Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Novy fotoaparat

misko666
misko666 2008-11-05 13:06:56+01
Ahojte,chcel by som si kupit fotoaparat LUMIX DMC-FZ18E-K,alebo DMC-FZ8EG-K primarne pouzivanie by bolo v mojom pripade na astrofotografiu.Pytam sa ci by sa mi oplatil alebo mam siahnut radsej po digitalnej zrkadlovke. Kedze pristroj ma aj funkciu nocna obloha,pri ktorej je uzavierka otvorena po dobu 60sekund,co staci na zachytenie objektov. Alebo zrkadlovku NIKON D40 dufam ze sa najde niekto co mi poradi,fotim zatial starym ZENITOM ale chcem prejst na digitalnu astrofotografiu
 
misko666
2008-11-15 09:12:58+01
Ja som na tolko inteligentny,ze sa nebudem hadat s takym dementom,chvastunom,chvalenkarom ako si ty.Zamysli sa nad sebou a troska sa zmen,lebo som si urobil o tebe obraz z tvojich prispevkov.Ja som ziadal o radu,a namiesto toho mi pises nieco uplne ine,tak na co sa sem do diskusie vobec pleties?A vobec naco si aj tu na fotoportale?Uplne k nicomu ak mas aj k ostatnym taky pristup ako ku mne.
 
quintes
2008-11-15 10:50:25+01
príspevok od: misko666
Ja som na tolko inteligentny,ze sa nebudem hadat s takym dementom,chvastunom,chvalenkarom ako si ty.Zamysli sa nad sebou a troska sa zmen,lebo som si urobil o tebe obraz z tvojich prispevkov.Ja som ziadal o radu,a namiesto toho mi pises nieco uplne ine,tak na co sa sem do diskusie vobec pleties?A vobec naco si aj tu na fotoportale?Uplne k nicomu ak mas aj k ostatnym taky pristup ako ku mne.
Ja a chvalenkar a chvastun?? konecne mi to niekto povedal :) ano, mas pravdu. Som, no a co??
ty si natolko slaby a chudak, ze si sa znizil na uroven nadavok. No aby ti nebolo smutno samemu tam dole, tak sa znizim aj ja.
Dement si ty, a ten, co ta robil. No pod este do mna...
 
javelin
2008-11-15 11:38:36+01
príspevok od: misko666
Ja som na tolko inteligentny,ze sa nebudem hadat s takym dementom,chvastunom,chvalenkarom ako si ty.Zamysli sa nad sebou a troska sa zmen,lebo som si urobil o tebe obraz z tvojich prispevkov.Ja som ziadal o radu,a namiesto toho mi pises nieco uplne ine,tak na co sa sem do diskusie vobec pleties?A vobec naco si aj tu na fotoportale?Uplne k nicomu ak mas aj k ostatnym taky pristup ako ku mne.
Nič v zlom ale nasnaž sa ludí pretvárat a určovat im ako sa majú k tebe správat.
Sloboda slova a prejavu ti nič nevraví....nepáči sa ti - nereaguj...chceš reagovat nech sa páči, je to tvoje právo....niekto je vtipný , iný vulgárny, další važny ako zaparená riť...nuž sme ludia čo už....
 
misko666
2008-11-15 12:05:47+01
Nie nepojdem do teba,len sa cudujem ze este nezasiahol nejaky admin alebo moderator,ale ako vidim tu nikto nieje.
A quintes,nenavidim ked sa niekto hada a zatahuje do toho aj inych,v tvojom pripade si ty mojich rodicov.Ja toto v zivote nerobim a ani nebudem,takze by si mal nabrat viacej slovnej zasoby,a nie nadavat na niekoho ineho.Ty si pis co len chces na MNA ale neopovaz brat do huby inych,To si zapamätaj.

A javelin,on zacal vypisovat mimo temu,nie ja.Tak nech sa on zmeni,nikdy by som mu nepisal to co pisem,keby mi normalne slusne poradil,a uviedol ma do obrazu ako urobil rick.Hej beriem aj srandu,ale v jeho pripade to bola len sranda,keby zavtipkoval a napisal co som chcel,bol by som ticho.
 
misko666
2008-11-15 12:10:24+01
príspevok od: javelin
Ahojte,chcel by som si kupit fotoaparat LUMIX DMC-FZ18E-K,alebo DMC-FZ8EG-K primarne pouzivanie by bolo v mojom pripade na astrofotografiu.

Aha takže o panasonicu reč nebola,,,,čiže o tejto zrkadlovke na obrázku....je mi lúto neporadim ti....zrkadlovku s týmto sklom bohužial nepoznám...
bola na zaciatku,hej,len potom mi poradili zrkadlovku,a na lumix som zabudol,takze tak.preco to necitate vsetko,na inych forach by to hned zamkli,alebo by ste boli napomenuti...a tieto hadky co su tu vy v momente niekto ukoncil...
 
misko666
2008-11-15 12:17:18+01
A guintes,pozri ja koncim s hadkami,niesom nejaky idiot aby som sa s niekym hadal cez net.Dufam ze aj ty to pochopis a skoncis,sme predsa ludia,a dufam ze aj trocha inteligentni...
 
javelin
2008-11-15 12:30:12+01
príspevok od: misko666
bola na zaciatku,hej,len potom mi poradili zrkadlovku,a na lumix som zabudol,takze tak.preco to necitate vsetko,na inych forach by to hned zamkli,alebo by ste boli napomenuti...a tieto hadky co su tu vy v momente niekto ukoncil...
Vidiš a zasa určuješ pravidlá.....ja predsa nemusím čitat iné príspevky aby som ti odpovedal na položenú otazku....naopak odpovede iných by mohli v malej miere ovplivnit moju prvoplánovú odpoved....a ak by niekde nejaký admin ukončil moju rozpravu v normách cca slušnosti, viac by ma na svojom webe nevidel....
 
quintes
2008-11-15 13:45:04+01
Kto ti dal pravo hovorit mi, co mam robit,a co mam pisat? A preco teraz tahas vsetkych so sebou na dno? Admin? Moderator? Sa preber mladiku.
Si dobre precitaj, kto a kedy zacal.. A kto robil chyby....

quintes - 05.11.2008 - 14:03
čo si predstavujes pod pojmom astrografia? Čo konkrétne chceš fotiť?

quintes - 05.11.2008 - 20:44
a až odfotíš wall-e ho, tak mi pošli fotku, hej? A koľko stojí ten veľký objektív vesmírnych rozmerov? :-)

quintes - 06.11.2008 - 07:33
na ten vesmírny objektív som sa pýtal vážne. A neuražaj walle ho, ja chcem originál a nie nejakú googlovu atrapu..

quintes - 06.11.2008 - 14:16
to vôbec nie je fér! Takto si to teda fakt nepredstavujem, ja som bol v kine so samými deckami len aby som ho videl a teraz ked ho chcem mať doma tak ho máš ty! Tak teraz som sa fakt nasral...

Tak a to boli vsetky moje prispevky, kym neprisiel tvoj:

misko666 - 13.11.2008 - 20:05
vidim rick ze sa rozumies danej veci,vdaka za tvoje prispevky...lebo su tu aj tlci,ze quintes,pisal si pomerne od veci.
Aj tak dik,este to raz zvazim ci sa mi to naozaj vyplati..

K tomu hadam ani nechcem uz nic dodat. A co cakas, ze budem ticho az taky ako ty mi bude nadavat do tlkov a neviem coho? Tak to nie..

Tak pekne sed a suchaj nohami.
 
misko666
2008-11-15 20:52:15+01
Ok,zacal som ja.Spokojny?
 
quintes
2008-11-15 21:16:14+01
príspevok od: misko666
Ok,zacal som ja.Spokojny?
verejne sa ti ospravedlňujem za to, že som spomenul tvojich rodičov. Nebolo to odo mňa slušné. A nepotrebujem od teba priznávanie chýb, len chcem mať čistý štít.
 
misko666
2008-11-15 23:02:23+01
Dobre,som rad ze si to takto napisal...aj ja sa ti ospravedlnujem,ze som ta nazval tlkom,dementom,chvalenkarom a chvastunom...mohol som zareagovat aj inak.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()