Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Digitalny fotoramik

StanleyH
2010-02-10 16:03:24+01
Zrdravim Vas....chcel by som sa na Vas obratit z radou..chcel by som zakupit digitalny fotoramik neako do 100eciek a neviem si vybrat..tak by som prijal neake dobre ponuky...dakujem na rady a nazory..
 
hamlet
2010-02-10 20:12:25+01
pred vianocami sa tu to riesilo, ak to nie je zmazane, pohrab sa v archive, preklikaj sa, bo vyhladavanie stoji za ..... :)
 
morak
2010-02-10 21:24:23+01
Zdravím, aj ja som dávnejšie obzeral nejaké fotorámiky, ale nakoniec som si to rozmyslel. Ja osobne by som kupoval len značkový napr. Sony, pretože tie lacné budú pravdepodobne šmejdy. Jeden známy dostal nejaký neznačkový a je to na dve veci... Mal som ho v ruke a o to viac sa mi potvrdilo že len značkový. Ten obyčajný je pomalý a ma hrozné rozlíšenie.
 
StanleyH
2010-02-10 22:06:27+01
príspevok od: morak
Zdravím, aj ja som dávnejšie obzeral nejaké fotorámiky, ale nakoniec som si to rozmyslel. Ja osobne by som kupoval len značkový napr. Sony, pretože tie lacné budú pravdepodobne šmejdy. Jeden známy dostal nejaký neznačkový a je to na dve veci... Mal som ho v ruke a o to viac sa mi potvrdilo že len značkový. Ten obyčajný je pomalý a ma hrozné rozlíšenie.
dik za radu..a nevies asi presne neaky model?
 
FLASH-FOTO
2010-02-10 22:16:09+01
ja som kupil LED-kovy Samsung a je super..., stal cca 100 EUR
 
morak
2010-02-10 22:45:08+01
príspevok od: StanleyH
dik za radu..a nevies asi presne neaky model?
Presný model neviem, nakoľko som to v poslednej dobe moc nesledoval. Záleží aj od toho že aký rozmer chceš... robia sa myslím okolo 7 až 9 palcov (možno aj väčšie). Čo som videl na rýchlo tak tie Sony sú docela drahé, ale napr. aj ten Samsung môže byť dobrý alebo Philips, poprípade Panasonic ak robia aj oni. V každom prípade by som bral len značku. A dávaj si pozor aj na to rozlíšenie, ale myslím že tie značkové nebudú mať s týmto problém.
 
RioM
2010-02-10 23:48:33+01
Odkedy som videl svoje fotky na na HDTV (cca 110 cm uhlopriečka), tak by som do menšieho fotorámiku neinvestoval.

Žartujem. Kúpim si fotorámik iPad. Ten vyzerá dobre.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()