Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Poškodená SD karta

Aja02
Aja02 2013-05-05 10:49:29+02
Zdravím, potrebujem trochu poradiť. Mám 8GB SD kartu do fotoaparátu. Včera som ju dala do počítača a v pohode fungovala. No dnes ráno sa mi tie fotky blbo zobrazovali, a tak som ju odpojila, vytiahla a pripojila opäť, ale už som sa k nim nedostala. Stále to chce iba naformátovať a píše mi, že súbor alebo adresár je poškodený a nečitateľný. Skúsila som tú pamäťovku vložiť aj do fotoaparátu a píše mi, že tam mám iba 44 fotiek a ani tie sa mi nedajú zobraziť (mám ich tam pritom vyše 400). Skúsila som aj program Recuva, no tá mi našla iba 39 fotiek a ani tie sa nedajú obnoviť, pretože vraj súbor nie je čitateľný.
Dá sa s tým niečo podľa vás ešte niečo spraviť? Tú pamäťovku vyhodím a kúpim si novú, ale ide mi o tie fotky.
 
leomaves
2018-08-17 19:25:03+02
Photos and other files can be recovered from memory cards or other external storage devices. I use data recovery tools such as EaseUs, Disk Digger, etc. PhotoRec is also good and is used only for restoring photos on Android devices. For more information:


http://www.f2help.com/laptop-data-recovery/
 
martinchirila
2018-08-18 15:25:58+02
naformátuj kartu a použi soft RECUVA. Ja som omylom naformátoval kartu 32gb / rýchly formát a pekne do pol hodky som mal fotky späť Je kopu softov čo to dokážu. Ak si okolie Žilina môžem ti to spraviť...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()