Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

CF nenacita

markato1
markato1 2013-03-29 22:09:49+01
Zdravim Ephotaci,mam problem s CF kartou.Dnes som bol cosi pofotit a po foteni dal kartu do citacky,bezproblemov fotky stiahol..vybral kartu ,dal do fotaku a uz ju nenacitalo..ani v citacke..ani ju nenaslo,len svieti kontrolka v citacke ze tam karta je..ale ani zvuk ani obraz..skusal som samozrejme naformatovat,ale kedze kartu neregistruje,tak som nemal co formatovat..Ina karta v citacke aj vo fotaku bezproblemov ide..Jedna sa o SanDisc Extreme 8GB 60MB/s
Samozrejme ratam s tym ze karta je uz vo vecnosti..ale predsa..mozno je nejaky sposob ktory nepoznam a da sa nejako rozbehnut ..,dik
 
JohnNewton
2013-03-30 20:22:07+01
príspevok od: markato1
Vsak toto,pri XP som sa snazil kartu vzdy bezpecne odpojit,pri windows 7, co mam teraz , som to viac flakal a vyberal som to ako kedy,ale netvrdim ze tentokrat som to odflakol,nepametam si to..nedaval som ju hned do fotaku..
Ani pri XP ani teraz na Win 7 som nikdy v živote nepoužil funkciu bezpečného odobratia hardware, občas sa skrátka veci pokazia, už ju zrejme nerozchodíš, a keby aj, už sa na ňu nespolahneš
 
WildSammy
2013-03-30 20:27:39+01
príspevok od: JohnNewton
No za chvíľu tu budú uctievači Sandisku a máš po vtákoch
ja som ich nikdy neuctieval staci si spomenut na ich mp3 prehravace cisty shit Sandisk bol aj je pre mna stale znacka lowendovej elektroniky.. jedine co sa zmenilo, ze zvysili ceny
 
blahoslav J B Art
2013-03-30 21:33:06+01
príspevok od: WildSammy
ja som ich nikdy neuctieval staci si spomenut na ich mp3 prehravace cisty shit Sandisk bol aj je pre mna stale znacka lowendovej elektroniky.. jedine co sa zmenilo, ze zvysili ceny
tak to prrrrr-rrrr, mam prehravac SanDisk Sansa Clip, ktory dostal v recenzii What HIFI plny pocet 5 hviezdiciek a hodnotenie, ze ak chcete nieco lepsie, tak potom iPod /asi 3x drahsi/
je to samozrejme len 'telo' a k nemu treba aj kvalitne sluchadla, nielen 'setakove'
 
WildSammy
2013-03-31 00:34:50+01
príspevok od: blahoslav J B Art
tak to prrrrr-rrrr, mam prehravac SanDisk Sansa Clip, ktory dostal v recenzii What HIFI plny pocet 5 hviezdiciek a hodnotenie, ze ak chcete nieco lepsie, tak potom iPod /asi 3x drahsi/
je to samozrejme len 'telo' a k nemu treba aj kvalitne sluchadla, nielen 'setakove'
mozno sa uz zlepsili ale toho casu, ked som ja zhanal mp3 prehravac boli dobre Cowony, lebo dokazali napajat aj narocnejsie sluchatka, ale ja som skoncil pri Creative ZEN a Sennheiser sluchatkach
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()