Hore

Tipy na skvelý vianočný darček s vlastnými fotografiami

Vianoce sú za dverami a my si musíme opäť lámať hlavu na tým, čo darovať našim najbližším. Ale pre vášnivého fotografa to nebude žiaden problém, pretože môže darovať naozaj osobné a kreatívne darčeky pre každého člena rodiny. Navyše tak uchováte vaše najkrajšie spomienky a budete ich mať na očiach po celý rok.


ZDROJ | CEWE

CEWE FOTOKNIHA

Darujte spomienky uchované v CEWE FOTOKNIHE. Môžete si vybrať až z deviatich formátov, šiestich typov papiera a piatich typov väzieb. Vašu obálku môžete ozdobiť exkluzívnym zlatým, ružovo-zlatým, strieborným alebo lesklým efektom. Tento efekt je možné použiť na písmo, rámčeky a vybrané kliparty. Jednoducho si zadarmo stiahnete softvér CEWE fotosvet na stránke cewe.sk a môžete začať. K dispozícií máte aj veľké množstvo predlôh, čo urýchli tvorbu vašej CEWE FOTOKNIHY.


ZDROJ | CEWE

CEWE kalendár na rok 2021

Jedinečným kalendárom plný fotografií z vášho roka potešíte určite každého. Do fotokalendára môžete vložiť pripomienky k narodeninám aj dôležité rodinné udalosti. Určite v ňom vyniknú nie len rodinné a cestovateľské fotografie alebo krajinky. Stačí, ak vyberiete 12 fotografií a tie vám budú spestrovať stenu alebo stôl v kancelárii po celý rok.


ZDROJ | CEWE

Fotoobrazy rozžiaria váš domov

Vyberte ten najkrajší záber roka a vytvorte osobný CEWE fotoobraz. Nemusí to byť len klasika – foto na plátno. Vyskúšajte napríklad tlač na hliníkovej platni – Alu-Dibond alebo foto na penovej platni. Pre náročných máme luxusný Gallery Print – vaša fotografia bude vytlačená priamo pod 4 mm hrubé akrylátové sklo a zozadu spevnená 3 mm hrubou hliníkovou doskou. Alebo vytvorte koláž viacerých motívov v rámovaných obrazoch.


ZDROJ | CEWE

Obal na telefón

Smartfón je náš  každodenný spoločník, bez ktorého sa už len ťažko zaobídeme. Vďaka naším obalom s vlastnou fotografiou ho môžete mať v bezpečí po celý rok. Výber je naozaj široký, vyše 10 variant pre viac ako 300 modelov smartfónov.


ZDROJ | CEWE

Kompletnú ponuku všetkých fotoproduktov nájdete na cewe.sk.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované