Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Pixel Knight "error 20"

Scooter
2012-07-30 11:04:37+02
Pri dnesnom foteni mi moj odpalovac pixel knight vypisal chybu error 20, a uz sa to deje za kazdym po odfoteni 3ch fotiek. Potom musim jedine vytiahnut bateriu a dat ju naspet, a vydrzi to potom 3 fotky. Nemate s tym niekto skusenost ?
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2012-07-30 11:51:44+02
Zrejme si zacni zistovat postovne do HK

Urcite si pouzil nejaky vyhladavac a, tak si aj natrafil na forum kde to chlapik riesil a vyriesil vymenou (vada vyrobku).
 
H1tM4nCoRp
2013-06-02 21:27:42+02
čaute, nikto nevyriešil tento problém inak ako poštou do HK? už ich mam nejaký ten rok a nikdy s nimi nebol ziadny problem, doteraz som ich pouzival na 5D II, bez problemu. Aktualne fotím na 1DIII a presne rovnaky problem, error20, 3 fotky a dovi dopo...
 
wmatko
2013-06-02 21:43:32+02
príspevok od: Scooter
Pri dnesnom foteni mi moj odpalovac pixel knight vypisal chybu error 20, a uz sa to deje za kazdym po odfoteni 3ch fotiek. Potom musim jedine vytiahnut bateriu a dat ju naspet, a vydrzi to potom 3 fotky. Nemate s tym niekto skusenost ?
no v prvom rade napis vyrobcovi... urcite odpovie... naopis aky je problem a ze ides skusit prepalit soft... a ze ked to neklapne ze ci to mozes poslat.... a on ti odpovie bud ze poslat hned alebo povie ze skus a uvidis pripadne poslaes.... jednemu prepaenie pomohlo a dalsiemu to uz neslo vobec kazdopadne vyberanie baterii ti vobec nepomoze a skoda casu dufat ze sa problem vyriesi preto si tento model nekupujte...
 
Scooter
2013-06-04 11:15:34+02
príspevok od: H1tM4nCoRp
čaute, nikto nevyriešil tento problém inak ako poštou do HK? už ich mam nejaký ten rok a nikdy s nimi nebol ziadny problem, doteraz som ich pouzival na 5D II, bez problemu. Aktualne fotím na 1DIII a presne rovnaky problem, error20, 3 fotky a dovi dopo...
Ja som to bral nastastie z CZ obchodu, napisal som im mail a odpisali mi ze im ho mam poslat ze mi hned poslu novy kus...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()