Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Zraw.exe

KESKOSENI
2013-09-15 12:27:07+02
Vie mi niekto poradit?po dlhsej praci v zoneri 15-cca 1 hod,sa mi zoner spomali alebo prestane reagovat...pri restarte pocitaca mi vyhodi hlasku-Zraw.exe sa neda ukoncit....musim natvrdo resetovat...neviete co stym? zoner som uz preinstaloval....
 
rasto.tn
2013-09-15 13:48:49+02
príspevok od: KESKOSENI
Vie mi niekto poradit?po dlhsej praci v zoneri 15-cca 1 hod,sa mi zoner spomali alebo prestane reagovat...pri restarte pocitaca mi vyhodi hlasku-Zraw.exe sa neda ukoncit....musim natvrdo resetovat...neviete co stym? zoner som uz preinstaloval....
Nemáš náhodou zapnutý Firefox + veľa kariet na ňom súbežne ako robíš so Zonerom? Mne to robí pri 14tke, takže keď robím trochu väčšie úpravy a pod.. musím mať prehliadač vypnutý, ale to je určite aj preto, že mám defacto kancelársky noťas. Možno máš niečo podobné, ale neviem takto už iné povedať..
 
KESKOSENI
2013-09-15 14:07:32+02
príspevok od: rasto.tn
Nemáš náhodou zapnutý Firefox + veľa kariet na ňom súbežne ako robíš so Zonerom? Mne to robí pri 14tke, takže keď robím trochu väčšie úpravy a pod.. musím mať prehliadač vypnutý, ale to je určite aj preto, že mám defacto kancelársky noťas. Možno máš niečo podobné, ale neviem takto už iné povedať..
mam stolny pc,vsetko mam vypnute uz ani radio nepocuvam cez pc.....
 
misom
2013-09-15 14:39:37+02
príspevok od: KESKOSENI
mam stolny pc,vsetko mam vypnute uz ani radio nepocuvam cez pc.....
konfiguracia pocitaca?
 
landov
2013-09-15 16:06:35+02
preinstalovat Zoner...toto sa mi este nikdy nestalo a to pouzivam Zoner od verzie 12 a len na notebookoch. Mam aj nainstalovane Nik pluginy atd....zatial ani jeden zadrhel.
 
KESKOSENI
2013-09-15 17:32:24+02
príspevok od: landov
preinstalovat Zoner...toto sa mi este nikdy nestalo a to pouzivam Zoner od verzie 12 a len na notebookoch. Mam aj nainstalovane Nik pluginy atd....zatial ani jeden zadrhel.
hm...dakujem za radu....to som urobil ako prve....a tesi ma ze Ty nemas problem ale mne to nepomoze....
 
KESKOSENI
2013-09-15 17:33:53+02
príspevok od: misom
konfiguracia pocitaca?
fuu...az taky macher nie som,viem len ze tam mam 2giga ram,a 1T na diskoch....
 
karoly
2013-09-15 19:22:48+02
podla mna je to prirodzena vlastnost zonera...ja mam 8 giga ram a po hodine roboty prerstava reagovat....musim ulozit robotu a restartovat zoner potom zase hodinu ide... robi to aj ked bezi naprazdno na pozadi ....
 
KESKOSENI
2013-09-15 19:41:30+02
príspevok od: karoly
podla mna je to prirodzena vlastnost zonera...ja mam 8 giga ram a po hodine roboty prerstava reagovat....musim ulozit robotu a restartovat zoner potom zase hodinu ide... robi to aj ked bezi naprazdno na pozadi ....
a kua....si ma nepotesil....
 
karoly
2013-09-15 20:15:14+02
zvykni si...ja som si zvykol...
 
KESKOSENI
2013-09-15 21:41:48+02
lenze Ty si pisal ze restartujes zoner....mne nejde restartovet ani pc....musim ho natvrdo vypnut....
 
misom
2013-09-15 22:45:40+02
príspevok od: KESKOSENI
lenze Ty si pisal ze restartujes zoner....mne nejde restartovet ani pc....musim ho natvrdo vypnut....
pravdepodobne nejaky blby windows problem. mrkni kolko ma spotrebu ram bez zpnuteho zonera
 
karoly
2013-09-16 07:46:48+02
poto skus CTRL+ALT+DELETE....a pozri co je spustene tadiel by mohlo ist to identifikovat....
 
karoly
2013-09-16 07:48:57+02
tadial...samozrejme nie tadiel...
 
