pokús sa nájsť tú studnicu múdrosti inde Potom daj vedieť, kde je
Studnica informacii je pre mna davno najdena. Vyborna plnohodnotna (samozrejme moderovana, az totalitne). Na tom portali sa samozrejme jedna o klasicku fotografiu a ked poveim ze je to cesky server tak uz by malo byt kazdemu jasne o co ide.
Prakticky s tohto portalu moc informacii cerpat nepotrebujem. Takze by sa dalo povedat ze mi ide skor o to aby tento server daval hlavu a patu lebo sa dakedy ked sem zavitam az hambim za nasich slovenskych "fotografov".
 
istvic
ocenenie redakciou 2011-03-09 17:40:42+01
príspevok od: panpriatel
Studnica informacii je pre mna davno najdena. Vyborna plnohodnotna (samozrejme moderovana, az totalitne). Na tom portali sa samozrejme jedna o klasicku fotografiu a ked poveim ze je to cesky server tak uz by malo byt kazdemu jasne o co ide.
Prakticky s tohto portalu moc informacii cerpat nepotrebujem. Takze by sa dalo povedat ze mi ide skor o to aby tento server daval hlavu a patu lebo sa dakedy ked sem zavitam az hambim za nasich slovenskych "fotografov".
odporucam ti preklikat si royne ceske komercne fotoservre..urcite sa prestanes hanbit ya nas,kvazi fotografrov slovenskych...
 
snowball
2011-03-09 17:47:56+01
Nazor je ako RIT , každzy ma !!!
 
panpriatel
2011-03-09 17:52:55+01
príspevok od: istvic
odporucam ti preklikat si royne ceske komercne fotoservre..urcite sa prestanes hanbit ya nas,kvazi fotografrov slovenskych...
Ale no tak. Pan istvic. Urcit enieje na mieste byt vstahovacny. Rozhodne som nemyslel ze ludia na tomto serveri su "fotografovia" ale myslel som skor ze sa tu kazdu chvilku objavi viacero jedincov co sa eveidentne radsej hadaju ako fotia. Takze ked som hovoril o tom ze sa hambim za slovenskych "fotografov" na tomto fore tak som tym rozhodne nemyslel vas a ani mnoooohych dalsich. To si vyprosujem, vase zabery sa mi nie nahdou velmi pacia. A ano uznavam. Uz viac krat som bol informovany ze v cechcach je situacia este horsia. Je to ospravedlnenie ephoto fora? Nemyslim si.
 
istvic
ocenenie redakciou 2011-03-09 17:54:06+01
!ok,nic som nenapisal
 
kecal
2011-03-09 18:23:06+01
príspevok od: snowball
Nazor je ako RIT , každzy ma !!!
škoda že sa to nedá napísať o rozume ( inteligencií ) a celej skupine vlastností
 
Miro Bartánus
2011-03-09 21:23:44+01
príspevok od: panpriatel
Studnica informacii je pre mna davno najdena. Vyborna plnohodnotna (samozrejme moderovana, az totalitne). Na tom portali sa samozrejme jedna o klasicku fotografiu a ked poveim ze je to cesky server tak uz by malo byt kazdemu jasne o co ide.
Prakticky s tohto portalu moc informacii cerpat nepotrebujem. Takze by sa dalo povedat ze mi ide skor o to aby tento server daval hlavu a patu lebo sa dakedy ked sem zavitam az hambim za nasich slovenskych "fotografov".
Prosím pošli mi správu, ktorý máš na mysli, ďakujem.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2011-03-09 22:09:00+01
admin existuje Moderovanie fora vsak nie je celkom v mojej kompetencii. Kazdopadne forum sledujeme a riesime problemove veci. Uvedomujeme si, ze forum moderatora potrebuje a v najblizsej dobe to vyriesime. Urcite to vsak nebude az na "totalitnej baze", pretoze forum je predovsetkym o nazoroch a tie sa nemusia kazdemu pacit.
Portal bezi v beta verzii, takze sa stale este dorabaju a doladuju veci, o ktorych vieme ze nie su OK, alebo chybaju. Registrujeme aj poziadavky uzivatelov a niektore z nich sa na portali aj objavia. Nemyslim si vsak, ze informacna hodnota tohto portalu visi len na sekcii forum. Tento priestor je vas, takze ake hodnotne informacie tu vlozite, take si ostatni precitaju (tym nemyslim nezmyselny balast, ktorý sa musí mazat). V tom je mozno rozdiel medzi slovenskymi portalmi
a portalmi v zahranici (aj ked ani tam to nie je az take uplne idealne). Takze skusme nenariekat a nehanbit sa, ale prispiet .
 
seifi
2011-03-09 22:22:00+01
príspevok od: apple
keď sa to tak vezme aj tvoja téma je zbytočná, toto by si mal riešiť s vedením a zodpovednou osobou za stránky ephoto.sk a nie zakladaním nového vlákna a čakaním na odpovede ľudí, ktorí to nezmenia
Panpriatel to možmo bude riešiť s vedením, ale o čo mu to bude ľahšie, ak povie, že ho v názore podporuje 100 členov ephota. Jeden človek zmení svet, nie aby ľudia nezmenili ephoto. Čo to máš za pesimistické nálady ?
 
admin
redakcia ephoto.sk 2011-03-09 22:54:18+01
citame si vsetky vase pripomienky a pokial je to len trochu mozne a užitočné zrealizujeme to. Nerobime vsak hrr rozhodnutia, takze mozno sa vam niekedy zda, ze sa nic nedeje , my vsak o tom diskutujeme a hladame riesenia. Vsetko chce svoj cas.
 
Strana 1 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()