Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Foto vodováha

mirec183
mirec183 2009-04-21 15:19:49+02
Ahojte. Dočítal som sa, že existuje foto-vodováha, ktorú je možné zasunúť do sánok pre blesk. Má niekto skúsenosti s takouto foto-vodováhou? Vie mi niekto poradiť, kde sa dá zohnať ? Alebo je lepšie kúpiť rovno nový statív so zabudovanou vodováhou, ak taký existuje? (aj keď toto riešenie nie je pre mňa výhodné, nakoľko už statív mám). Ďakujem
 
stafa
2013-03-02 12:46:23+01
príspevok od: Neschopko
Dokonca aj cena 0,99 centa je viac, ako podozrivá
Ved toto... Ktovie, z coho je ta bublinka v nej...
 
tankista95
2013-03-02 15:04:52+01
príspevok od: aTOMMIk
chcel sa len spytat na ten obchod mini-max.sk spominany v prvom prispevku... je to doveryhoodny obchod ?? teda ci vobec poslu co chcem..lebo ten ich ´amatersky´ dizajn eshopu je dost ...ehm nezvycajny :)))

je to asi jediny obchod kde som nasiel redukcny kruzok z 52 na 58 mm a by ma zaujimalo ci sa ho aj dockam ak si objednam :)) prehladal som mnozstvo obchodov ale vsade mali rozne velkosti ale tento ani za nic...
thx
tak ja kupujem vela veci v mini-maxe ma tam dost velke zlavy, kedze som tam nakupil atelierovu techniku za niekolko tisic kupoval som tam aj gripy na 7d, 5d m2 a najnovsie aj grip na 6d, sice s dvomi svetlami som mal problemy po necelom roku jedno prestalo ist a druhe zadymilo prisiel som tam,poslali sme reklamaciu dodavatelovi a za 18 dni som mal jedno nove smetlo a jedno bolo opravene odtrhol sa v nom kablik pri prenasavni asi bol braj slabo pripajkovany alobo take nieco, ostatne 4 svetla su v poho
 
stafa
2013-03-02 18:18:59+01
príspevok od: tankista95
tak ja kupujem vela veci v mini-maxe ma tam dost velke zlavy, kedze som tam nakupil atelierovu techniku za niekolko tisic kupoval som tam aj gripy na 7d, 5d m2 a najnovsie aj grip na 6d, sice s dvomi svetlami som mal problemy po necelom roku jedno prestalo ist a druhe zadymilo prisiel som tam,poslali sme reklamaciu dodavatelovi a za 18 dni som mal jedno nove smetlo a jedno bolo opravene odtrhol sa v nom kablik pri prenasavni asi bol braj slabo pripajkovany alobo take nieco, ostatne 4 svetla su v poho
Fajn, ale odpovedas na 4 roky staru otazku, uz ten kruzoi isto za ten cas niekde zohnal...
 
seifi
2013-03-02 18:42:53+01
mne prídu vodováhy ako marketingový ťah; budeš to mať rovné a pocitovo krivé; však si to s malým orezom vyrovnáš doma v PC; aby sa pridaná hodnota prejavila, musel by si mať napísané v exife napísané, že fotené s vyrovnaním podľa vodováhy xy ktorá prešla št. skúšobným ústavom ...
 
quintes
2013-03-02 20:00:25+01
Ktorý novší foťák nemá digitálnu vodovahu... Len či tá bublina prešla testami...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()