Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

dlho zapaty fotak

stativko
2010-08-03 19:35:29+02
Zdravim, mam dig. zrkadlovku a chcem sa spytat, ci moze nejak fotaku uskodit ak je dlhsie zapaty, povedzme vkuse dva dni. Moze sa nejak poskodit?
 
Slavo Jancisin
2010-08-03 19:40:11+02
nemal by sa nijako poškodiť ... mal by sa zapnúť úsporný režim ---->

a dám Ti jednu radu --- > prečítaj si návod ---> tam sa o tom dočítaš
 
duroslav
2010-08-03 19:52:57+02
Áno, môže sa poškodiť, keď taký zapnutý spadne na zem :-)))
 
Tomáš Machara
2010-08-03 20:04:03+02
Stativko, ake ma byt zajtra pocasie, nevies?
 
zombi
2010-08-03 20:07:40+02
zapaty?:D
 
Marcel Rebro
2010-08-03 20:13:47+02
príspevok od: Tomáš Machara
Stativko, ake ma byt zajtra pocasie, nevies?
skúsim ja : ráno jasno, cez deň oblačno a v noci tma ...
 
Palso
2010-08-03 20:28:23+02
príspevok od: zombi
zapaty?:D
e? si nigdy nebol f trnave???
 
beholder
2010-08-03 20:32:28+02
..zapaty dva dni?......bulb jak sviňa:).....
 
Marcel Rebro
2010-08-03 20:35:24+02
príspevok od: Palso
e? si nigdy nebol f trnave???
pallo myllo vella umyvalla ...
 
conan7
2010-08-03 20:44:39+02
ja pred vzhliadnutím profilu som si myslel že vypráva po nitráááánsky víš :))))
 
Palso
2010-08-03 20:54:10+02
takzvaný 0-3 dialekt? :)
 
Palso
2010-08-03 21:01:40+02
príspevok od: conan7
ja pred vzhliadnutím profilu som si myslel že vypráva po nitráááánsky víš :))))
nj, sag to je velice podobne, len si tueba davat bacha na vybrate zmakcene pasaze... furt sa ci ale moze stat, ze bues scet pridzit ku nam do trnavy a barsdze ta tu amater s kompaktom na kazdem rohu vyrube v expozicnom duely.. je ci to treba? potom za manku bues utekat a cini minis na ranajky chaluvat
 
KESKOSENI
2010-08-03 21:27:39+02
v podstate ked je zapaty je stale aktivny takz.decentralizacny obvod,ktory iniciuje ochranu prepetia bezpecnostneho obvodu snimaca,a neustalou kontrolou v dosledku nevypnutia sa moze oktivivat safety mod a bude problem
 
Marcel Rebro
2010-08-03 21:29:38+02
príspevok od: KESKOSENI
v podstate ked je zapaty je stale aktivny takz.decentralizacny obvod,ktory iniciuje ochranu prepetia bezpecnostneho obvodu snimaca,a neustalou kontrolou v dosledku nevypnutia sa moze oktivivat safety mod a bude problem
a terazky to zkús rečú nášho kmena ... ;-)
 
KESKOSENI
2010-08-03 21:39:16+02
príspevok od: Marcel Rebro
a terazky to zkús rečú nášho kmena ... ;-)
comu konkretne si nerozumel?
 
Marcel Rebro
2010-08-03 21:44:06+02
príspevok od: KESKOSENI
comu konkretne si nerozumel?
konkretne v com je problem?
 
KESKOSENI
2010-08-03 21:57:34+02
príspevok od: Marcel Rebro
konkretne v com je problem?
ved som to jasne definoval....
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()