KESKOSENI
2013-09-16 08:38:44+02
príspevok od: karoly
poto skus CTRL+ALT+DELETE....a pozri co je spustene tadiel by mohlo ist to identifikovat....
v tom pripade mi uz nejde spustit nic.....
 
karoly
2013-09-16 09:16:51+02
CTRL+ALT+DELETE ti pojde a podla mojho nazoru ti tu hlasku zraw.exe pise lebo ho retartujes...nechaj to dobehnut.....
 
jvalent
2013-09-16 21:25:38+02
Skus napisat konfiguraciu pocitaca a tiez, ake fotky robis... Standardne foto alebo panoramy? Skusil by som to nasimulovat na inom pocitaci, ci nahodou nie je nejaky problem na tvojom PC. Ak sa problem prejavi aj tam, urcite by som kontaktoval technicku podporu Zoner.
 
KESKOSENI
2013-09-16 21:48:16+02
technicku kontrolu som kontaktoval....budu ma informovat....zoner 12-ka mi to nerobia,ani10-ina iba 15-ka.....a robim standardne prevody raw-jpg....
 
total empty
2013-09-16 23:58:03+02
príspevok od: KESKOSENI
technicku kontrolu som kontaktoval....budu ma informovat....zoner 12-ka mi to nerobia,ani10-ina iba 15-ka.....a robim standardne prevody raw-jpg....
Windovws maš aký ?
Pokiaľ klikneš naraz na CTRL+ALT+DELETE , tak sa ti zobrazí modré pozadie a ponuky,klikni na správcu úlôh a pozri čo ti beží,klikni tam na zoner a daj ukončiť úlohu.
Potom skús up-data na win aj na zoner.
A nezabudni na antivirak
Program odinštaluj cez Revo Uninstaller, a daj vymazať všetky pozostatky, potom choď do program files a pozri, či ti tam neostal priečinok zoner.Reštartuj a nainštaluj ešte raz. Je možné,že pri odinštalovani si niečo nechal v PC.
Nastav si počítač na optinálny výkon,to znamená aj šetriče energie atď,nie na maximum na úkor kvality.
Odinštaluj skúšobné verzie programu napr 30 dňové, vyskúšaj tunig pc-AVG PC TuneUp.
V systémových nástrojoch si daj vyčistiť disc c a daj ho defrafmentovať.
Proste údržba pc.
Pri inštalácií programov poriadne čítaj,čo odklikávaš.
Veľa úspechov.
 
KESKOSENI
2013-09-17 08:24:44+02
príspevok od: total empty
Windovws maš aký ?
Pokiaľ klikneš naraz na CTRL+ALT+DELETE , tak sa ti zobrazí modré pozadie a ponuky,klikni na správcu úlôh a pozri čo ti beží,klikni tam na zoner a daj ukončiť úlohu.
Potom skús up-data na win aj na zoner.
A nezabudni na antivirak
Program odinštaluj cez Revo Uninstaller, a daj vymazať všetky pozostatky, potom choď do program files a pozri, či ti tam neostal priečinok zoner.Reštartuj a nainštaluj ešte raz. Je možné,že pri odinštalovani si niečo nechal v PC.
Nastav si počítač na optinálny výkon,to znamená aj šetriče energie atď,nie na maximum na úkor kvality.
Odinštaluj skúšobné verzie programu napr 30 dňové, vyskúšaj tunig pc-AVG PC TuneUp.
V systémových nástrojoch si daj vyčistiť disc c a daj ho defrafmentovať.
Proste údržba pc.
Pri inštalácií programov poriadne čítaj,čo odklikávaš.
Veľa úspechov.
dakujem.bohuzial nie som taky zdatny aby som to vsetko urobil...odkial si?
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()