Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Poradte pri kupe

Peters
2009-01-12 17:34:09+01
Zdravim Vas vsetkych, som tu novy a aj "vo fotakoch" som novy a preto by som chcel aby ste mi poradili nejaky fajn digitalny fotak. Mam dost obmedzene financie tak by som sa pohyboval od 2500sk a max. 3000sk a kludne by som zobral aj bazarovy kus.Poziadavky by som mal asi len fajn kvalita fotky,lepsi zoom a aby to vedelo spravit video v lepsej kvalite a neobmedzenej dlzke (jedine plna pamat).Ja som nasiel nieco taketo, ale vobec netusim co je to dobre alebo zle: http://www.pixmania.sk/sk/sk/735096/art/canon/powershot-a590-is.html?srcid=8115&Partenaire=Tovar&CodePromo=oui&aftrack=TWpJMk16c3hNVEEzTnc7MTIzMTc3NjE4MTtQYXJ0ZW5haXJlPVRvdmFyJkNvZGVQcm9tbz1vdWk= http://inzerce.zacatek.cz/prodam/foto/digitalni-fotoaparat/149786-prodam-digitalni-fotak-fujifilm-finepix-a900/ http://www.foto-bazar.sk/inzerat/1249/fuji-finepix-a820-nevybaleny-so-zarucnym-listom a FUJIFILM FINEPIX F30
 
Fotograf77
2009-01-12 17:42:44+01
uz lepsie si tie linky asi nemohol dat. . . zober tento
http://www.pixmania.sk/sk/sk/735096/art/canon/powershot-a590-is.html
a nebudes lutovat. . . ver mi! :-)
 
wayne
2009-01-12 17:44:41+01
urcite ber ten canon, kamos ho ma a je nim nadseny
 
Peters
2009-01-12 19:41:47+01
Hej, sorry to som zbadal az potom ako som to odoslal ze je to vsetko na sebe. Tak teda radite ze mam zobrat s tych co som vybral ´ja´ (Canon powershot a590is)? Nie nieco ine ?
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2009-01-12 19:53:14+01
Pokial ti niekto nieco poradi a ty mu nato ´nie nieco ine?´, tak asi bude najmudrejsie si vybrat podla seba.
 
beholder
2009-01-12 20:10:48+01
..neviem,......či akurát ľudia,brázdiaci vlnami tohto fóra majú skúsenosti s kompaktmi v cenovej relácii od 2500 do 3000Sk:)...
 
Fotograf77
2009-01-12 20:47:09+01
tento canon som doporucoval pred rokom kamosovi. . . bol maximalne spokojny :-) je pravda, ze tu maju ludia vacsinou zrkadlovky a fotaky do 3000,- su uz vlastne take hracky. . . inak pred rokom stal tusim cez 5000 ,- :-)
 
Fotograf77
2009-01-12 20:48:22+01
Keby si tie odkazy dako naformatoval. . . teda aspon za kadzym dal enter, tak je to citatelnejsie :-)
 
Peters
2009-01-12 22:18:05+01
Toto nemam rad, ja som sa slusne pytal ze ci niekto neporadi a to ze som hodil nejake linky na par fotakov a z toho ste vybrali jeden a to bez udania dvovodu (teda ak neberiem do uvahy dovod ze ´poradil som ho aj kamosovi´) ho nepojdem hned kupit, toto ma byt forum a ludia by sa mali vyznat ked idu nieco poradit a nie ze tu ´beholder´ + ´Fotograf77´ napisu ze ludia z fora nemaju skusenosti z fotakmi do 3000sk, ked nemaju skusenosti z takymi aparatmy tak nech radsej ani neradia... Po prve nie kazdy ma na to si kupit fotak za niekolko tisic korun. po druhe nie kazdy to vyuzije a po tretie nie kazdeho bavi chodit z fotakom ´ako pako´ a fotit kazdu kvetinku a chrobacika co zbada ... Mam predsa len zaujimavejsie konicky a tie ´zeru´ trosku viac penazi ako nejaky fotak. Fotograf77 a nerob sa prosim ta taky mudri s tym ze som dal tie linky tak ako som dal lebo ja nesedim prvy den za PC a viem na co sluzi enter a ten enter som aj pouzil, nemozem za to ze na tomto fore sa dost primitivne pridavaju prispevky a bez funkcie pridania URL adresy... Diky moc chytraci. A inak ´Karol Srnec´ tym ze ci niekto neporadi nieco ine som myslel ze ci existuje nejaka konkurencia tomu co mi poradili, ale asi nie si taky inteligentny aby si to pochopil a radsej si sa robil ´frajer´ a chcel si ma strapnit, vazne si mohol radsej poradit ako pridat taky blby prispevok, aj tebe dakujem. A este nieci,co by ste povedali napriklad tak na PANASONIC LUMIX DMC-LX8 ???
 
