Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Obchod AQT.sk

Lekso
Lekso 2009-08-06 18:24:24+02
Caute mate niekto skusenosti s tymto e-shopom?Chcem kupit dalsie sklo tak sa pytam.DIK
 
tomáš.slávik
2018-01-01 10:25:12+01
Predražený obchod. V popise príslušenstva maju uvedené veci, ktoré aj tak nedostaneš a po upozornení vam povedia,ze to je voliteľné. Potom si rýchlo Aktualizujú stránku a doplnia tam popis "volitelne". Za tie prachy co som od nich kupoval som bol v tom,ze spomínané príslušenstvo musí byť v cene. Kokurencia mala spomínaný tovar za podstatne menej. Inak,dodanie top. Na to nepoviem ani slovo. Ale,ked chce človek ušetriť,tak nech hľadá inde
 
Tibor78
2018-01-01 11:17:59+01
príspevok od: Lekso
Caute mate niekto skusenosti s tymto e-shopom?Chcem kupit dalsie sklo tak sa pytam.DIK
Ak nechces prispievat na blahobyt druhym, odporucam objednat si tovar z eglobalcentral.eu
 
seifi
2018-01-01 14:14:50+01
vedenie, či majitelia eglobal-u, to robí bez zisku ? určite sú vo väčšom balíku ako majitelia aqt. Ja v tom zle nevidím, keď sú ceny za ten že tovar v obchodoch rôzne, len pri vyšších cenách by sa mala za tým skrývať nejaká pridaná hodnota ... doprava zadarmo, predĺžená záruka, možno káva zdarma pri osobnej návšteve predajne pre návštevníka, komplexnejší výber tovaru pod jednou strechou, záručná aj pozáručná oprava tamže, apod. Ak je to ale naopak, ako píše Tomáš, tak potom nič iné len tovar v stanovenej lehote vrátiť.
 
tomáš.slávik
2018-01-01 16:02:56+01
príspevok od: seifi
vedenie, či majitelia eglobal-u, to robí bez zisku ? určite sú vo väčšom balíku ako majitelia aqt. Ja v tom zle nevidím, keď sú ceny za ten že tovar v obchodoch rôzne, len pri vyšších cenách by sa mala za tým skrývať nejaká pridaná hodnota ... doprava zadarmo, predĺžená záruka, možno káva zdarma pri osobnej návšteve predajne pre návštevníka, komplexnejší výber tovaru pod jednou strechou, záručná aj pozáručná oprava tamže, apod. Ak je to ale naopak, ako píše Tomáš, tak potom nič iné len tovar v stanovenej lehote vrátiť.
Kupoval som to cez eshop. Ide mi hlavne o to,aby pri ďalšom predaji si davali viacej pozor na to, čo majú v popise produktu. A pre mna to znamená hľadať lacnejších a spoľahlivých predajcov
 
xherics
2018-01-01 18:57:47+01
Kupoval som uz u nich, ceny produktov, co som kupoval mali rovnake, ako konkurencia, s dorucenim a vybavovanim som bol spokojny, reklamaciu som este neriesil s AQT.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()