ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
Velka studena dolina ksindy 2009-05-11 14:26:12
pekna praca
 
ksindy
fontánky ksindy 2009-05-10 21:51:29
prima
 
ksindy
ksindy 2009-05-07 10:41:34
no, pre mna za mna, nech tam stoji aj nadalej, ja vytahy nefotim :)
inak, aspon tie zamastne cmuhance od ruk na dverach si mohol odtial dat prec..to zabija aj to malo co tam podla mna bolo.
 
ksindy
Walk away.. ksindy 2009-05-07 09:45:52
prijemne..len teda (vzhladom na nazov) by som dal ten priestor pred chlapika- aby mu bolo umoznene kam moze odkracat..
 
ksindy
Saturnia pavonia ksindy 2009-05-07 09:40:36
pride mi to trochu preostrene..skoda ze si ho nedal na rastlinu ktora s nim suvisi (trnka, sipky, malincie..), takto to (na mna) posobi moc naaranzovane
 
ksindy
Keď slnko zapadá... ksindy 2009-05-07 09:35:49
zaujimave, komponovat by sa to dalo aj trochu inak
 
ksindy
ksindy 2009-05-07 09:34:05
v com ma byt impakt tejto foto?
 
ksindy
Vidlochost feniklový ksindy 2009-05-06 11:22:47
chcem len napisat ze to, co vyzera ako stlacene brusko nie je stlacene brusko, ale bocny pohlad brusko samicky, ktore je zvycajne vacsie ako u samcekov ( a je to jeden z rozpoznavacich znakov). pekne je inak jeho velkost vidno na tej druhej foto s orgovanom. nuz, stlacit brusko denneho motyla pinzetou by asi nebol najstastnejsi napad pre pripad, ze by clovek chcel s nim spravit foto bez vypucenych ´vnutornosti´ a hemolymfy a ratal s tym ze po vypusteni z pinzety bude motyl opat lietat :))
treba poznat zvyklosti motylov, vediet v ktorej faze zivota resp. dna su letargicke, poznat ich navyky a potom za nimi nie je potrebne behat cely den po luke (aj ked pri niektorych druhoch sa tomu vyhnut neda)
este by som dodal ze pri niektorych pripadoch (aj ked to teda nie je pripad vidlochvosta) je ovela tazsie (ba priam az nemozne) dochovat motyla ako ho najst v prirode. preto tu o zlahcovani nemoze byt ani reci. skor naopak.
 
ksindy
Frozen ksindy 2009-04-20 22:27:33
pecka!
 
ksindy
zrkadlenie ksindy 2009-04-20 22:24:16
ako trencan sa tiez pristavujem, ale zial, tato foto nevysla.
 
ksindy
Příjemné odpoledne... ksindy 2009-04-20 22:08:38
velmi svieza fotecka
 
ksindy
Rozhovor s oblakmi ksindy 2009-04-20 21:59:26
mne sa to paci
 
ksindy
raz dva tri... ksindy 2009-04-19 09:34:23
napad fajn, no ten orez postav je dost - uff..najma ta postava nalavo dolu so splechnutim (a aj ´splech´ samotny)..plus hore na skale ked je chalanko pokrceny tak tie nohy pri clenkoch a okraj skaly napravo od neho...ale to je iba tech. vec, foto je prima, o polhodku viac sediet na zadku a a bude to ok :)
 
ksindy
uf, ale som sa spotil... ksindy 2009-04-17 08:55:19
vydarena fotka
 
ksindy
ksindy 2009-04-14 10:22:10
noo, velmi sa paci.aj farebne, aj (elegantne) kompo a aj naladovo.
 
ksindy
Majak pri vode ksindy 2009-04-06 21:37:26
prijemna farebnost
 
ksindy
ksindy 2009-04-06 21:33:36
ale hej, jasne, trvat si mozes na com chces..:) tiez som si este raz pozrel tvoju galeriu, TK tradicne ok, s napaditostou je to uz poslabsie. taktiez dobre svetlo:)
 
ksindy
ksindy 2009-04-06 15:47:41
..no, kedze som tam nebol tak ani ty nemozes vediet ´kolko toho by som mal´ to je logicke. suhlasim s tym, ze mame ze kazdy iny styl. tvojej serii by urcite zopar PP zasahov pomohlo, nechcem ti brat iluziu, ze tie fotky maju atmosferu tajomna, napokon, viacerym ludom sa pacili, takze moj dojem ber ako sum lista..pre mna je to vizualna nuda a ziadne tajomno, natoz dajaky hrad. tot vse. inscenovanie zatisi si predstavujem tiez drobec inak, ale to je moj (odlisny od tvojho) pohlad na vec. mas tu kopec dobrych fotiek s fajn atmosferou, ale tieto ku nim podla mna nepatria. to je cele, nic v zlom. a jo, ja ne3Drenderujem, tot maly dodatok. :)
 
ksindy
legenda o rytierovi ksindy 2009-04-06 13:27:43
asi to ani neamlo vyzerat realne skor islo o poxcit..ale aj tak - trytier ti tam zanika..ak by si ho trochu posunula od kraja, dala horizont iba do spodnej tretiny, plus nejaka zaujimava ziva obloha..atd, atd - urcite by to vyzeralo inaksie..
 
ksindy
On The Edge ksindy 2009-04-06 13:21:39
paraadicka!!
 
Stránok 22 z 25