Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

rozhodovanie pri kupe zrkadlovky...prosim o poradenie

akshaya
akshaya 2009-11-07 19:01:48+01
takze chcem si kupit zrkadlovku..rozhodujem sa medzi Canon eos 1000a Olympus E-420 . prosim o radu na zaklade skusenosti alebo pripadne poradit nejaky fajn fotak tak do 45Oeur..som zaciatocnicka takze nejaku skusenost. a este jedna otazka ohladom objektivu: pri prezerani na intrenete som stretla napr. OBJEKTÍV EF-S 18-55, alebo len EF 18-55, alebo 18-55IS..tak chcela by som vediet co tie pismena EF-S, IS...znamenaju...ci je to dolezite pri rozhodovani dakujem
 
beholder
2009-11-09 20:13:24+01
príspevok od: PeterSA11
Do tych olimpusov by som nešiel....maju horšie vlastnosti pri nízkom svetle a aj menej detajlov zachytia (co pozerám recenzie). Aj ja som rozmyslal nad olimpusom ked som si kupoval moju prvu zrkadlovku a ked som si cital nejake recenzie a porovnania tak ma to odradilo. Pri tých zaciatocnickych zrkadlovkach su skoro vsetky v rovnakej cene. Kupil by som bid Canon alebo Nikon. Rozhodnutie medzi nimi je uz na tebe a ak sa nevies rozhodnut hod si mincou, mas to za jedno, je to ako si vyberat medzi BMW a Mercedesom, ked sa rozhodnes akokolvek neurobis chybu ale olimpus ee....
...treba čítať menej recenzií a dať na vlastný úsudok...

...radšej raz vidieť (ošahať)...ako sto krát počuť...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()