Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
kasko
2015-07-05 23:10:18+02
príspevok od: Marcel Rebro
Bolo to prve jpg co na mna "vybehlo". Vcera som ho pridaval do jednej sutaze a prehliadac si pamata. Co sa teploty tyka, prave som sa vratil z Alpov do BA a kolabujem
Ja som sa polial cely Alpou a pomohlo len na chvilu... Urcite miesta nabuduce vynecham, tam to stipe este stale
 
jugin
2015-07-06 10:55:37+02
príspevok od: Igor Šaffo
Šípky pri fotografiách menia pozíciu (Firefox) , je to dosť otravné pri každej fotke naháňať pozíciu. Bolo by lepšie aby celá ľavá polovica a celá pravá strana fotografie bola aktívna. Pri tablete keď neviem kde je pozícia šípky, tak len náhodne prstom triafam.
nebolo by zlé pri prezeraní spraviť posúvanie šipakmi na klávesnici
 
Lukáš Podracký
2015-07-06 11:03:34+02
na úvodnej stránke ephoto.sk v hornom pravom rohu (chrome) nejde kliknut na prihlasenie a registráciu. Ked sa chcem prihlasit jedine cez inú časť stránky.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-07-06 11:11:54+02
príspevok od: jugin
nebolo by zlé pri prezeraní spraviť posúvanie šipakmi na klávesnici
Galeriu upravujeme, zvacsuje sa priestor pre fotku a sipky uz nebudu zasahovat do fotky, zlepsi sa aj prezeranie galerie.
Moznost posuvania sipkami na klavesnici preverim.
 
stiko33
2015-07-10 20:37:22+02
chcem sa len spytat ci by sa nedalo zjednodusit "Poďakovanie za hodnotenie" ... myslim spravit to na jeden klik ako ked da niekto paci sa fotka ? ?
 
kralik_j
2015-07-31 09:18:28+02
Zdravim team ephoto, pred casom tu bola pripomienka k rozdeleniu kategorie foto dna na viac kategorii.

Moze byt viac motivujuce pre inych prispievatelov mat tu svoju kategoriu v ktorej mozu "zabojovat" o fotku dna.

Mozno by tak zapadovky z rozsutca a ine mali vyrovnanejsiu konkurenciu a pri napr. portete ci makro by mali tiez priestor sa autori zviditelnit
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-07-31 13:59:59+02
príspevok od: stiko33
chcem sa len spytat ci by sa nedalo zjednodusit "Poďakovanie za hodnotenie" ... myslim spravit to na jeden klik ako ked da niekto paci sa fotka ? ?
POrozmyslame. Dik. za pripomienku.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-07-31 14:02:53+02
príspevok od: kralik_j
Zdravim team ephoto, pred casom tu bola pripomienka k rozdeleniu kategorie foto dna na viac kategorii.

Moze byt viac motivujuce pre inych prispievatelov mat tu svoju kategoriu v ktorej mozu "zabojovat" o fotku dna.

Mozno by tak zapadovky z rozsutca a ine mali vyrovnanejsiu konkurenciu a pri napr. portete ci makro by mali tiez priestor sa autori zviditelnit
Potrebovali by sme viac uzivatelskych nazorov, kedze tym sa hodnotenie skomplikuje a hlavne, neviem kde by sme ich prezentovali. Skor by sme mozno vedeli urobit rebricek, ale aj ten si najdete zoradením fotiek podla poctu hodnoteni v jednotlivych kategoriach.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-07-31 21:17:03+02
Dnes ráno som sem napísal kritickú pripomienku k fungovaniu ephota a zároveň som sa vyjadril, že nemám záujem o predplatenie ekonta Plus do ďalšieho roka.

Moja pripomienka bola (zrejme adminom) po cca 2 hodinách bez vysvetlenia vymazaná. Pýtam sa preto - prečo...? Kritika je nem dobrá...?

P.S. Raz mi admin na moju žiadosť o vymazanie nevhodného príspevku napísal. že pracuje v piatok len do 16.00 a potom až od pondelka 9.00 hod. Predpokladám teda, že tento môj príspevok tu cez víkend vydrží bez povšimnutia (a teda aj bez vymazania... )...
 
alkaline
2015-07-31 22:44:39+02
príspevok od: Stratený Stano
Dnes ráno som sem napísal kritickú pripomienku k fungovaniu ephota a zároveň som sa vyjadril, že nemám záujem o predplatenie ekonta Plus do ďalšieho roka.

Moja pripomienka bola (zrejme adminom) po cca 2 hodinách bez vysvetlenia vymazaná. Pýtam sa preto - prečo...? Kritika je nem dobrá...?

P.S. Raz mi admin na moju žiadosť o vymazanie nevhodného príspevku napísal. že pracuje v piatok len do 16.00 a potom až od pondelka 9.00 hod. Predpokladám teda, že tento môj príspevok tu cez víkend vydrží bez povšimnutia (a teda aj bez vymazania... )...
...som si už myslel že si stratený...

 
kralik_j
2015-08-01 09:03:59+02
I ja som si to vsimol, ze sa stratil :-o
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-08-01 09:35:34+02
príspevok od: Stratený Stano
Dnes ráno som sem napísal kritickú pripomienku k fungovaniu ephota a zároveň som sa vyjadril, že nemám záujem o predplatenie ekonta Plus do ďalšieho roka.

Moja pripomienka bola (zrejme adminom) po cca 2 hodinách bez vysvetlenia vymazaná. Pýtam sa preto - prečo...? Kritika je nem dobrá...?

P.S. Raz mi admin na moju žiadosť o vymazanie nevhodného príspevku napísal. že pracuje v piatok len do 16.00 a potom až od pondelka 9.00 hod. Predpokladám teda, že tento môj príspevok tu cez víkend vydrží bez povšimnutia (a teda aj bez vymazania... )...
Bol by som rad, keby ste nepisali nepravdy a nezmysly. Taketo nieco som vam nikdy nenapisal!!!

Kedze uzivatelia tohto portalu vedia, ze im odpovedam aj cez soboty a nedele a taktiez vecer.
Samozrejme aj ja som clovek a nie som na nete 24 hodin. Ale snazim sa pravidelne sledovat postu a tak aj odpovedam.
Co sa tyka vasho prispevku - nazov temy je Pripomienky ephoto, kde uvitame pripomienky a namety k funkcionalite a pod. Vas prispevok nesuvisel s temou a bol zmazany.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-08-01 21:37:32+02
príspevok od: admin
Bol by som rad, keby ste nepisali nepravdy a nezmysly. Taketo nieco som vam nikdy nenapisal!!!

Kedze uzivatelia tohto portalu vedia, ze im odpovedam aj cez soboty a nedele a taktiez vecer.
Samozrejme aj ja som clovek a nie som na nete 24 hodin. Ale snazim sa pravidelne sledovat postu a tak aj odpovedam.
Co sa tyka vasho prispevku - nazov temy je Pripomienky ephoto, kde uvitame pripomienky a namety k funkcionalite a pod. Vas prispevok nesuvisel s temou a bol zmazany.
Nepíšem nepravdy a nezmysly. To by som si takto verejne nedovolil. Tu na ephoto je adminov viacero a jeden z nich mi to kedysi napísal, Resp. takýmto spôsobom ma odstavil, keď som potreboval jeho pomoc...

Môj príspevok súvisel s témou - pretože kritika nefunkcionality je tiež ephoto pripomienka... Ale dovolil som sa tiež vyjadriť aj k platbám ekonta a to zrejme bolo dôvodom k vymazaniu príspevku. Kiež by sa aj iné príspevky, nesúvisiace s témou, tak urgentne mazali...
 
landov
2015-08-02 07:49:43+02
príspevok od: Stratený Stano
Nepíšem nepravdy a nezmysly. To by som si takto verejne nedovolil. Tu na ephoto je adminov viacero a jeden z nich mi to kedysi napísal, Resp. takýmto spôsobom ma odstavil, keď som potreboval jeho pomoc...

Môj príspevok súvisel s témou - pretože kritika nefunkcionality je tiež ephoto pripomienka... Ale dovolil som sa tiež vyjadriť aj k platbám ekonta a to zrejme bolo dôvodom k vymazaniu príspevku. Kiež by sa aj iné príspevky, nesúvisiace s témou, tak urgentne mazali...
Zaujimal by ma ten Tvojn zmazany príspevok. Hod ho sem este raz, mozno vydrzi. Ja tiez uvazujem, ze uz dalej nebudem predplacat konto. Kedysi som tu chodil kvôli dobrym radam z fora, teraz to je parodia na forum - aktualne temy, do ktorých nikto neprispel aj niekolko dni ? WTF ? Coraz viac chodim na Digiarena.cz.
 
Peter Svoboda
ocenenie redakciou 2015-08-02 22:45:26+02
Došiel mi nejaky mail, že už som len basic, došlo k odobratiu ocenenia ?
 
zvonec
2015-08-03 09:53:36+02
Jedna pripomienka, uz viackrat spominana: vo fore nefunguje pouzivanie html tagov, resp. script zle interpretuje linky.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-08-03 10:32:40+02
príspevok od: Peter Svoboda
Došiel mi nejaky mail, že už som len basic, došlo k odobratiu ocenenia ?
nie, preverim to a konto samozrejme predlzime. Pekny den.
 
Daniel Leitman
2015-08-03 10:59:18+02
príspevok od: landov
Zaujimal by ma ten Tvojn zmazany príspevok. Hod ho sem este raz, mozno vydrzi. Ja tiez uvazujem, ze uz dalej nebudem predplacat konto. Kedysi som tu chodil kvôli dobrym radam z fora, teraz to je parodia na forum - aktualne temy, do ktorých nikto neprispel aj niekolko dni ? WTF ? Coraz viac chodim na Digiarena.cz.
ked spoplatnovali ephoto a zamkli forum spravili obrovsku chybu a ako predplatitel som tu niekde pisal ze na to portal nepekne doplati ... trvalo im prilis dlho nez sa rozhybali a zatial tu zdochol pes ako sa hovori .... chcelo by to bud dalsiu osvetu (reklama atd) a prilakat s5 ludi a novych ludi lebo ltakto to pomaly ale isto iba upada
 
Peter Svoboda
ocenenie redakciou 2015-08-03 22:31:03+02
príspevok od: admin
nie, preverim to a konto samozrejme predlzime. Pekny den.
Vďaka pekne
 
rk.
2015-08-04 21:59:42+02
Fixnite si prosim ten bocny reklamny banner, lebo obcas robi neplechu Predpokladam, ze vacsina ludi tu pouziva AdBlock, ale snad nechcete odradit aj tych par, co ho nemaju.
 
Strana 10 z 47
1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()