Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Nikon D300 Digital SLR / Nikon D300 Digital SLR Camera Kit II

muro
muro 2009-04-13 16:59:54+02
Ahoj.Viete niekto aký je medzi týmito 300vkami rozdiel,alebo odkaz na porovnanie. V cene je to cca 4OO€.
 
viking81
2009-04-14 21:18:55+02
zastanem sa tych ´ co vsetko vedia´ bud ozaj vsetko vedia alebo aj ked nevedia tak taketo trivilane veci si niekde najdu a nastuduju....na blbu otazku cakajte blbu odpoved....ked je niekto tak lenivy ze si nedokaze pozriet na tej stranke co je obsahom balenia...alebo co je vkrabici...tak potom uz neviem...chyba tu uz len stara znama ovecka :) teda ovce :)
 
PeterB
2009-04-14 22:24:03+02
na hlúpu otázku hlúpa odpoveď...
 
Kveto
2009-04-14 22:43:17+02
príspevok od: traktorista
No napr prečo si tu všetci myslíte že vsetko viete?
chlapče tak teda naše predstavy o normálnej otázke sú diametrálne odlišné, ale pobavil si :D
aby si nepovedal, dám ti ešte jednu šancu
 
traktorista
2009-04-15 07:12:25+02
S Tebou škoda reči Pán Boh...
 
Roderic
2009-04-15 08:52:44+02
Dost agresivne oslovenie. :( To sa neviete povzniest nad niektore otazky a odpovede? Ked sa objavi nieco tak trivialne az hlupe, tak to odignorujem a hotovo. Ved tie vase komentare odradzaju ludi od navstevnosti a to sa nemusi vyplatit. Spravajte sa ako dospely, a ak este nieste, tak trochu inteligencie prosim.
 
wayne
2009-04-15 09:06:46+02
prilozis linky kde si to pozeral? dakujem.
 
beholder
2009-04-15 09:15:06+02
príspevok od: Roderic
Dost agresivne oslovenie. :( To sa neviete povzniest nad niektore otazky a odpovede? Ked sa objavi nieco tak trivialne az hlupe, tak to odignorujem a hotovo. Ved tie vase komentare odradzaju ludi od navstevnosti a to sa nemusi vyplatit. Spravajte sa ako dospely, a ak este nieste, tak trochu inteligencie prosim.
...no stavať sa do pozície mravokárcu tiež nie je bohviečo.........a odvážne apelovať ohľadom vedomostí a skúseností na o možno generáciu starších užívateľov?!...

...fenomén násťročných z ´pokec´ portálov...
 
Roderic
2009-04-15 09:27:47+02
O com to pises? Ved tu vobec nikto neapeluje na nejake skusenosti starsich a ci skusenejsich uzivatelov. Ide len o to, ci sa niektore osoby nevedia povzniest nad takymi to prispevkami. No a ked uz si tu kazdy pise co mu slina donesie, tak preco by somnemohol aj ja. Nemyslim, ze by moje prispevky boli co len z polovice tak ´tupe´ ako niektore vase. A tupost nevychadza zo skusenosti, ale z niecoho ineho, takze tu mame moznost najst kopec nie celkom vhodnych prispevkov aj od skusenych uzivatelov. Stojim si za tym, ze to skodi menu portalu. A vobec, ze stracam cas, vysvetlovanim niecoho, co ty ktorym to je adresova, to nedokazu pochopit. Pekny den.
 
dedo Milan
2009-04-15 13:13:49+02
príspevok od: Roderic
O com to pises? Ved tu vobec nikto neapeluje na nejake skusenosti starsich a ci skusenejsich uzivatelov. Ide len o to, ci sa niektore osoby nevedia povzniest nad takymi to prispevkami. No a ked uz si tu kazdy pise co mu slina donesie, tak preco by somnemohol aj ja. Nemyslim, ze by moje prispevky boli co len z polovice tak ´tupe´ ako niektore vase. A tupost nevychadza zo skusenosti, ale z niecoho ineho, takze tu mame moznost najst kopec nie celkom vhodnych prispevkov aj od skusenych uzivatelov. Stojim si za tym, ze to skodi menu portalu. A vobec, ze stracam cas, vysvetlovanim niecoho, co ty ktorym to je adresova, to nedokazu pochopit. Pekny den.
Na toto fórum zavítam cez deň i viackrát. Mám snahu sa dozvedieť najnovšie správy, komenty a tým i zbieram rozumy, hoci fotím už 40rokov. Nepovažujem sa za mudrca, všadebolka, alebo kohokoľvek iného, ale pri frekvencii návštevnosti aspoň jeden krát denne a frekvencii ´ako ty tvrdíš tupých otázok´ aspoň jeden krát denne, tak po pár mesiacoch začneš tiež hovoriť niečo iné. Tu sa odpovedá ´takým´ spôsobom na otázky ozaj blbé, alebo tie, ktoré Ti ak si dáš vyhľadať tému vysype na mrťe. A keď Ti odpovie zakladateľ témy, že on nemá čas vyhľadávať či niečo také už bolo pretriasané, tak sa Ti vo vrecku otvára nôž. Pretože jeho času mu je ľúto, ale cudzieho vôbec. A takýto návštevníci či už ostanú, alebo nie myslím si netrápi nikoho. Nehovoriac o tom, že keď už niečo chcem vedieť, tak to chce nejaký čas a nepadá to z neba, ale zo skúseností, ktoré niekto musel nadobudnúť. S rozumným sa človek rád podelí, ale s pakom je to vždy o strate času.
 
