Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

CCD vs. CMOS

sankiakis
sankiakis ocenenie redakciou 2008-10-06 20:17:57+02
Co-to som o tom uz pocital ale chcem sa spytat odbornikov ci sa da povedat ze ten niektory konkretny je lepsi. Ak nie tak by som chcel polopatisticky vediet ze ktory je v com lepsi. Dakujem.
 
novy
2021-06-01 17:04:32+02
príspevok od: jozef84
Tomu neverim. Nieco mas potom zle nastavene.
Nechajte to tak. Škoda ďalej riešiť. Ak by chcel naozaj pomoc dá sem dve fotky s rozostrenými tvárami a bolo by. Mám pocit, že nechce pomoc a skôr mu ide o niečo úplne iné. Neviem o čo... Galéria prázdna...
 
attik2
2021-06-02 16:11:35+02
Prečo rozostrené? Ja predsa neriešim ostrosť!
Napísal som, že inkriminované zábery so špecifickým problémom prepalov, ktorý riešim v jednom interiéri, kde je komplikovaná situácia s osvetlením sem nedám, lebo GDPR - o to mi ide... určite by si nebol rád, ak by si svoju tvoju tvár medzi ďalšími objavil niekde v takejto diskusii...či?
V galérii fotky, ktorými by som mal potrebu sa tu chváliť nemám... No a čo? Je to povinné?
Aj keď Jozef, aj Fatality dali akože Like za tvoj príspevok - ja im ďakujem, lebo ma posunuli k riešeniu - vyzerá to tak, že ANO bol problém v nastavení, čiže vo mne.
 
novy
2021-06-02 17:16:08+02
príspevok od: attik2
Prečo rozostrené? Ja predsa neriešim ostrosť!
Napísal som, že inkriminované zábery so špecifickým problémom prepalov, ktorý riešim v jednom interiéri, kde je komplikovaná situácia s osvetlením sem nedám, lebo GDPR - o to mi ide... určite by si nebol rád, ak by si svoju tvoju tvár medzi ďalšími objavil niekde v takejto diskusii...či?
V galérii fotky, ktorými by som mal potrebu sa tu chváliť nemám... No a čo? Je to povinné?
Aj keď Jozef, aj Fatality dali akože Like za tvoj príspevok - ja im ďakujem, lebo ma posunuli k riešeniu - vyzerá to tak, že ANO bol problém v nastavení, čiže vo mne.
Aby si obišiel gdpr stačí rozostriť tváre. A o to išlo mne. O nič iné... A problém mohol byť dávno vyriešený. A ešte si mohol dostať veľa užitočných rád...
 
fatality
2021-06-02 20:00:10+02
príspevok od: attik2
Prečo rozostrené? Ja predsa neriešim ostrosť!
Napísal som, že inkriminované zábery so špecifickým problémom prepalov, ktorý riešim v jednom interiéri, kde je komplikovaná situácia s osvetlením sem nedám, lebo GDPR - o to mi ide... určite by si nebol rád, ak by si svoju tvoju tvár medzi ďalšími objavil niekde v takejto diskusii...či?
V galérii fotky, ktorými by som mal potrebu sa tu chváliť nemám... No a čo? Je to povinné?
Aj keď Jozef, aj Fatality dali akože Like za tvoj príspevok - ja im ďakujem, lebo ma posunuli k riešeniu - vyzerá to tak, že ANO bol problém v nastavení, čiže vo mne.
dva krat citaj a raz pis
btw.co je zle na lajku prispevku,s ktorym suhlasim?
a ze je problem v tebe,som ti uz pisal predtym..napisal si mi,ze asi nerozumiem tvojmu problemu
 
novy
2021-06-02 20:40:15+02
príspevok od: fatality
dva krat citaj a raz pis
btw.co je zle na lajku prispevku,s ktorym suhlasim?
a ze je problem v tebe,som ti uz pisal predtym..napisal si mi,ze asi nerozumiem tvojmu problemu
 
attik2
2021-06-03 07:45:40+02
príspevok od: novy
Aby si obišiel gdpr stačí rozostriť tváre. A o to išlo mne. O nič iné... A problém mohol byť dávno vyriešený. A ešte si mohol dostať veľa užitočných rád...
sranduješ že? Keď rozostrím problém, tak stanovíš diagnózu?
 
attik2
2021-06-03 07:52:35+02
Ďakujem ešte raz tým čo sa snažili poradiť!
Debatu uzatváram.
 
fatality
2021-06-03 08:35:19+02
príspevok od: attik2
sranduješ že? Keď rozostrím problém, tak stanovíš diagnózu?
prestan trollit kamarat..ak by si rozostril len tvare,zo zbytku sa da v pohode
urcit pricina problemu..
 
novy
2021-06-03 22:48:30+02
príspevok od: fatality
prestan trollit kamarat..ak by si rozostril len tvare,zo zbytku sa da v pohode
urcit pricina problemu..
prepáč, som klikol vedľa mal byť palec hore...
 
fatality
2021-06-04 07:58:50+02
príspevok od: novy
prepáč, som klikol vedľa mal byť palec hore...
fpoho
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()