wolfino
2009-01-12 22:39:25+01
zdar Lumix je fakt dobry fotak no nevie komkretne ten som v rukach nemal ja ti mozem odporucit http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=6459470 je to super odolny fotak roby pekne dlhe ozvucene videjka na jeho cenu foti super v kazdej situacii a je celkom odolny s dobrym spracovanim tela maly kompaktny nemozes od neho cakat nejake super kvalitne zaostrenie do dialky ale na tie klasicke momentky postaci ja osobne mam olimpusa ktory bol skoro trikrat taky drahy a nejake ocividne kvalitativne zlepsenie tam nebolo preto som kupil 450D :-)
 
cambo
2009-01-12 22:39:49+01
hej halloo.ukludni sa.
nemusis mat techniku za milion ale pozri sa radesej po temach a
potom sa ohradzuj a nekritizuj ostatnych ktory ti chcu poradit i ked
viem ze su taky ktory sa ti tu vysmievaju ale karol srnec je bomba a
ty si pako ty truba ked si myslis ze on sa ty vysmieva. je jeden z
najlepsich na fore.
 
Marcel Rebro
2009-01-12 22:43:50+01
príspevok od: Peters
Toto nemam rad, ja som sa slusne pytal ze ci niekto neporadi a to ze som hodil nejake linky na par fotakov a z toho ste vybrali jeden a to bez udania dvovodu (teda ak neberiem do uvahy dovod ze ´poradil som ho aj kamosovi´) ho nepojdem hned kupit, toto ma byt forum a ludia by sa mali vyznat ked idu nieco poradit a nie ze tu ´beholder´ + ´Fotograf77´ napisu ze ludia z fora nemaju skusenosti z fotakmi do 3000sk, ked nemaju skusenosti z takymi aparatmy tak nech radsej ani neradia... Po prve nie kazdy ma na to si kupit fotak za niekolko tisic korun. po druhe nie kazdy to vyuzije a po tretie nie kazdeho bavi chodit z fotakom ´ako pako´ a fotit kazdu kvetinku a chrobacika co zbada ... Mam predsa len zaujimavejsie konicky a tie ´zeru´ trosku viac penazi ako nejaky fotak. Fotograf77 a nerob sa prosim ta taky mudri s tym ze som dal tie linky tak ako som dal lebo ja nesedim prvy den za PC a viem na co sluzi enter a ten enter som aj pouzil, nemozem za to ze na tomto fore sa dost primitivne pridavaju prispevky a bez funkcie pridania URL adresy... Diky moc chytraci. A inak ´Karol Srnec´ tym ze ci niekto neporadi nieco ine som myslel ze ci existuje nejaka konkurencia tomu co mi poradili, ale asi nie si taky inteligentny aby si to pochopil a radsej si sa robil ´frajer´ a chcel si ma strapnit, vazne si mohol radsej poradit ako pridat taky blby prispevok, aj tebe dakujem. A este nieci,co by ste povedali napriklad tak na PANASONIC LUMIX DMC-LX8 ???
Myslim ze prave si si poradil sam. Dakovat nemusis a venuj sa radsej zaujmavejsim a drahsim konickom ako chodit s fotakom na krku ako nejaky pako a fotit kdejake kvetinky, krajinky a ine vinky ...

Si predsa svojpravny tvor a nenechas si predsa pokazit vecer od frajerov, co ta tu strapnuju preto, lebo si kupili fotaky za niekolko tisic korun (EUR) ...

A na zaver : LX8 je podla mna pre teba super fotak. Neviem sice co chces fotit (teda viem jedine, ze nie chrobaky), ale je fakt super a pre teba!
 
cambo
2009-01-12 23:05:57+01
oj ako si to perfektne napisal dik moc za mna.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()