Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

vyber zrkadlovky..poradte..

stancok
2008-08-29 05:46:54+02
..uvazujem uz dlhsie nad kupou zrkadlovky,cital som hodnotenia,recenzie..a kedze som este zrkadlo nevlastnil,zvazujem hlavne modely nikon D60(prip.d40x) a canon 1000d.ktory z tychto 2 mi odporucite? (pripadne este drahsie canon 450d a pentax k200D) spominam zamerne tieto modely kedze by sa vsetky mali az na canon 450d zmestit do cca 15 tis(aj s objektivom)
 
viator
2008-08-29 06:28:59+02
... tak moj (subjektivny) nazor je, ze CMOS snimace maju vdaka konstrukcii nizsi sum na vyssich ISO oproti CCD, no a CCD akoby mali mierne prirodzenejsi vystup (kontrast?). Teda ak budes fotit aj dlhsimi expoziciami aj niekolko (desiatok) sekund na vyssom ISO, skor CMOS... Inak by si mohol najst podobne temy v tomto fore a pouvazovat skor o objektivoch a ich pouziti (i o nich su tu obsazne prispevky). Technika je technika, je ´mrtva´, fotografie robia ludia. A ak si zaciatocnik, skus pozriet www.fotoroman.cz , najdes tam dost odpovedi, a mozno aj trocha naviac... Vela stastia :o)
 
quintes
2008-08-29 07:57:46+02
a čítal si aj tu na tomto fóre? Lebo ak áno tak si si určite všimol že nie si jediný pod slnkom kto zvažuje nad kúpou zrkadla. nabudúce skús viac čítať a potom založ tému ktorá tu ešte nebola.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()