Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Správa bariev Suite vo Photoshope CS5

ZoVa
2010-06-24 12:01:29+02
Chcel by som sa poradiť so skúsenejšími v otázke správy bariev Suite vo Adobe Photoshop CS5. Softwér som nainštaloval, všetko funguje OK a aj nastavenie správy bariev Suite vo Photoshope. Súčasťou Photoshopu je ale aj Adobe Bridge, kde sa tiež nastavuje Správa bariev Suite. Tu, keď som si chcel správu nastaviť, vyhadzuje mi hlášku, že je potrebné najprv otvoriť aspoň raz "oprávnený produkt". Už som pootváral všetko možné, všetko pracuje OK, okrem možnosti nastavenia tejto správy bariev. Viete mi prosím poradiť, kde asi robím chybu? Už som si dopisoval aj priamo s Adobe, vyskúšal som ich doporučenia, ale zatiaľ mi to stále nejde. Dá sa to vôbec nastaviť, keď mám nastavenú správu farieb vo photoshope? Monitor mám kalibrovaný. Za každú radu budem povďačný.
 
drepe
2010-06-24 19:30:13+02
to vyzera na problem s aktivaciou CS5 - vacsinou staci aktivovat nejaky produkt, napriklad Photoshop a potom uz ide cele Adobe Suite - tu hlasku vyhadzuje pri otvoreni Bridgu alebo az pri otvoreny Spravy farieb?

Inak sa to da obist tak, ze v Photoshope sa da naklikat Sprava farieb a ta sa da ulozit ako uzivatelske nastavenie. Potom toto nastavenie rucne nastavit v kazde aplikacii Adobe Suite CS5.
 
ZoVa
2010-06-24 20:00:27+02
Túto hlášku vyhodí až potom, keď kliknem v Adobe Bridge v úpravých na nastavenie správy bariev Suite. Vo fotošope to mám nastavené a funguje to v poriadku. Akým spôsobom to uložím ako uživateľské nastavenie? T znamená, že to mám uložiť pod nejakým názvom v súbore Stetings?
 
drepe
2010-06-24 23:14:26+02
No ja to mam v anglictine a CS4 - ked si v Photoshope otvorim Edit/Color setting, tak si natukam co potrebujem (RGB, CMYK, Gray, Spot atd.) tak napravo je par tlacitok, je tam aj ´Save´, ktore ponukne ulozenie konkretneho nastavenia ako subor s priponou *.CSF Nazvem si to ´moje nastavenia.CSF´ a ulozim, potom ked otvorim iny program zo Suite uz to mam v tom hlavnom vybere profilov, kde je European General purpose 2, Europe Prepress 2 atd. Prikladam aj obrazok :)
 
ZoVa
2010-06-25 07:58:54+02
Vďaka, uložím si to rovnako. Snáď to bude fungovať aj v Bridge. Inak presne takéto isté nastavenie mám vo Photoshope, len mi nebolo jasné, ako sa to vlastne ukladá toto nastavenie. Ešte raz vďaka.
 
Peto15
2013-08-01 16:35:50+02
ako si nastavím v PS aby sa mi fotka zblizovala ked budem kolieskom na myske krutit
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2013-08-01 16:51:03+02
príspevok od: Peto15
ako si nastavím v PS aby sa mi fotka zblizovala ked budem kolieskom na myske krutit
Petko, tato otazka je mimo temy vlakna. Preto prosim v buducnosti porozmyslat, kde sa spytas (v akom vlakne), alebo rovno zaloz vlastne.
Dakujeme

CS5

Edit > Preferences > General
zaskrtnut "Zoom with Scroll Wheel"
 
Peto15
2013-08-01 17:25:59+02
príspevok od: Jozef Krajčo
Petko, tato otazka je mimo temy vlakna. Preto prosim v buducnosti porozmyslat, kde sa spytas (v akom vlakne), alebo rovno zaloz vlastne.
Dakujeme

CS5

Edit > Preferences > General
zaskrtnut "Zoom with Scroll Wheel"
už mám dakujem za radu
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()