| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.martinksinan.sk |
O mne
| Niečo o mne: | www.martinksinan.sk |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Martin |
|---|---|
| Priezvisko: | Ksinan |
| Mesto: | Rajecke Teplice |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2021-05-13 09:50:06 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | ksinan@stonline.sk |
|---|---|---|
| /www.facebook.com/pages/Martin-Ksinan-Artwork/127307344013711 | Facebook: | /www.facebook.com/pages/Martin-Ksinan-Artwork/127307344013711 |
| Web stránka: | http://www.martinksinan.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
inak, aspon tie zamastne cmuhance od ruk na dverach si mohol odtial dat prec..to zabija aj to malo co tam podla mna bolo.
treba poznat zvyklosti motylov, vediet v ktorej faze zivota resp. dna su letargicke, poznat ich navyky a potom za nimi nie je potrebne behat cely den po luke (aj ked pri niektorych druhoch sa tomu vyhnut neda)
este by som dodal ze pri niektorych pripadoch (aj ked to teda nie je pripad vidlochvosta) je ovela tazsie (ba priam az nemozne) dochovat motyla ako ho najst v prirode. preto tu o zlahcovani nemoze byt ani reci. skor naopak.