cambo
2009-04-15 13:18:49+02
príspevok od: dedo Milan
Na toto fórum zavítam cez deň i viackrát. Mám snahu sa dozvedieť najnovšie správy, komenty a tým i zbieram rozumy, hoci fotím už 40rokov. Nepovažujem sa za mudrca, všadebolka, alebo kohokoľvek iného, ale pri frekvencii návštevnosti aspoň jeden krát denne a frekvencii ´ako ty tvrdíš tupých otázok´ aspoň jeden krát denne, tak po pár mesiacoch začneš tiež hovoriť niečo iné. Tu sa odpovedá ´takým´ spôsobom na otázky ozaj blbé, alebo tie, ktoré Ti ak si dáš vyhľadať tému vysype na mrťe. A keď Ti odpovie zakladateľ témy, že on nemá čas vyhľadávať či niečo také už bolo pretriasané, tak sa Ti vo vrecku otvára nôž. Pretože jeho času mu je ľúto, ale cudzieho vôbec. A takýto návštevníci či už ostanú, alebo nie myslím si netrápi nikoho. Nehovoriac o tom, že keď už niečo chcem vedieť, tak to chce nejaký čas a nepadá to z neba, ale zo skúseností, ktoré niekto musel nadobudnúť. S rozumným sa človek rád podelí, ale s pakom je to vždy o strate času.
ked pises o strate casu tak je najlepsie podla mna take temy a takych ludi ignorovatm lebo ked im odpisujes akokolvek /ci je to rada alebo ovecka/ tak to je tiez strata casu a o nej si predsa pisal ci nie?
 
dedo Milan
2009-04-15 13:24:31+02
Každý to zoberie z inej stránky. Z mojej strany bolo snahou niečo povedať v zmysle, predtým ako sa na niečo chceš spýtať trochu sa zamysli sám. Ale späť k tej ignorácii, opakujem , že Ťa to po určitom čase nenechá chladným a núti Ťa to odpovedať ´podráždene´. I to však môže mať význam , keď to cieľová skupina pochopí. Vtedy to ešte o strate času nemusí byť. Ak nepochopí, tak už hej.
 
Roderic
2009-04-15 14:02:58+02
príspevok od: dedo Milan
Každý to zoberie z inej stránky. Z mojej strany bolo snahou niečo povedať v zmysle, predtým ako sa na niečo chceš spýtať trochu sa zamysli sám. Ale späť k tej ignorácii, opakujem , že Ťa to po určitom čase nenechá chladným a núti Ťa to odpovedať ´podráždene´. I to však môže mať význam , keď to cieľová skupina pochopí. Vtedy to ešte o strate času nemusí byť. Ak nepochopí, tak už hej.
Suhlas. Je smutne, ze sa aj taketo topiky objavia. Chapem, ze sa moze niekomu z toho otvarat nozik. :) Ja len by som nebol rad, ak by prisiel niekto na portal, co hlada informacie a natrafil hned na taketo ´nepriatelske´ reakcie. Aj ked na druhej strane mate v urcitom zmysle pravdu. Pekny den.
 
Kveto
2009-04-17 01:01:53+02
príspevok od: Roderic
Dost agresivne oslovenie. :( To sa neviete povzniest nad niektore otazky a odpovede? Ked sa objavi nieco tak trivialne az hlupe, tak to odignorujem a hotovo. Ved tie vase komentare odradzaju ludi od navstevnosti a to sa nemusi vyplatit. Spravajte sa ako dospely, a ak este nieste, tak trochu inteligencie prosim.
:))) nedá mi neopýtať sa : Prečo sa nedržíš vlastnej rady a neodignoruješ moje príspevky ? :)))
pokiaľ ide o dospelosť, to je pre človeka čo sa narodil pre okupáciou pomerne nudná téma :)
 
Kveto
2009-04-17 01:03:27+02
príspevok od: traktorista
S Tebou škoda reči Pán Boh...
nepoklonkuj, Boh stačí, ja si nepotrpím :)))
 
Kveto
2009-04-17 01:05:13+02
príspevok od: dedo Milan
Na toto fórum zavítam cez deň i viackrát. Mám snahu sa dozvedieť najnovšie správy, komenty a tým i zbieram rozumy, hoci fotím už 40rokov. Nepovažujem sa za mudrca, všadebolka, alebo kohokoľvek iného, ale pri frekvencii návštevnosti aspoň jeden krát denne a frekvencii ´ako ty tvrdíš tupých otázok´ aspoň jeden krát denne, tak po pár mesiacoch začneš tiež hovoriť niečo iné. Tu sa odpovedá ´takým´ spôsobom na otázky ozaj blbé, alebo tie, ktoré Ti ak si dáš vyhľadať tému vysype na mrťe. A keď Ti odpovie zakladateľ témy, že on nemá čas vyhľadávať či niečo také už bolo pretriasané, tak sa Ti vo vrecku otvára nôž. Pretože jeho času mu je ľúto, ale cudzieho vôbec. A takýto návštevníci či už ostanú, alebo nie myslím si netrápi nikoho. Nehovoriac o tom, že keď už niečo chcem vedieť, tak to chce nejaký čas a nepadá to z neba, ale zo skúseností, ktoré niekto musel nadobudnúť. S rozumným sa človek rád podelí, ale s pakom je to vždy o strate času.
plný súhlas
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()