Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Rana pestov canon 17 ,55

2008-08-04 21:47:40+02
Zdravim dnes som sa ocitol v dost neprijemnej situacii po burke , kde bolo treba zachranovat jedneho pana pri tomto utrpel moj objektyv ranu pestov , a taktiez musel byt polozeny do mokrej travy , s fotakom , objektyv foti ale pri usm ostreni po zaostreni vydava taky dlhsi syciacy zvuk, co poradite treba to dat do srvisu ? Taktiez vo fotaku nieco hrka , sa mi zda ze niekde som tu cital ze to je OK tak teraz neviem ak tak poradte dik.
 
SHoDaN
2008-08-05 08:14:44+02
To hrkanie moze byt cidlo natocenia, ktore zapisuje do EXIF-u ako si mal natocene telo fotaku. Ale ak to pred tym nerobilo,tak to moze byt aj mechanicke poskodenie, takto sa to urcit neda. Takze servis. Objektiv moze byt tiez zalezitost mechanicka alebo aj vdaka vniknutej H2O elektricka - cize o5 servis.
Ked uz davas fotak do vlhka (mokra), tak vytahuj bateriu - istota je istota.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()