Hore

Spoločnosť NIKON vyhlasuje v spolupráci s organizáciami CIWEM a WaterBear súťaž Environmental Photographer of the Year

Spoločnosť Nikon uzavrela partnerstvo so spoločnosťami CIWEM a WaterBear a vyhlasuje súťaž Environmental Photographer of the Year. Táto každoročná súťaž predstavuje to najlepšie z environmentálnej fotografie – od vplyvu ľudstva na planétu až po fotografie, ktoré inšpirujú k trvalo udržateľnému životu.

Súťaž poskytuje medzinárodnú platformu na zvýšenie povedomia o problémoch týkajúcich sa životného prostredia, ktoré ohrozujú našu planétu. Vyzývame profesionálnych aj amatérskych fotografov, aby prihlásili svoje kreatívne, rezonujúce a podnetné snímky a získali šancu vyhrať cenu, peňažnú cenu alebo ohromujúcu výhru vo forme fototechniky Nikon Z*. Prihlásenie je bezplatné a k dispozícii je osem kategórií – vrátane ocenenia Environmental Photographer of the Year 2021.

Víťazné fotografie budú súčasťou exkluzívnej výstavy na konferencii OSN o zmene klímy v novembri 2021 (COP26). Výstava Environmental Photographer of the Year 2021 tiež absolvuje medzinárodné turné so spoločnosťami Nikon Europe, CIWEM a WaterBear.

Julian Harvie, vedúci marketingu spoločnosti Nikon Northern Europe hovorí: „V rukách najlepších svetových fotografov bol Nikon srdcom mnohých najdôležitejších príbehov, ktoré boli počas posledného storočia vypovedané. Povzbudzovanie fotografov v hľadaní týchto momentov, realizovaní ich kreatívnej vízie a objasňovanie nevysloveného bolo vždy stredobodom značky. Klimatická zmena a ochrana životného prostredia sú najdôležitejšie témy dnešnej doby. A preto sme veľmi radi, že sme že spolu s organizáciami CIWEM a WaterBear mohli podporiť  túto súťaž a potvrdiť silu fotografie meniť svet.“

Ak sa chcete dozvedieť viac a prihlásiť sa do súťaže Environmental Photographer of the Year, navštívte: https://epoty.org/. Uzávierka prihlášok je 31. júla 2021 a víťazi budú vyhlásení na COP26 v novembri 2021.

* Konkrétne vybavenie vyberie spoločnosť Nikon. 1 balík cien obsahuje: jedno telo fotoaparátu Nikon Z 7II, jeden objektív NIKKOR Z 24 – 70 mm f/2,8 S, jeden objektív NIKKOR Z 70 – 200 mm f/2,8 VR S a jeden objektív NIKKOR Z 14 – 24 mm f/2,8 S.


Debasish Chakraborty, Go for Green


Farug Hossain, Searching For Living


Viet Van Tran, Sunny Day


Valerie Leonard, InvisibleO spoločnosti Nikon

Spoločnosť Nikon je popredný svetový poskytovateľ fotografických produktov a služieb. Jeho inovatívne optické technológie – od spotrebiteľských cez profesionálne fotoaparáty, objektívy až po systémové príslušenstvo – stavajú na viac ako 100-ročných skúsenostiach. Značka je globálne uznávaná za lídra v oblasti zobrazovacích technológií, čomu zodpovedajú aj mirrorless fotoaparáty Nikon radu Z a objektívy NIKKOR.

Spoločnosť Nikon umožňuje mnohým umelcom dosiahnuť svoj tvorivý potenciál prostredníctvom vizuálneho rozprávania príbehov. Jej technológie umožňujú fotografom a filmárom realizovať svoje kreatívne vízie na najvyššej úrovni.

Ako dôveryhodný partner s víziou spája všetky úrovne tvorcov prostredníctvom komunity a vzdelávacích iniciatív, akou je napríklad Nikon School.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.europe-nikon.com

O spoločnosti WaterBear

WaterBear je prvá sieť tohto druhu: bezplatná interaktívna video a digitálna platforma vytvorená s cieľom podporovať ciele OSN v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Robí to prostredníctvom inšpiratívneho obsahu, špičkových technológií, ktoré umožňujú ich realizáciu prostredníctvom svojej globálnej siete partnerov. Jedinečným spôsobom umožňuje divákovi podniknúť okamžité kroky na podporu mimovládnych organizácií po celom svete a formuje lepšiu budúcnosť našej krehkej planéty.

Prejdite na: https://waterbear.com alebo si stiahnite aplikáciu z obchodu App Store alebo Google Play

O organizácii CIWEM

Autorizovaná inštitúcia pre vodný a environmentálny manažment (CIWEM) je nezávislý profesionálny orgán uvedený na kráľovskej výsadnej listine a registrovaná charita vo Veľkej Británii, ktorá pracuje na medzinárodnej úrovni s cieľom dosahovať pokrok vo vodnom a environmentálnom manažmente. CIWEM tvorí komunita 30 000 profesionálov so spoločnou víziou bezpečného a udržateľného sveta.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.ciwem.org.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia