Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

canon 450d VS sony a350 ktory je lepsi?

markoe
markoe 2008-12-02 19:35:12+01
prosim poradte mi ktora zrkadlovka je lepsia? prosim....
 
quintes
2008-12-08 13:18:46+01
príspevok od: spider
Quintes nechaj uboziaka Markoe zit jeho krasny ruzovy sen, v ktorom je on sam najtalentovanejsi, najsikovnesi a najspravodlivejsi zo vsetkych. Najprv som sa aj ja rozculoval pri citani jeho otazok, ale hlavne komentarov, ale potom som pochopil ze takto sprosty clovek normalne nemoze byt, on musi byt chory, len este neviem aku ma presnu diagnozu.
a nemám sa nasrať? Veď za samé nuly od núl sa tu kameňuje!
Sa čudujem, že som jediný, kto na to reagoval. A hlavne autorom fotiek. Je to aj preto, že hodnotenie fotiek sa hneď spriemeruje, a že už nie je vidieť, kto dal za čo koľko bodov. Ale všetko zlé je na niečo dobre..
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2008-12-08 15:40:02+01
príspevok od: markoe
taku fotku moze spravit hocikto len treba dobry aparat tak preto 0
A na dobrý chleba treba len múku, kvasnice a soľ. Pekár je tam zbytočný.
 
wayne
2008-12-08 15:55:12+01
s dnesnou mladezou je to tak - kazdy je velky profik, vsetci sa dozaduju kvality, nik vsak nie je schopny akukolvek co i len akceptovatelnu kvalitativnu uroven castokrat dosiahnut :-) Neriesil by som to, kazdy raz dospeje, ostava len dufat ze tento ´azetizmus´ ktory sa siri ako rakovina sa tu nerozmnozi nejak viacej :-)
 
markoe
2008-12-08 16:14:57+01
príspevok od: wayne
s dnesnou mladezou je to tak - kazdy je velky profik, vsetci sa dozaduju kvality, nik vsak nie je schopny akukolvek co i len akceptovatelnu kvalitativnu uroven castokrat dosiahnut :-) Neriesil by som to, kazdy raz dospeje, ostava len dufat ze tento ´azetizmus´ ktory sa siri ako rakovina sa tu nerozmnozi nejak viacej :-)
ja sa nerobim profik ani som to nikdy nepovedal.tak neviem o com tu furt kecate
a to znamena ked si kupim canon 5D(napriklad)
tak mi budete davat 7ya kvalitu lebo mam super zrkadlovku a super objektiv ktori aj hovno dobre odfoti a budem mat same 7 ???
nie , mozno ked ste chory tak hej
a neviem co mate furt s tim azetom ja tam mam akurat email a tak sa fotky nehodnotia a ked chete vediet fotky sa hodnotia na booome.sk a tak teda nejsom lebo nejsom hip-hoper!!!!.....a za to ze mam kompakt tak mi date 2 za kvalitu a ako mam urobit kavalitu na 7 ked zdimam s mojho fotaku maximum?
 
wayne
2008-12-08 16:25:09+01
si pozri napriklad galeriu na ceskej mobilmanii, su tam skvele fotky mobilmi, dokaz toho ze za 90% uspechu fotky moze fotograf. nejde o to ake delo mas, kolko mas MPx, ale co s tym dokazes... Je pravda, ze ak clovek vidi potencial, ma chut rast a ma na to prostriedky, tak rast bude. Ale to neznamena ze sa nemoze naucit z techniky ktoru vlastni vytlct maximum
 
2008-12-08 16:30:47+01
kde mas webstranku s fotkami? alebo to az po kupe zrkadlovky? :-D
nezabudni si na nu dat vsetky podrobnosti o vybave, navstivit nejake workshopy a fotky z nich si dat na web ako svoju pracu, sak si to cvakol ty a zacni ponukat fotograficke sluzby. pekne zapadnes do ´ephoto standardu´ :-D :-D :-D
 
Ultra TXF
2008-12-08 16:56:22+01
Počuj ,ty nebudeš celkom v poriadku...ako tak čítam,tebe je škoda čokoľvek hovoriť.Pri tvojom inkoherentnom myslení sa každá rada minie účinku.
Daj si pohov,vytlač pupáky na čele a študuj.
 
markoe
2008-12-08 17:56:54+01
trapko polip mi jak niekto nieco povie panom profesionalom tak hrrr hrr hned je to debil.
ano budem davat 7 hovnam napr fotke moj krab ci jak sa to vola fakt odporucam
ti si sduduj kolko chces Pan Velkomozni
 
Ultra TXF
2008-12-08 18:17:36+01
Ja som myslel ´študuj´ všeobecne...ako že sa máš učiť v škole.Pretože ani písať nevieš.....o tvojom myslení netreba nič ani hovoriť...tvoje príspevky hovoria samé za seba. Takým týpkom ako ty ,by mali pozdržať aj vydanie občianky (ak ho teda už máš),pretože ty si evidentne nesvojprávny.
 
