Hore
Fórum » Pokec
 

TOP komentáre

Dumaru
2024-04-13 10:28:54+02
Na doľahčenie otázok vo fóre som sa rozhodol vytvoriť túto tému. Nemôže chýbať Gytheio s jeho slávnymi výrokmi, tentokrát vytvoril nové farebné spektrum Gytheio RGB s výrokom:

prave farebne je to velmi zle je to v odtienoch ktore k sebe vobec nepasuju.. spinava tyrkysova + spinava oranzova a trocha cervenej

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/692172/na-prechadzke/

Ďalší kandidát na sieň slávy je pseudo Spoky. Pravdepodobne to je náhodný generátor slov ale jeden nikdy nevie, čo je za tým (je to viac komentov):

Fuuúúú,to je paráda,nebude Ti vadiť,keď urobým gramatické chiby a napÍšem vajco,prepáč vajsko,
Kde si to fotil,ked smiem vedieť na SAFARI,alebo skopýrované z int.???
Nieže by som Ti závidel,ale úprimne sa pítam..pýtať opýtať... sakra, veď to je vibrané sloveso.?? Mílim sa vajsko?? Ok končím,kebi som urobil niekde pravopysnú chibu oprav ma prosím vajco premúdrelé

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/692154/traja/
0
1
editovaný
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2024-04-13 10:55:08+02
Tito temu hned uzamknem. Bol som poproseny, aby som nejaky cas daval pozor na spravanie uzivatelov. Nemam na to cas a tak budem davat bany kazdemu, kto tu bude trolovat, smapovat, urazat.. Nemienim ani riesit, kto zacal. Gytheio a spol, vstupte si do svedomia. To vazne nemate nicn ineho na praci? Ak sa chcete hadat kvoli prkotinam, zalozte si skupinu na FB alebo pokeci. Doslova par uzivatekov tu ostatnym zneprijemnuje uzivanie si funkcionality a obsahu ephoto.sk.
0
1
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2024-04-13 10:55:46+02
0
0
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()