Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Poradte s multifunkcnym...

vladislav
2009-06-18 06:36:48+02
Mam zaujem kupit multifunkcne zariadenie, konkretne CANON PIXMA MP980. Chcel by som vediet aky mate nanho nazor. Resp. co by ste mi poradili ine v tejto cenovej relacii.
 
2009-06-18 08:00:00+02
pokial sa to nechystas pouzivat na nejake firemne ucely kde zalezi na kvalite (hlavne tlace) tak sa skus orientovat na zariadenia do ktorych idu lacnejsie naplne tonerov ;) .. skenovacia optika je v tejto triede priblizne rovnaka
 
joer
2009-07-12 12:22:44+02
Ahoj Vladislav. Aj ja premyslam o kupe takejto tlaciarne len pre vlastne vyuzitie ale neviem sa rozhodnut. Mas uz skusenosti s tou tlaciarnou? Je dobra?
 
Strhak
2009-07-12 14:44:57+02
príspevok od:
pokial sa to nechystas pouzivat na nejake firemne ucely kde zalezi na kvalite (hlavne tlace) tak sa skus orientovat na zariadenia do ktorych idu lacnejsie naplne tonerov ;) .. skenovacia optika je v tejto triede priblizne rovnaka
Tu si treba uvedomiť že to je tlačiareň na fotografie, tlač je tam vynikajúca, určite ale drahšia ako u laserovej tlačiarne. Ono ale tak to je tlačiareň na iní účel. Tu má 6 zásobníkov na atrament takže tá tlač je ešte veľmi ekonomická a kvalita fotiek vychádzajúcej s nej je vraj tiež špičková. Cena náplní nieje až tak vysoká (15€) keď si vezmeš že je ich tam 6, tím pádom sa atrament míňa rovnomernejšie a keď dôjde jedna farba mení len tú, ďalším veľmi dôležitým faktom je veľkosť kvapky a tá je neuveriteľných 1 pikoliter.Na domáce užívanie je to veľmi dobrá voľba
 
dodo_bb
2009-07-12 16:27:44+02
Páni, keď je tu reč o tlačiarňach na fotky - mal som tlačiareň EPSON, pokazila sa a kúpil som novú od HP. A tým pádom mi zostalo pár originálnych náplní. Sú to EPSON T0482 3ks(cyan), EPSON T0483 1ks (magenta) a EPSON T0484 1ks (yellow). Nechcem ich zahodiť, sú pomerne drahé, takže ich venujem niekomu, kto ich vie použiť zadarmo. Čakám dva týždne a poputujú do koša. Hláste sa, záujemci :-))))
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()