Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

olympus,

cincin
2008-04-26 21:50:46+02
mal by som otazku, mam fotoaparat olympus a chcel by som kupit nahradny akumulator. Originalne aku... su dost drahe tak som nasiel nahradny o dost lacnejsi, ma take iste parametre ako original. A chcel by som poradit ci je to v poriadku a ci sa nemusim obavat nejakeho poskodenia alebo inej nehody. Ma niekto s tymto skusenosti? Dakujem.
 
dusan1973
2008-04-28 08:45:19+02
Ja som kupoval na www.pextra.sk náhradný akumulátor do EOS 350D som s ním nadmieru spokojný. Poradil mi to kolega aj on tam nakupoval a nemal žiadne problémy s neznačkovým akumulátorom.
 
Jozefko
2008-05-31 09:18:25+02
cincin ... to neries ... mozno ze nebude mat taku zivotnost ako orig ... ale pri dvoch baterkach ... skorej ti prestane fungovat fotak ako sa skonci zivotnost baterii :D
 
tulenik
2008-06-01 01:06:45+02
To je blbosť... Li akumulátory sa samé od seba ničia termodifúziou... klasické majú životnosť asi rok a pol, polymérové tak asi 3 roky... čokoľvek nad túto trvanlivosť je už zhoda šťastných okolností. Vzhľadom na veľkosť Li+ iónov je to normálny jav, s ktorým sa nedá veľa robiť.
Telo ti vydrží... no, ak to berieme na ´polčas rozpadu elektroniky´, tak povedzme 10 rokov (teraz som vyraďoval server, kúpený v r. 2000, pre ´vyhnitie´ chipsetu).
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()