Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Sony DSC-50 vs Panasonic DMC-TZ5

cartman
2008-05-26 18:43:26+02
uz dlhsie sa rozhodujem nad kupou digitalneho fotaku, pôvodne som si vybral panasonic dmc-tz3, ale potom vysla vylepsena verzia tz5 tak som si na nu chcel pockat, uz som ju skoro kupil ked som ziskal moznost kupit sony s 50% zlavou, tak teraz sa neviem rozhodnut ktory z tych dvoch brat....precital som na nete kopu recenzii a nazorov, kazdy ma svoje plus a minus, porovnavam parametre anijak raz sa neviem rozhodut btw. ta 50% zlava je za novy produkt priamo od vyrobcu...ziadny pouzity z druhej ruky a pod
 
cartman
2008-05-26 18:44:38+02
malo byt DSC-H50 ale neda sa tu upravit prispevok :D
 
baca007
2008-05-26 19:14:57+02
znamy si pred dvomi tyzdnami kupil Panasonic Lumix DMC-TZ4 a je s tym spokojny. Videl som z neho snimky, su vyborne, ako automat je to dobry model. Najma kvalitny objektiv, Leica je Leica. Chvilu som sa s nim hral, ma velmi dobry autofocus, presny a rychly. Takisto aj stabilizacia obrazu funguej vynikajuco, snimky aj na 800 ISO boli celkom ostre. No na moj vkus je to az prilis kompaktny ´automat´. Nenasiel som na nom rezimy ako aspon priorita clony a casu. Mozno je to tam niekde v menu, ale nechcelo sa mi v tom hrabat. :-)
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()