Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

hladám kvalitné fotoalbumy

whoareyou
2012-11-27 12:27:21+01
zdravím všetkých....hladám kvalitné (dizajnom aj celkovým spracovaním, niečo na spôsob paperblanks) albumy na klasické papierove fotky...poradte značku alebo dobry e-shop.dakujem..
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-11-27 12:40:17+01
Aj ked to nie je presne to co chces, moze to byt zaujimava alternativa: http://www.fotoantal.sk/#/page/927d/fotoknihy/
 
Hakuna Matata
2015-07-10 21:29:36+02
Ahojte, nevedel by mi niekto poradit kvalitnych vyrobcov fotoalbumov? Mam specialnu poziadavku, potreboval by som fotoalbum formatu landscape, idealny rozmer 39 x 31 cm, biele listy (cca. 30-40 ks), bez pergamenovych listov, konzervativneho vzhladu (teda nie detske, ani svadobne ani kvetinkove motivy). Vonkajsi obal hocico, len nie latka. Väzby moze byt srobovana, ale aj spirala, to je jedno. Presiel som vyrobcov Henzo, Brepols, Goldbuch aj Hofmann, ale nikto nema taky album v ponuke. Obehol som asi vsetky kamenne predajne v BA, co robia tlac fotiek a nula bodov... Kamos mi vravi: "Nezufaj, strc do ula a pobuchaj!", ja som sa rozhodol napisat najprv na toto forum, snad sa najde niekto s lepsou radou... H.E.L.P.
 
Hakuna Matata
2015-07-16 12:29:32+02
príspevok od: Hakuna Matata
Ahojte, nevedel by mi niekto poradit kvalitnych vyrobcov fotoalbumov? Mam specialnu poziadavku, potreboval by som fotoalbum formatu landscape, idealny rozmer 39 x 31 cm, biele listy (cca. 30-40 ks), bez pergamenovych listov, konzervativneho vzhladu (teda nie detske, ani svadobne ani kvetinkove motivy). Vonkajsi obal hocico, len nie latka. Väzby moze byt srobovana, ale aj spirala, to je jedno. Presiel som vyrobcov Henzo, Brepols, Goldbuch aj Hofmann, ale nikto nema taky album v ponuke. Obehol som asi vsetky kamenne predajne v BA, co robia tlac fotiek a nula bodov... Kamos mi vravi: "Nezufaj, strc do ula a pobuchaj!", ja som sa rozhodol napisat najprv na toto forum, snad sa najde niekto s lepsou radou... H.E.L.P.
Najde sa niekto, kto odpovie? Alebo fotoalbumy nikto uz nekupuje a uspokojite sa vsetci s bezcitnymi harddiskami?
 
blahoslav J B Art
2015-07-16 12:58:14+02
príspevok od: Hakuna Matata
Najde sa niekto, kto odpovie? Alebo fotoalbumy nikto uz nekupuje a uspokojite sa vsetci s bezcitnymi harddiskami?
vsetci tlacia fotoknihy
 
Paladin25
2015-07-16 12:58:54+02
príspevok od: Hakuna Matata
Najde sa niekto, kto odpovie? Alebo fotoalbumy nikto uz nekupuje a uspokojite sa vsetci s bezcitnymi harddiskami?
Ja si fotky tlačím do fotoknihy čo nie je moc bezcitné dúfam
 
Hakuna Matata
2015-07-17 21:28:45+02
príspevok od: blahoslav J B Art
vsetci tlacia fotoknihy
hmm, zrejme mas pravdu ale dufal som, ze sa tu najde niekto, kto sa fotografiou aj plus-minus (aspon okrajovo) zivi a bude mat vyssie naroky. Predstava, ze nejaka modelka donesie na kasting fotoknihu namiesto poriadneho booku, je dost crazy. Ja sice nefotim modelky, a este narocnejsie je, ze albumy potrebujem formatu landscape a tie sa na Slovensko asi nedovazaju, modelky maju aspon portrait formaty... A ebay, amazon, eshopy su zial tiez nepouzitelne, ako keby neexistoval vyrobca, ktory by ich vyrabal na mieru. Chapem, ze hladam tovar, ktory je marginalny, ale ked nie som limitovany cenou, tak sa mi zacina zdat, ze som nasiel vec, ktora naozaj nie je na predaj... (a to som browsoval aj po novozelandskych a americkych weboch)
 
PeterMarek
2015-07-18 08:07:22+02
príspevok od: Hakuna Matata
Najde sa niekto, kto odpovie? Alebo fotoalbumy nikto uz nekupuje a uspokojite sa vsetci s bezcitnymi harddiskami?
A tu ste pozerali? : http://www.monochrom.com/Praesentation.htm?websale8=mono-c&ci=001178
 
Hakuna Matata
2015-07-18 12:58:34+02
príspevok od: PeterMarek
A tu ste pozerali? : http://www.monochrom.com/Praesentation.htm?websale8=mono-c&ci=001178
Nie, hned sa idem na to blizsie pozriet, Zda sa, ze vidim svetlo na konci tunela. Dakujem pekne za pomoc.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()