Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Canon Selphy CP-530

Wizik
2009-12-17 18:32:46+01
Nazdar, chcel by som sa opýtať, či máte niekto skúsenosti s touto maličkou termosublimačnou tlačiarňou. Hlavne ma zaujíma, aká je kvalita fotiek. Viem, že to záleží aj od úpravy a iných vecí, ale tak všeobecne. Rád by som si kúpil niečo takéto, ale cena 39€ mi mi dáva tušiť, že to nič moc asi nebude. Dík za názory, ak takáto téma tu už bola, prosím ukážte mi ju, lebo ja som nič nenašiel.
 
kuslak
2009-12-17 22:52:35+01
kupoval som CP 400 este pred niekolkymi rokmi... za podobnu cenu... kvalita odpoveda cene... je to skor take, ze pride navsteva, odfotis, das fotku na pamiatku... chadnicku, zalozit si to... viac necakaj... :) navyše papiere, na ktoré fotíš sú na krajoch zúbkované, ako na poštovej známke, lebo to olamuješ. Z druhej strany papiera je klasika pohladnicova potlač, čiže to môžeš niekomu poslať :)
 
Wizik
2009-12-18 09:01:12+01
Díky, čakal som že to asi nebude žiadny zázrak, tak sa na to asi radšej vykašlem, som to chcel len kvôli tomu, že je to pomerne maličké, ale asi nakoniec skončím iba pri Canon ip4700 a nebudem riešiť malé blbosti :-)
 
kuslak
2009-12-18 10:09:53+01
No je to malé a praktické, môžeš tlačiť hneď z foťáku, no tlačí to o ničo v tmavšom odtieni, ako samotná fotka je. Čiže tmavé miesta sú ešte tmavšie. Možno je to v spomínanom novšom modeli už odstránené.
 
Wizik
2009-12-18 13:38:50+01
Ja som to chcel len na dáke fotky do rodinného albumu, ale chcem tak či tak kúpiť pixmu ip4700, tak neviem, či túto malú srandu má vôbec zmysel kupovať, aj tak by som to asi neprenášal. Nevieš ako sú na tom tie drahšie modely selphy čo sa týka kvality? Fakt sa mi páči, že to má primitívne ovládanie a že nemusím riešiť, že keď sa jedna farba minie treba dokúpiť, proste mám papiere s fóliami, ktoré sú na presný počet fotiek a ďalej to netreba riešiť, ale na úkor kvality to nechcem.
 
kuslak
2009-12-18 13:51:40+01
Ako fotka vyzerá dobre, normálne... Len neviem čo od toho čakáš. Napríklad na stromoch, tráve a pod. je proste vidieť, že farby sa zlievajú. Ale ak dáš tú fotku tvojim známym, myslím, že nebudú študovať podrobne fotku... Tlačiareň má fakt výhodu asi len v tomto... inakšie by som na nej normálne fotky vo väčšom počte netlačil... Tiež chcem ísť radšej do nejakej Pixmy(i).
 
Wizik
2009-12-18 16:52:13+01
Ok tak radšej kašlem na to, aspoň na ako takú kvalitu si potrpím, žiadne zlievanie farieb nechcem. Pixma mi tiež vytlačí 10x15 fotky pre rodinu, síce to asi vychádza drahšie, ale to nevadí, žijeme len raz :-)
 
akord
2024-05-29 14:41:15+02
príspevok od: kuslak
kupoval som CP 400 este pred niekolkymi rokmi... za podobnu cenu... kvalita odpoveda cene... je to skor take, ze pride navsteva, odfotis, das fotku na pamiatku... chadnicku, zalozit si to... viac necakaj... :) navyše papiere, na ktoré fotíš sú na krajoch zúbkované, ako na poštovej známke, lebo to olamuješ. Z druhej strany papiera je klasika pohladnicova potlač, čiže to môžeš niekomu poslať :)
Ahoj, ja mám dve a som s nimi spokojný, nezostali ti náhodou nejaké papiere
ku ktorým nemáš tóner ?
Za rozumnú sumu by som ich od teba kúpil.

Vďaka
Jozef
0903 354 246
akordbmw@gmail.com
 
fatality
2024-05-30 09:27:54+02
príspevok od: akord
Ahoj, ja mám dve a som s nimi spokojný, nezostali ti náhodou nejaké papiere
ku ktorým nemáš tóner ?
Za rozumnú sumu by som ich od teba kúpil.

Vďaka
Jozef
0903 354 246
akordbmw@gmail.com
noo..po 15 rokoch..snad este zije 😄..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()