Hore

Osttirol

Východotirolské hory pre celú rodinu.

Zelený luxus vo Východnom Tirolsku: Zažite silu hôr, krajinu v jej pôvodnej podobe a skutočnú pohostinnosť v dvoch wellness rezortoch so 4* pre celú rodinu!

Viac informácií tu

Raj pre rodiny vo Východnom Tirolsku

BesV Gradonne, ktorá je vybudovaná ako horská dedina bez áut nad obcou Kals am Großglockner, môžete dýchať z plných pľúc - leží totiž vo výške 1350 m, kde je minimálny výskyt alergénov. Ráz hotela a zrubových domov určujú prírodné materiály: limbové a smrekové drevo, ľan a súkno. Gradonna sa nachádza uprostred raja byliniek: mnohé z nich sa používajú pri wellness procedúrach, v kozmetických výrobkoch vlastnej značky, ale aj vynikajúcej kuchyni.


Dolomiten Residenz

Uprostred Dolomitov v prekrásnej prírode Hochpustertalu nájdete prvý wellness hotel pre rodiny s deťmi: Dolomiten Residenz****S Sporthotel Sillian. Nefajčiarsky hotel a jeho okolie ponúkajú návštevníkom nekonečné možnosti na cyklistiku, turistiku a wellness. V nových izbách prevláda drevo, koža a priame línie vidieckeho štýlu.


V hotelovom komplexe sa na rozlohe 3000 m² nachádza wellness zóna a kúpeľná časť. Deti a tínedžeri sa môžu tešiť na skvelú zábavu vo vlastnom klube.

Zľavová karta Osttiroler Gipfelticket je v cene pre všetkých hostí!

Enjoy Osttirol     

Blízko oblohe vo Východnom Tirolsku

Medzi Großglocknerom a Dolomitmi je Východné Tirolsko najkrajšie. Nikde inde sa neocitnete tak blízko oblohy, nikde inde sa nespájajú tradície a moderna, jednoduchosť a luxus tak ľahko a prirodzene - namiesto toho, aby sa vzájomne vylučovali, dopĺňajú sa v nežnej harmónii.

V jednej chvíli si pochutnávate na výdatnej desiatej z ruksaku a smäd zaženiete krištáľovo čistou vodou priamo z horského potoka, aby ste sa vzápätí nechali rozmaznávať kulinárskymi špecialitami v oceňovaných reštauráciách pri pohári vynikajúceho vína, ktoré vám odporučil someliér, a v atmosfére plnej pohostinnosti, ktorá prichádza naozaj zo srdca.

Dva rezorty kategórie superior sú ideálnymi miestami pre všetkých pôžitkárov a rodiny s deťmi.

Viac info  

Tipy

Duch Großglocknera - Rodinná dovolenka uprostred veľkolepej prírody

V Gradonne**** nad dedinou Kals am Großglockner vo výške 1.350 m natankuje silu celá rodina. Úžasné dobrodružstvá v prírode ležia v Gradonna****s Mountain Resort priamo predo dvermi: pri kúpaní v prírodnom jazierku v hotelovej záhrade, výletoch na horských alebo elektrických bicykloch do najväčšej chránenej oblasti Rakúska alebo počas turistiky k trojtisícovkám. Príjemnému odpočinku sa môžete venovať  vo wellness časti s rozlohou 3.000 m². Pre deti a mládež je pripravený vlastný klub, ktorého hlavným heslom je "Von do prírody". Počas vychádzok naboso, poznávaní stôp zveri a objavovaní lesa všetkými zmyslami sa z detí hravou formou stanú malí odborníci na prírodu. V prípade ubytovania v izbe s rodičmi majú deti od  6 do 18 rokov v hoteli zľavu až 50 %!


Hotel Gradonna


Hotel Gradonna


Hotel Gradonna


Hotel Gradonna

• GASTRONÓMIA: bohaté raňajky formou bufetu s východotirolskými špecialitami, olovrant, viacchodová večera alebo bufet s lahôdkami

• ŠPORTOVÝ A VOĽNOČASOVÝ PROGRAM

• WELLNESS: voľný vstup ku krytým bazénom, do wellness zóny a saunového sveta (s rozlohou viac ako 3000 m²)

• Detský klub Gradonna ****s v cene: pre deti od 3 rokov od 9.00 do 21.00 hod (6 x týždenne)

• Osttiroler Gipfelticket – bezplatné cesty lanovkami exkluzívne pre hostí Gradonna****s Mountain Resort

Hotel            

Letné ceny    

Kontakt         

Slnečné Východné Tirolsko - leto, slnko a komfort superior v Dolomiten Residenz****S

Dolomiten Residenz****s Sporthotel Sillian je prvý wellness hotel pre rodiny vo Východnom Tirolsku, ktorý bol minulé leto zaradený do kategórie "superior". V nových izbách nefajčiarskeho hotela prevláda drevo, koža a ušľachtilé rovné línie vidieckeho štýlu. Kapacita klubu pre deti sa dvojnásobne zvýšila a wellness zóna bola rozšírená o nové priestory. Pre hotelovými dvermi čakajú na hostí úžasné dobrodružstvá v prírode. Iba 150 m od hotela môžu dovolenkári nastúpiť na Hochpustertalskú lanovku: v cene za ubytovanie je totiž zahrnutá karta Gipfelticket, ktorá v lete umožňuje bezplatné používanie všetkých prevádzkovaných lanoviek vo Východnom Tirolsku, na Mölltalskom ľadovci a korutánskom vrchu Ankogel. O odpočinok pred ďalšími aktivitami sa postará wellness oáza v Dolomiten Residenz****s.


Dolomiten Residenz

• výdatné raňajky formou bufetu s východotirolskými špecialitami

• občerstvenie pre športovcov od 13:00 do 16:00 hod

• viacchodové večerné menu alebo bufet, menu pre vašu vitalitu

• bezplatné požičanie bicykla

• bezplatná karta Gipfelticket pre lanovky v prevádzke

• každý deň športový program s našimi fitness a wellness trénermi (napr. nordic walking, joga, cvičenie pre zdravý chrbát,…)

• starostlivosť o deti od 3 rokov od 9:00 do 21:00 hod od nedele do piatka

Hotel

Letné ceny

Kontakt

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované