Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

SONY Alpha300-kupit abo nie?

romankooo
romankooo 2008-12-09 14:18:09+01
Ahojte.....momentalne mam Sony H7, ale chcel by som dake zrkadlo...v nay som nasiel SONY A300 + 2 objektivy + karta + blesk za 20litrov ......podla recenzii to nieje najhorsie, ale chcem vediet vas nazor, ci sa oplati tento fotak kupit alebonie....dodavam, ze so zrkadlom som nikdy nefotil, takze neviem co od neho ocakavat....a nechcem ani velmi nejaku najlacnesiu herku, ktora nebude stacit zaxilku....taky zlaty stred...=)) dakujem za rady
 
romankooo
2008-12-09 21:43:15+01
automatikou som si uz presiel a prave preto, ze chcem ist o level dalej, chcem kupit zrkadlo a ucit sa....nehram sa na profika, od zaciatku pisem o sebe ako o amaterovi, kt. chce sa chce zacat ucit nieco viac....preto sa pytam ludi, kt. o tom nieco vedia...vzdy som bol v tom, ze opytat sa nie je hanbou....a ucit sa fotit bez fotaka je pre mna asi to iste ako ucit sa soferovat podla knizky a az potom sadnut do auta....mal som snahu kupit literaturu k teme fotenie (konkretne napr. mistrovstvi fotografie), ale kedze je to z roku 2005 taq tam velmi moderne technologie nespominaju...vacsina aktualnej, ´cerstvej´ literatury je k DSLR a preto rozmyslam kupit taky fotak a ucit sa step-by-step..... tot na obhajobu mna a mojich ´primitivnuch´ otazok....=))
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()