Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Foto servis

Riik
2009-05-24 01:49:10+02
Ahojte, viete mi niekto poradit nejaky fotoservis na vychode, najlepsie v Prešove alebo v Košiciach. Niečo ako PRO.Laika v Bratislave...dakujem
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2009-05-24 08:54:11+02
PRO.Laika je jediny a vyhradny autorizovany servis Canonu na Slovensku, to znamena, ze ma vyhradny pristup k nahradnym dielom, servisnym manualom, servisnemu softveru a zariadeniam a jeho technici su skoleny Canonom. Preto nehladaj ziaden iny (pokial nechces len vycistit snimac).
 
zezo
2009-05-24 10:05:45+02
No a prave o tom som chcel rozpravat. Vycistit snimac radsej inde. Ak ma niekdo dobry, spolahlivy typ v Ba, tak sem snim.... Sorry ProLaike ak sa medzicasom polepsili....
 
Riik
2009-05-24 12:43:40+02
No mam problem s mojim Canonom, mam v nom prach...ale mam pocit ze ten prach nieje na snimaci ale niekde vtnutry tela...potrebujem to dat dokopy, lebo je to vidiet na fotkach...potrebujem nejaky servis kto mi to spravi niekde v KE alepo PO...dakujem...
 
Lakysh
2009-05-24 21:09:03+02
V Kosiciach v Optime je jedna predajna, vola sa Digifaf. Len oni nerobia cistenie Canon fotoaparatoiv na predajni, posielaju to do BA, a mozno bude aj karol vediet ci to neide nahodou do prolaiky?!
 
Riik
2009-05-24 22:23:33+02
Tak som im napysal, toto odpisali:
„Urobíme všetko čo je v našich silách no niektoré čistenia su nad naše možnosti a posielame to do oficiálneho servisu CANON.
V tom prípade by to bolo cca do 5 dní späť /poplatok je cca 20 eur+DPH/. Ak postačí čistenie prevádzané priamo na predajni tak je poplatok 10 eur.“
Tak mi snad pomozu...skusim to asi tam..nemam asi nic ine navyber.
 
dusan1973
2009-05-25 10:15:13+02
príspevok od: Riik
No mam problem s mojim Canonom, mam v nom prach...ale mam pocit ze ten prach nieje na snimaci ale niekde vtnutry tela...potrebujem to dat dokopy, lebo je to vidiet na fotkach...potrebujem nejaky servis kto mi to spravi niekde v KE alepo PO...dakujem...
ak to je vidieť na fotkách to to je na snímači alebo optickej sústave. Ak je vo vnútri tela tak ho vidíš pri pohľade cez hladáčik ale na fotke ho nebudeš mať.
 
Riik
2009-05-25 23:09:52+02
No bohuzil je vidiet aj na fotkach aj v hladaciku...v hladaciku by mi to nevadilo...ale na fotkach samozrejme ze ano...inak ak otvorim clonu tak nieje vidno vobec ziaden prach...horsie je to uz naopak, pri clone napr. 22 je to otrasne, nepouzitelna fotka,...dufam ze mi to daju nejak dokopy...
 
sankiakis
ocenenie redakciou 2009-05-25 23:47:33+02
A cistia cipy aj niekde BB okolie?
 
Vihorlat
2012-11-12 09:04:24+01
Ahoj,

podarilo sa ti najst nejaky chopny servis v Kosiciach?
Potreboval by som vycistit snimac alebo mozno vnutro objektivu na Lumixe TZ-20. Hladam servis, kde by to robili priamo a neposielali niekam na druhy koniec Slovenska...
Vedel by mi niekto poradit taky fotoservis?

Dakujem.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-11-12 09:08:45+01
príspevok od: Vihorlat
Ahoj,

podarilo sa ti najst nejaky chopny servis v Kosiciach?
Potreboval by som vycistit snimac alebo mozno vnutro objektivu na Lumixe TZ-20. Hladam servis, kde by to robili priamo a neposielali niekam na druhy koniec Slovenska...
Vedel by mi niekto poradit taky fotoservis?

Dakujem.
Cistenia snimacov bez problemov vykonavaju u zrkadloviek, ale ty mas kompakt. A to je 100x tazsie, pretoze treba pristroj rozobrat. Ak je to v objektive, tak do toho sa nikto ani nepusti. Objektivy v takychro fotakoch sa vacsinou nerozoberau, ale menia kus za kus.
Mozes skusit napr. p. Matunaka, nech to skusi. AK to nedokaze, musi to ist do autorizovaneho servisu Panasonic (zoznam najdes na stranke Panasonic SK).
 
Vihorlat
2012-11-12 09:24:28+01
Dakujem, za rychlu odpoved (aj ked nie potesujucu )
Ako tak pozeram pan Matunak je z NZ, to je trosku pridaleko. Ale na panasonic.sk som nasiel dvoch zmluvnych partnerov v KE, tak im skusim napisat a dohodnut sa.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()