Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Battery Grip pre SONY a100...

gloryman
2009-03-24 16:38:19+01
dobry den prajem fotografi.....mam otazku....vedel by mi niekto poradit ohladom BATTERY GRIPU na a100 ???ci to ma nejake realne vyuzitie,pripadne aj nejake konkretne typy ci uz originalne,alebo neoriginalne.....dakujem vopred...PS.moj hlavny dovod na kupu by bol v tom,ze by to mohlo vraj ist na tužkove baterky
 
Ferdo
2009-03-24 17:28:12+01
Mas tu smolu, ze originalny batery grip pre Sony A100 neexistuje, nevyraba sa. A100 ani nieje stavana pre pouzite s batery gripom. Existuju neoriginalne batery gripy, ktore sa prepajaju s telom roznym krkolomnym sposobom, ktory sa mne celkom nepozdava. Ved si skus nieco vygooglit, uvidis sam. Mam pocit, ze na slovensku sa nieco take ani nepredava. Tie neoriginalne by mohli fungovat aj na tuzkove baterky. Originaly pre A200/300/350/700/900 su len na baterie infolithium od Sony.

Inac je batery grip skvela vec, pouzivam ho na A700 a bez neho si uz fotenie neviem predstavit :)
 
gloryman
2009-03-24 17:36:34+01
príspevok od: Ferdo
Mas tu smolu, ze originalny batery grip pre Sony A100 neexistuje, nevyraba sa. A100 ani nieje stavana pre pouzite s batery gripom. Existuju neoriginalne batery gripy, ktore sa prepajaju s telom roznym krkolomnym sposobom, ktory sa mne celkom nepozdava. Ved si skus nieco vygooglit, uvidis sam. Mam pocit, ze na slovensku sa nieco take ani nepredava. Tie neoriginalne by mohli fungovat aj na tuzkove baterky. Originaly pre A200/300/350/700/900 su len na baterie infolithium od Sony.

Inac je batery grip skvela vec, pouzivam ho na A700 a bez neho si uz fotenie neviem predstavit :)
vdaka za radu....no GOOGLE je moja priorita....nikdy sem nic nenapisem bez aspon pol hodinoveho hladania ak nie viac....na SVK naozaj sa asi nepredava a je dost problem ho vobec najst....niekedy uz uvazujem ze a100 predam a kupim a350 :(....no nic prezijem teda asi bez gripu
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()