Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Firmware update C450D af lampicka

sankiakis
ocenenie redakciou 2010-02-24 09:10:47+01
Zdravim, mam takyto problem. Pouzivam 450ku a C 50mm/1.8 v zlych svtelnych podmienkach kde je casto s AF problem zaostrit. Ked ale prepnem na manualne ostrenie zapne sa aj af svetielko ale na manuali v tme zaostrit ajtak nevidim. A blikanie blesku je hlupe:) Na porovnanie na mojej Fujine S5700 fungovalo pomocne prisvetlenie tak ze ked af ostril prisvietil si a v pohode na urcitu vzdialenost zaostril. Cital som, neivem ci spravne ze firmware 1.1 upravuje tento problem a aj pri af bude pomocna lampa svietit aby to slo zaostrit. Ako to teda je, dakujem.
 
sankiakis
ocenenie redakciou 2010-02-24 10:58:12+01
To som sa az taku hlupost spytal? :)
 
slavik
2010-02-24 14:20:33+01
Ahoj, Canon EOS 450D pomocnu lampu automatickeho zaostrenia nema. Tu maju napriklad Nikony. Podla navodu na pouzitie je to lampicka redukcie javu cervenych oci/indikator samospuste. Podrobnejsie informacie najdes v navode na strankach 53/59. Ako pomocne svetlo automatickeho zaostrenia 450D vyuziva seriu zableskov interneho/externeho blesku, pocas ktorych zaostri. Kedze AF lampicku nema tak nemoze existovat ani firmware co by toto upravil. Ten indikator je aj tak matny takze svetlo tak daleko ani nedopada. Ak si dobre spominam tak firmwary upravovali iba problem s priamou tlacou, 1.1.0 upravuje/povoluje prave serie zableskov na novom blesku 270EX... Ak by si firmware nemal a mal by si 270EX tak vies co. Canon EOS 450D som mal, tak nech ta profil nepomyli. S.
 
slavik
2010-02-24 14:24:21+01
...a mas vyborne fotky:)
 
sankiakis
ocenenie redakciou 2010-02-24 18:38:03+01
príspevok od: slavik
Ahoj, Canon EOS 450D pomocnu lampu automatickeho zaostrenia nema. Tu maju napriklad Nikony. Podla navodu na pouzitie je to lampicka redukcie javu cervenych oci/indikator samospuste. Podrobnejsie informacie najdes v navode na strankach 53/59. Ako pomocne svetlo automatickeho zaostrenia 450D vyuziva seriu zableskov interneho/externeho blesku, pocas ktorych zaostri. Kedze AF lampicku nema tak nemoze existovat ani firmware co by toto upravil. Ten indikator je aj tak matny takze svetlo tak daleko ani nedopada. Ak si dobre spominam tak firmwary upravovali iba problem s priamou tlacou, 1.1.0 upravuje/povoluje prave serie zableskov na novom blesku 270EX... Ak by si firmware nemal a mal by si 270EX tak vies co. Canon EOS 450D som mal, tak nech ta profil nepomyli. S.
Sakra aj som si myslel ze sa mylim:) Dakujem velmi pekne za ozrejmenie. Dobre svetlo zelam;)
 
decover
2010-02-24 18:54:25+01
príspevok od: slavik
Ahoj, Canon EOS 450D pomocnu lampu automatickeho zaostrenia nema. Tu maju napriklad Nikony. Podla navodu na pouzitie je to lampicka redukcie javu cervenych oci/indikator samospuste. Podrobnejsie informacie najdes v navode na strankach 53/59. Ako pomocne svetlo automatickeho zaostrenia 450D vyuziva seriu zableskov interneho/externeho blesku, pocas ktorych zaostri. Kedze AF lampicku nema tak nemoze existovat ani firmware co by toto upravil. Ten indikator je aj tak matny takze svetlo tak daleko ani nedopada. Ak si dobre spominam tak firmwary upravovali iba problem s priamou tlacou, 1.1.0 upravuje/povoluje prave serie zableskov na novom blesku 270EX... Ak by si firmware nemal a mal by si 270EX tak vies co. Canon EOS 450D som mal, tak nech ta profil nepomyli. S.
Nevies nahodou, plati to aj pre canon eos 500D? Mari sa mi ze pri 500ke by to snad islo..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()