Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Kolik cyklů vydrží závěrka u 400D?

Ondra
2009-07-06 10:56:40+02
Zdravím vás, nevíte někdo, kolik expozic vydrží závěrka u CANON 400D ??? tuto info jsem se nikde nedočetl. Děkuji za odpovědi
 
wayne
2009-07-06 11:04:39+02
ja som nasiel toto.. http://olegkikin.com/shutterlife/canon_eos400d.htm myslim ze to dost kolise a netusim nakolko je to objektivcne, na dpreview sa na forach diskutuje ze priemer je niekde medzi 50-100k expozicii
 
2009-07-06 11:14:41+02
príspevok od: wayne
ja som nasiel toto.. http://olegkikin.com/shutterlife/canon_eos400d.htm myslim ze to dost kolise a netusim nakolko je to objektivcne, na dpreview sa na forach diskutuje ze priemer je niekde medzi 50-100k expozicii
Ano, hodnovernost tejto tabulky bude vaecsia, ak bude vaecsi pocet uzivatelov, ktori tam odovzdaju svoju skusenost. Tiez som sa docital na forach o cisle 50-100k, ale samozrejme hodnovernost tejto info je rovnaka, ako jej odovzdavanie tu. Myslim si, ze bude zalezat aj od toho ako fotis a ako sa k tej technike ako uzivatel stavias. Ja mam v sucasnosti cca 15k.
 
Ondra
2009-07-06 11:33:05+02
Dík za příspěvky. Já mám 10tisíc a zatím vše šlape jak hodinky.
 
FilipMino
2009-07-06 13:53:25+02
myslím, že EOS 400D ma uzávierku testovanú na 100tisíc cyklov, no možno trochu menej.
 
2009-07-06 14:10:52+02
Ondra, zlatik, pekne fot a neries. To je ako s Windows. Moze ti fungovat 10 rokov bez problemov, ale moze ti hned po instalacii odist. Nema to nic spolocne s pouzivani, nakolko je tam tolko faktorov, ktore ty ako uzivatel neovplyvnis, ze az. Stacilo, aby sa ti dostala minismietka na miesto, kde nema a uz mas problem ;)
Poznam dievcinu, ktora foti profesionalne 350D, uz ma cez pol miliona zaberov a cuduj sa svete, stale to foti.
 
roben
2009-07-06 15:13:44+02
ja som mal 400D a nafotene bolo cca 10k. a tiez to slapalo ako keby to bolo zapnute 1x
 
frantisek82
2009-07-06 15:37:39+02
kukni tento link, je tam aj viacej druhov fotakov...

http://www.olegkikin.com/shutterlife/canon_eos400d.htm
 
frantisek82
2009-07-06 15:43:59+02
sorry... nejak som si nevsimol ze wayne to tam uz nahodil... ale ozaj je to tam dost kolisave
 
aTOMMIk
2009-07-06 23:23:37+02
akych 50-100 tisic ????? 50k by mala mat garantovanu vyrobcom..pri vyssich triedach 100k a viac... ale poznam 350D a 40D ktore ma nacvakane cez 800 tisic !!!! a spape dalej ako hodinky...
 
FilipMino
2009-07-07 11:06:29+02
príspevok od: aTOMMIk
akych 50-100 tisic ????? 50k by mala mat garantovanu vyrobcom..pri vyssich triedach 100k a viac... ale poznam 350D a 40D ktore ma nacvakane cez 800 tisic !!!! a spape dalej ako hodinky...
vysie triedy maju 300k a viac, nizsie do tych 100k, myslim low-end triedu
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()