ja pred vzhliadnutím profilu som si myslel že vypráva po nitráááánsky víš :))))
nj, sag to je velice podobne, len si tueba davat bacha na vybrate zmakcene pasaze... furt sa ci ale moze stat, ze bues scet pridzit ku nam do trnavy a barsdze ta tu amater s kompaktom na kazdem rohu vyrube v expozicnom duely.. je ci to treba? potom za manku bues utekat a cini minis na ranajky chaluvat
v podstate ked je zapaty je stale aktivny takz.decentralizacny obvod,ktory iniciuje ochranu prepetia bezpecnostneho obvodu snimaca,a neustalou kontrolou v dosledku nevypnutia sa moze oktivivat safety mod a bude problem
v podstate ked je zapaty je stale aktivny takz.decentralizacny obvod,ktory iniciuje ochranu prepetia bezpecnostneho obvodu snimaca,a neustalou kontrolou v dosledku nevypnutia sa moze oktivivat safety mod a bude problem
dlho zapaty fotak
a dám Ti jednu radu --- > prečítaj si návod ---> tam sa o tom dočítaš
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa