Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Cashback od Canonu

2008-02-28 16:47:28+01
Chcem si kúpiť Canon EOS, na ktorý dáva Canon cashback. Ako je to s cashbackom od Canonu? V predajni ma totiž informovali, že im musím zaplatiť sumu bez zľavy od Canonu.
 
bear
- moderator
2008-02-28 17:28:16+01
Ano, vystrihnes potom z krabice ciarovy kod, posles do canonu s vyplnenym formularom a peniaze by Ti mali poslat na ucet. Tyka sa to fotoaparatov kupenych po 1.marci v EU, presny postup bude urcite na www.canon.sk (treba ho presne dodrzat.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2008-02-28 17:52:56+01
Aktualna stranka pre podporu Cash Back je:
http://canon2007promotions.onlinerebates.com/
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2008-02-28 18:49:49+01
Tak som si preveroval trosku linky. Pre aktualnu akciu je urceny link
www.canon-europe.com/2008promotions ale zatial tam nic nieje. Pritom akcia Cashback bude od 1. 3. az do 30. 6. 2008. Link je udany v oficialnych propoziciach Canonu, mozno bude spusteny az 1. 3. (len moj dohad).
Z uvedeneho zatial nefunkcneho linku si stiahnes formular, ktory vypises, prilozis orig. ean kod z krabice, kopiu nakupneho dokladu a posles do Canonu (Irsko). V predajni platis plnu sumu, peniaze ti tojdu do cca 30 dni na ucet.

 
smate
2008-02-28 20:14:01+01
ja som kupoval v novembri a peniaze došli začiatkom januára
 
2008-02-28 21:57:40+01
no teda nie moc ´šikovné´ pre kupujúcich, ale aspoň niečo, škoda len že mi to narušilo rozpočet, nejaké to príslušenstvo k nemu asi bude musieť počkať...alebo kúpim radšej nejaký setový objektív
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2008-02-29 11:12:28+01
Cerstva sprava: Stranka o Cash Backu by mala byt spustena 1. 3., pricom by na nej mali byt doplnene aj informacie, co robit ak vam peniaze na ucet dlhsi cas nechodia. Cash back by mal platit nielen na samotne tela ale aj kitove zostavy obsahujuce podporovany model.
 
matisek
2008-03-02 10:21:01+01
No tak v canone na nas asi zabudli lebo ta stranka je stale nejaka mrtva. Je sice napisane klikni sem ale nic. Tak asi este treba pockat.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2008-03-03 10:17:32+01
Stranka Canon Cash Back uz je funkcna.
 
mahauve
2008-03-05 16:08:01+01
cash back platí aj pre net. obchody, nie iba pre kamenných predajcov canon, že? chcem kúpiť na pixmanii
 
joe1
2008-03-09 13:32:36+01
ja som kupil v decembry a stale nic....3x som volal na helpdesk a 2x mail na canon promtions vraj sa moja zasielka niekde stratila dnes to skusim znova a dam vediet
 
TTFun
2008-04-14 12:14:13+02
Cafte, ja mam jeden dotaz: ten formular co sa mi vytlacil po vyplneni registracie, ten treba poslat s ciarovym kodom a fotokopiou dokladu o kupe do Irska? Totiz troch ma mätie to že ten formulár je celý v slovenčine - či tam tomu budú rozumieť ???

Diki za radu
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2008-04-14 12:18:06+02
Neboj sa. Canon v zahranici zamestnava nasincov.
 
TTFun
2008-04-14 15:21:56+02
príspevok od: Karol Srnec
Neboj sa. Canon v zahranici zamestnava nasincov.
Dik, ja to teda poslem takto a budem cakat... na vyplatu :-)
 
BugsBunny
2008-04-21 13:48:37+02
Kupoval som CANON 400d cez pixmaniu a nasledne som na canon.sk vyplnil ziadost, ta sa vytlaci a dolozi sa ku nej faktura a ciarovy kod z krabice a posle na adresu CANONu do Irska. Dnes mi nabehli na ucet peniaze, od poslania ziadost (najprv mailom a nesledne sa to musi poslat postou) preslo 16 dni. Takze funguje ;-)
 
trisis
2008-05-18 12:55:09+02
Možno to bude znieť ako banálna(hlúpa) otázka, ale rád by som vedel, či treba oba čiarové kódy vyrezať spolu s kartónom, alebo odlepiť a nalepiť na papier. Tiež by ma zaujímalo, ako je to potom so zárukou u predajcu. Viem, že pri reklamácií, nie je potrebné dodať obal(krabicu), v ktorej bol daný produkt kupovaný, ale niektorí predajcovia na tom stále trvajú. Tiež je trocha matúce a otázne, prečo ten ´Cash-back´ takto komplikujú. Ďakujem za odpoveď
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2008-05-18 13:12:30+02
príspevok od: trisis
Možno to bude znieť ako banálna(hlúpa) otázka, ale rád by som vedel, či treba oba čiarové kódy vyrezať spolu s kartónom, alebo odlepiť a nalepiť na papier. Tiež by ma zaujímalo, ako je to potom so zárukou u predajcu. Viem, že pri reklamácií, nie je potrebné dodať obal(krabicu), v ktorej bol daný produkt kupovaný, ale niektorí predajcovia na tom stále trvajú. Tiež je trocha matúce a otázne, prečo ten ´Cash-back´ takto komplikujú. Ďakujem za odpoveď
Krabicu pri reklamacii v servise nepotrebujes, staci len zarucny list. Ine je to, ak sa rozhodnes vratit pristroj (v zakonom stanovenej lehote) z urcitych pricin predajcovi, ten potom moze vzhladom na poskodene balenie robit problemy. Ciarovy kod jednoducho z krabice vystrihni, Canon ho potrebuje ako dokaz o predaji konkretneho kusu, inak by mohlo dojst k roznym spekulaciam (pozmenovanie faktur, falosne blocky...).
 
trisis
2008-05-18 13:16:55+02
príspevok od: Karol Srnec
Krabicu pri reklamacii v servise nepotrebujes, staci len zarucny list. Ine je to, ak sa rozhodnes vratit pristroj (v zakonom stanovenej lehote) z urcitych pricin predajcovi, ten potom moze vzhladom na poskodene balenie robit problemy. Ciarovy kod jednoducho z krabice vystrihni, Canon ho potrebuje ako dokaz o predaji konkretneho kusu, inak by mohlo dojst k roznym spekulaciam (pozmenovanie faktur, falosne blocky...).
Ďakujem za rýchlu odpoveď
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()