Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

kto sa vyzna do videokamier prosim poradte

skatevideo
skatevideo 2008-07-13 00:40:05+02
zdravim, chcel by som si kupit kameru na natacanie skate a snowboardovych videi, mam niekolko typov kamier a ak mate s nimi skusenost alebo by ste mi mohli poradit ci je to dobra znacka tak budem vdacny: rozmyslam nad tymito kameramy: PANASONIC NV-GS320 , PANASONIC NV-GS330EP-S kto sa vyzna tak prosim poradte:)
 
dmedia
2008-07-15 23:04:25+02
Mas tam cennik a ked nenajdes tak napis na mail kontakt, urcite ti radi poradia,
 
peeter
2008-07-16 00:24:48+02
Ahoj, pozor na lacne sirokouhle predsadky(sosovky), ja som kupil na moju kameru sony predsadku na pixmania.sk za 2500,- sk a je nekvalitna- na rohoch obrazu je rozmazany obraz, pri rychlom pohybe to nevidno, ale pri pomalsom sa straca detail. Niesom moc spokojny, takze za kvalitu si musis priplatit. tak drzim palce.
 
skatevideo
2008-07-16 22:22:12+02
príspevok od: peeter
Ahoj, pozor na lacne sirokouhle predsadky(sosovky), ja som kupil na moju kameru sony predsadku na pixmania.sk za 2500,- sk a je nekvalitna- na rohoch obrazu je rozmazany obraz, pri rychlom pohybe to nevidno, ale pri pomalsom sa straca detail. Niesom moc spokojny, takze za kvalitu si musis priplatit. tak drzim palce.
dik za radu ... no tak to nieje moc dobra sprava...aj ked v podstate budem natacat rychle pohyby...ale tak pokukam po drahsich .... ale bude smola ked kupim sosovku za 5 litrov a bude nekvalitna...ale snad nie...ale tak kupim vyskusam a ved sa da tovar do urcitych dni vratit...no a nahodou nevies ci sa da nakupovat cez ebay.de ????
 
skatevideo
2008-07-16 22:22:51+02
príspevok od: dmedia
Mas tam cennik a ked nenajdes tak napis na mail kontakt, urcite ti radi poradia,
noo vyskusam a potom napisem ze co
 
skatevideo
2008-07-18 00:33:34+02
príspevok od: skatevideo
noo vyskusam a potom napisem ze co
no tak mi napisal ze ceny su v sekcii unyverzalne doplnky...tak to by som ani asi nenasiel
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()