wayne
2008-12-08 18:21:54+01
a hlavne sa nauc prijat prehru a kritiku to bude v zivote na nezaplatenie ;)
 
quintes
2008-12-08 18:53:50+01
tu sa nikto nesnazi byt pan velkomozny. su tu urcite pravidla, hlavne pri hodnoteni fotiek, nehovoriac o impakte, a ak vytrcas z radu, pocitis to. tak ako v zivote, ale to pochopis neskor.
 
spider
2008-12-09 11:25:35+01
Neviem ako tu, ale na inych forach moze dat admin BAN! uzivatelovi, ktoreho príspevky su nezmyselne, zbytocne poburuju a okrem toho este obsahuju slovne vyrazy, ktore sem vobec nepatria.
Myslim si ze uzivatel Markoe tieto podmienky splnil. Co vy na to?
 
Ultra TXF
2008-12-09 11:48:35+01
Mňa sa osobne nejako nedotkol,som dosť starý nato,aby ma niekto taký urazil.
Ale evidentne ešte nevie kde je sever :)
Ale súhlasím,pokiaľ niekto nevie korigovať svoje reakcie,mal by dostať ban.
 
spider
2008-12-09 12:02:16+01
Ved mna sa tiez nedotkol. Akurat niekedy zasnem nad sebavedomim densnej mladeze. Ten ban som navrhol preto, aby tu ostala nejaka kultura v komunikacii a aby boli diskusie k veci a nie reakcie na reakciu.
 
2008-12-09 12:32:27+01
ban nie je cesta ;)
cesta je ´vrstvovanie´ fotografov podla nazorov. keby mal vysacku pod nickom:
´totalny amater´, nik by jeho tvrdenia nebral vazne ;)
este by bolo zaujimave, ak by sa davali aj znackove ´hviezdicky´, aby nikonisti radili nikonistom a canonisti canonistom a hlasy od C na N boli brane s nadhladom ;)
 
Ultra TXF
2008-12-09 12:41:51+01
Ono mne ani tak nejde o neslušné výrazy,kľudne mi môže vynadať do ko....v , pokiaľ to bude k veci.
Skôr ide o to,že je niekto úplne mimo zástup mentálne a svojimi reakciami.
Keď mi ty povieš či mi úplne neje.e v rámci nejakej debaty,tak s tým nemám problém,beriem to ako vygradovanú a zámernú slovnú reakciu ,ktorá môže byť myslená v dobrom.
Ale pokiaľ niekto tára od veci a ešte chrlí popol a lávu,tak to nie je v poriadku.
 
markoe
2008-12-09 18:19:47+01
uz ste trapni
ja som amater len vy mi tu hovorite ze sa robim na profika to som nikdy nespravil.
a ked neaky spiderko hovori nech dostanem BAN neviem preco vy ste prvy zacali ja som dal 0-ly za neake fotky a uz som najvedci ***** neviem preco je to moje rozhodnutie a neviem preco mi ho beriete a Ultra TXF sa neozivaj ty si ma prvy urazil tak uz ti nerieste je to moj nazor vy si davajte 7cky ale mna uz nechajte na pokoji
 
Ultra TXF
2008-12-09 18:24:52+01
Ale my sme sa nebavili o tebe.
No ale keď si sa ozval.... :)
 
quintes
2008-12-09 18:27:02+01
pri vsetkej ucte, nikto ti ten pokoj neberie. len sa prebera to, co si napisal v tejto teme, a ake by kto asi navrhoval opatrenia, aby sa podobne veci nestavali pravidlom, pretoze nie si prvy, ani posledny. A uz vobec nie je spravne, ak das nulu za TK (rozumej technicku kvalitu) fotke, ktora je po technickej kvalite dobra. Kolkokrat sa este budeme rozpravat o tvojich nulkach???
Alebo ak chces, kludne ta mozu vsetci ignorovat.
 
spider
2008-12-10 17:59:24+01
Pocuj chalanisko, sak neplac tolko. My ti tu chceme len opatrne naznacit, ze svet nie je len ciernobiely, hodnotenie 0 až 7 znamena to, ze mozes dat aj 1 aj 2 aj 3 aj 4 aj 5 aj 6 aj 7. A hodnotia sa 3 parametre - technicka kvalita fotky, kompozicia v ramci zaberu a impakt (alebo tvoj pocit z fotky). Ak sa ti fotka nepaci, lebo ta nijako neoslovi, daj kludne 0, ale ak je dobre nasvietena, ostra a farebne korektna, nemozes dat tiez 0.
A to bol moj posledny prispevok na temu puberta.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()